Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Стажування

 

Стажування - це діяльність із формування і закріплення на практиці професійних знань, умінь і навичок, отриманих у результаті теоретичної підготовки особи, яка одержала свідоцтво про складення кваліфікаційного іспиту, щодо її готовності самостійно здійснювати адвокатську діяльність з метою отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.


 

Порядок проходження стажування особами, які успішно склали кваліфікаційний іспит та отримали свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, регулюється Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

У період проходження стажування стажист зобов’язаний прослухати адаптаційний курс в  професію  адвоката у Вищій  школі  адвокатури  Національної  асоціації  адвокатів України. Вища школа адвокатури забезпечує проходження такого обов’язкового курсу через свій веб-сайт онлайн з використанням сучасних інтернет-технологій.

 

Від проходження стажування звільняються особи, які на день звернення із заявою про допуск до складення кваліфікаційного іспиту мають стаж роботи помічника адвоката не менше одного року за останні два роки.

 

Якщо Ви успішно склали кваліфікаційний іспит та бажаєте оформити заявку на стажування, оберіть, будь ласка, керівника стажування:

Реєстр адвокатів-керівників стажування вашого регіону

 

Акти: Національна Асоціація Адвокатів України: Положення про організацію та порядок;
Рішення № 121 від 17;
Програма проходження стажування для отримання;
Програма проходження стажування для отримання;
Програма проходження стажування для отримання

Нормативні документи

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування