НААУ

Посвідчення адвоката, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

У день складення присяги адвокат безоплатно отримує в раді адвокатів регіону свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката України.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю і посвідчення адвоката України не обмежуються віком особи та є безстроковими.

Зразки свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю і посвідчення адвоката України затверджуються Радою адвокатів України. Чинні зразки цих документів можна переглянути тут

 

Акордеон: Посвідчення адвоката

Посвідчення адвоката України є документом, який підтверджує особу адвоката і його повноваження.

 

Посвідчення є пластиковою карткою (згідно  зразків),  що  містить  передбачену Положенням інформацію про особу адвоката та реквізити посвідчення, відповідає технічним  вимогам,  має багатоступеневий  захист  від  підробок. Посвідчення видається  радою адвокатів регіону і містить підпис  Голови  Національної  асоціації адвокатів  України.

Адвокати також можуть отримати службове посвідчення, яке підтверджує їхню посаду в органі адвокатського самоврядування; або посвідчення члена Комітету при Національній асоціації адвокатів України. Іноземні адвокати отримують відповідні посвідчення; також окремий вид такого документу передбачений для помічників адвокатів, працівників секретаріату НААУ. Ці документи можуть бути виготовлені українською та англійською мовами.

Посвідчення, видані відповідно до попередніх рішень Ради адвокатів України про затвердження зразків, положень, описів посвідчень адвоката України, службових посвідчень адвоката України – члена адвокатського самоврядування, адвоката іноземної держави, помічника адвоката України, є чинними та не підлягають обміну або заміні.

 

Для того, щоб оформити посвідчення адвоката України нового зразка, необхідно: 

1. Звернутися із заявою в довільній формі та пред’явити оригінали документів до відповідної ради адвокатів регіону згідно переліку: 
- посвідчення адвоката (при наявності); 
- свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю; 
- кольорову фотографію розміром 3*4 см відповідно до вимог до фотографій та підписів для виготовлення посвідчення; 
- зразок підпису; 
2. На момент подачі заяви до відповідної ради адвокатів регіону щорічний внесок адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування повинен бути сплачений. Оплатити щорічний внесок можна через офіційний сайт Національної асоціації адвокатів України за цим посиланням.

 

Службова інформація для рад адвокатів регіонів:

1. Для оперативного процесу виготовлення посвідчень адвоката України, посвідчень членів адвокатського самоврядування Національна асоціація адвокатів України, комітетів НААУ, помічників адвокатів, а також посвідчень адвоката іноземної держави передбачено можливість оформити заявки на випуск посвідчення через офіційний портал за цим посиланням.

2. Реквізити розрахункового рахунку ТОВ «Ем Джи Принт» для перерахування оплати за виготовлення пластику відповідно до умов договору:

Сума до сплати: 187,00 грн

Отримувач коштів: ТОВ «ЕМ ДЖИ ПРИНТ»

ЄДРПОУ: 38705940

Поточний рахунок: UA 27 300614 0000026009500238702

Банк: ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

МФО: 300614

Призначення платежу: За виготовлення посвідчення адвоката України для  ____________(ПІБ) 

Акти: Національна Асоціація Адвокатів України: Рішення № 31 від 16;
Положення про зразки бланків та

Нормативні документи

 

Акордеон: Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Зразок свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю був затверджений рішенням Ради адвокатів України №272 від 17 грудня 2013 року. Переглянути зразок свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю можна нижче.

Серед обов’язкових реквізитів свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю – дата і номер рішення ради адвокатів регіону, на підставі якого видано свідоцтво; підпис голови ради адвокатів регіону та печатка ради адвокатів регіону.

 

Акти: Національна Асоціація Адвокатів України: Рішення №272 від 17 грудня;
Зразок свідоцтва про право на

Нормативні документи

 

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл