Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Посвідчення адвоката, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Стаття 12 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» визначила, що особі, яка склала присягу адвоката України, радою адвокатів регіону у день складення присяги безоплатно видаються свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката України, які не обмежуються віком та є безстроковими.

 

Акордеон: Посвідчення адвоката

Положення про Раду адвокатів України, яке затверджене установчим з’їздом адвокатів України від 17.12.2012 року визначило одним із повноважень Ради адвокатів України - затвердження зразків посвідчення адвоката України, посвідчення Голови, заступника Голови, секретаря, члена Ради адвокатів України, посвідчення Голови, заступника Голови, секретаря, члена Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, посвідчення Голови, члена Вищої ревізійної комісії адвокатури.

 

На виконання цього припису рішеннями, прийнятими Радою адвокатів України, з якими можна ознайомитися нижче, були затверджені зразки посвідчень адвокатів України та адвокатів - членів органів адвокатського самоврядування.

 

Особам, які щойно склали присягу адвоката України та отримали свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, радою адвокатів регіону видаються посвідчення адвоката України нового зразка. Посвідчення адвоката України, видані до набрання чинності Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» є чинними та можуть бути змінені на посвідчення нового зразка при бажанні.

 

Якщо Ви маєте бажання оформити посвідчення адвоката України нового зразка Вам необхідно:

 

1. Перевірити активність свого запису в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України; 
2. Обрати раду адвокатів регіону відповідно до адреси Вашого робочого місця згідно даних Вашого запису в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України; 
3. Скласти заяву в довільній формі та пред’явити оригінали документів до відповідної ради адвокатів регіону згідно переліку: 
- посвідчення адвоката (при наявності); 
- свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю; 
- кольорову фотографію розміром 3 на 4 сантиметри відповідно до вимог до фотографій та підписів для виготовлення посвідчення; 
- зразок підпису; 
4. На момент подачі заяви до відповідної ради адвокатів регіону, щорічний внесок адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування повинен бути сплачений. Якщо Ви маєте бажання оформити квитанцію на сплату щорічного внеску через офіційний сайт Національної асоціації адвокатів України перейдіть за цим посиланням.

 

Службова інформація для рад адвокатів регіонів:

 

1. Для оперативного, зручного та злагодженого процесу виготовлення персоналізованих посвідчень адвоката України, членів адвокатського самоврядування Національна асоціація адвокатів України передбачила можливість оформлення радою адвокатів регіонів заявки на випуск посвідчень через офіційний портал за цим посиланням.

2. Реквізити розрахункового рахунку ТОВ «Ем Джи Принт» для перерахування оплати за виготовлення пластику відповідно до умов договору:

Сума до сплати: 187,00 грн

Отримувач коштів: ТОВ «ЕМ ДЖИ ПРИНТ»

ЄДРПОУ: 38705940

Поточний рахунок: UA 27 300614 0000026009500238702

Банк: ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

МФО: 300614

Призначення платежу: За виготовлення посвідчення адвоката України для  ____________(ПІБ) 

 

Зверніть увагу:

У зв’язку з прийняттям 23 квітня 2016 року Рішення № 119 «Про затвердження Положення про зразки бланків та технічних описів посвідчення адвоката України, службового посвідчення адвоката України – члена органу адвокатського самоврядування України, члена Комітету, утвореного при Національній асоціації адвокатів України, посвідчення адвоката іноземної держави, помічника адвоката України» втратили чинність  Рішення Ради адвокатів України №30 від 17 грудня 2012 року, №31 від 17 грудня 2012 року, № 249 від 19 листопада 2013 року, №222 від 27 вересня 2013 року,  а також пункти 4.1., 4.7., 4.9., 4.15. Положення про  помічника  адвоката,  затвердженого  рішенням  Ради  адвокатів України від 25 вересня 2015 року № 113.

 

Акти: Національна Асоціація Адвокатів України: Зразок бланка службового посвідчення члена;
Зразок службового посвідчення члена РАР,;
Рішення №249 від 19 листопада;
Рішення №222 від 27 вересня;
Зразок бланка посвідчення адвоката України;
Рішення №31 від 17 грудня;
Зразок бланка посвідчення адвоката України;
Рішення №30 від 17 грудня

Нормативні документи

Виджет спільних актів: Рішення №119 про затвердження Положення про зразки бланків та технічних описів посвідчення адвоката України, службового посвідчення адвоката України – члена органу адвокатського самоврядування України,члена Комітету, утвореного при Національній асоціації адвокатів України, посвідчення адвоката іноземної держави, помічника адвоката України

Рішення 23.04.2016

Рішення №119 про затвердження Положення про зразки бланків та технічних описів посвідчення адвоката України, службового посвідчення адвоката України – члена органу адвокатського самоврядування України,члена Комітету, утвореного при Національній асоціації адвокатів України, посвідчення адвоката іноземної держави, помічника адвоката України

 

Акордеон: Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Зразок свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю був затверджений рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 29. Переглянути зразок свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю можна нижче.

Акти: Національна Асоціація Адвокатів України: Рішення №272 від 17 грудня;
Зразок свідоцтва про право на

Нормативні документи

 

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування