Європейські адвокатури передали українським колегам енергетичне обладнання для облаштування Пунктів підтримки діяльності адвокатів у регіонах
НААУ продовжує облаштовувати Пункти підтримки діяльності адвокатів України в регіонах всім необхідним обладнанням.
Днями європейські адвокатури передали українським колегам генератори та портативні зарядні станції EcoFlow.
Кошти на закупівлю енергетичного обладнання для адвокатів України збирали адвокатури усіх країн Європи за координації Ради адвокатів і юридичних товариств Європи (CCBE).
Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова від імені всієї адвокатської спільноти подякувала міжнародним юридичним організаціям за підтримку і неоціненну допомогу у важкі для України часи.
Найближчим часом енергетичне обладнання буде доставлено у регіони.
Нагадаємо, 29 листопада 2022 року Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова видала розпорядження про створення Пунктів підтримки адвокатів в регіонах України на базі регіональних органів адвокатського самоврядування – Рад адвокатів регіонів та Кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.
Відповідне рішення було прийнято у зв’язку з блекаутом, перебоями у постачанні електроенергії, пов’язаними з військовою агресією РФ проти України та введенням воєнного стану в Україні, задля забезпечення адвокатів можливістю доступу до ЄРАУ, електронного суду, електронного кабінету, друкування ордерів тощо.
Пункти доступні виключно для адвокатів, їх помічників та членів їх сімей.
У Пунктах підтримки діяльності адвокатів НААУ адвокати безоплатно можуть:
- зігрітись, попити гарячу каву та чай;
- зарядити мобільні пристрої;
- отримати доступ до інтернету;
- попрацювати;
- скористатись аптечкою зі всім найнеобхіднішим.
Популярні новини
Навчання
Як адвокату не згоріти на роботі: психологиня поділилася порадами
Війна та пов'язані з нею виклики значно посилили психологічне навантаження на адвокатів. Вони щодня стикаються з людським горем, невизначеністю та стресом. Не дивно, що статистика свідчить про високий рівень емоційного вигорання захисників прав людини.
Законодавство
Хто визначатиме доброчесність голови АРМА і за якими критеріями?
Непрозорі вимоги, підходи та механізми відбору кандидатів на посади голови та працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів несуть у собі корупційні ризики.
Дискусія
Пріоритетне право на опіку: новий крок до захисту прав дітей і…
Запровадження механізмів завчасного визначення майбутніх опікунів забезпечить реалізацію прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які можуть втратити дієздатність внаслідок психічних розладів чи інших обставин.
Законодавство
Втручання у діяльність адвоката: 5 аргументів «за» деталізацію…
Національна асоціація адвокатів України висловила підтримку проекту Закону № 12320 від 16.12.2024 про внесення змін до КУпАП, КК та КПК щодо забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності».
Самоврядування
Сьогодні останній день сплати адвокатами внеску за 2025 рік
Згідно з п.2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 03.02.2017 №4, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року. Порушення порядку та строків сплати внесків є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.
Законодавство
Рішення прийматиме управитель, а відповідатиме - власник…
З прийняттям арештованих активів в управління до управителя не мають переходити зобов’язання власника активів, які пов’язані зі здійсненням ним права власності.
Дискусія
Звільнення, переведення, перевірки: що змінилось у трудовому праві
Воєнний стан, який триває у країні вже майже три роки, суттєво вплинув на організацію трудових відносин, які законодавцю довелося адаптувати до нових умов. Але практику застосування нових законів безумовно формують суди.
Законодавство
Поняття сталкінгу має бути юридично визначеним, - Комітет НААУ
Запровадження в Україні кримінальної відповідальності за незаконне переслідування (сталкінг) має на меті імплементацію відповідних положень Стамбульської конвенції. Втім, пропонована диспозиція нової статті Кримінального кодексу містить деякі юридичні вади.