Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Помічник адвоката

Адвокат може мати помічників з числа осіб, які мають повну вищу юридичну освіту. Помічники адвоката працюють на підставі трудового договору (контракту), укладеного з адвокатом, адвокатським бюро, адвокатським об’єднанням, з додержанням вимог законодавства про працю та Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

Додатково діяльність помічника адвоката також регулює Положення про помічника адвоката, яке затверджене рішенням Ради адвокатів України № 123 від 01 червня 2013 року із наступними змінами та доповненнями, переглянути можна нижче.

 

Обов’язковість внесення відомостей про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України

 

Адвокат, адвокатське бюро чи адвокатське об’єднання, які уклали трудовий договір із помічником адвоката (заявник), звертаються із заявою про видачу посвідчення помічника адвоката та внесення відомостей про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України.

 

Рада адвокатів регіону, до якої подається заява визначається у випадку оформлення трудових відносин:

- з адвокатом, що здійснює адвокатську діяльність індивідуально, до ради адвокатів регіону за адресою робочого місця адвоката згідно даних ЄРАУ;

- з адвокатським бюро чи адвокатським об’єднанням – до ради адвокатів регіону за адресою робочого місця згідно даних ЄРАУ конкретного адвоката, помічником якого оформлюється особа

 

До заяви про внесення даних про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України та видачу посвідчення помічника адвоката додаються документи, які визначенні пунктом 3.5. Положення про помічника адвоката.

Акти: Національна Асоціація Адвокатів України: Рішення №7 від 26;
Рішення №36 від 2 квітня;
Рішення №265 від 17 грудня;
Роз'яснення до рішення РАУ №226;
Рішення №226 від 27 вересня;
Положення про помічника адвоката, затверджене

Нормативні документи

Попередні версії документу

Версія від 08.09.18

Версія від 25.07.18

Версія від 05.08.17

Версія від 13.06.16

Версія від 25.09.15

Версія від 27.07.13

Версія від 01.06.13

 

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування