Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокатська ініціатива "СтопБулінг" закликає адвокатів до співпраці

Адвокатська ініціатива "СтопБулінг" закликає адвокатів до співпраці

Анонси 14:19 Пт 07.06.19 808 Переглядів Версія для друку

Протидія булінгу набирає обертів і надзвичайно приємно, що адвокати активно долучаються до профільних ініціатив. Наразі дуже важливо залучити соціально-відповідальних колег з регіонів, аби забезпечити захист дітей по всій Україні. Адже булінг не знає кордонів, особливо коли справа стосується мережі Інтернет. Ось лише декілька проявів насильства над дітьми онлайн:

-Секстинг - надсилання власних інтимних фото чи відео з використанням засобів зв'язку (Інтернету).

-Кібер грумінг - налагодження довірливіх стосунків із дитиною в Інтернеті з метою сексуального насильства онлайн чи офлайн.

-Сексторшен - налагодження довірливіх стосунків із дитиною в Інтернеті з метою її сексуальної експлуатації та отримання грошей. Злочинці вимагають у дитини інтимні фото, а потім шантажують її розповсюдженням та вимагають більш приватні матеріали для продажу або гроші.

Тож закликаємо адвокатів, які у своїй практиці стикалися з булінгом загалом та вищезазначеними його проявами зокрема, приєднатися до Адвокатської ініціативи "СтопБулінг" та сконтактувати з Віталієм Власюком (Vitalii Vlasiuk).

Представники АІ "СтопБулінг" вже зараз готують супровід законодавчої ініціативи з тим, щоб усунути очевидну, на наш погляд, прогалину у профільному законодавстві - закон щодо протидії булінгу не розповсюджується на дитячі табори.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування