Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Презентуємо звіт Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності, що діє у складі НААУ

Презентуємо звіт Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності, що діє у складі НААУ

Адвокатура 11:16 Вт 25.01.22 569 Переглядів Версія для друку

Упродовж 2021 року Комітет законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності активно здійснював  роботу за напрямом підготовки пропозицій і висновків Національної асоціації адвокатів України. Також було розроблено низку законопроектів. Члени Комітету опрацювали, зокрема:

Серед розроблених комітетом законопроектів необхідно відмітити:

  • проект закону України «Про внесення змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо адвокатського запиту;
  • проекти законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення додаткових підстав для відкладення розгляду справ з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19)».

Крім того, члени комітету брали участь у роботі комітетів ВРУ, залучалися до діяльності робочих груп, створених парламентськими комітетами.

З повним текстом звіту Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності можна ознайомитися за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування