"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Адвокатів запрошують здати кров для «Охматдит»
У кінці травня адвокати та небайдужі українці мають змогу долучитися до збору крові для потреб Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».
Підтримати медзаклад закликає Комітет НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів.
Благодійна акція триватиме з 21 по 23 травня 2024 року.
Попередньо повідомити організаторів про кількісний склад учасників щодо здачі крові потрібно за електронною адресою члена команди координатора комітетів НААУ Олени Давидюк - o.davydiuk@unba.org.ua.
Забір крові здійснюватиметься з 9.00 до 13.00 за адресою: м. Київ, вул. Чорновола, 28/1, новий корпус, сектор Б, Центр служби крові.
Донором крові може бути будь-який українець, іноземець чи особа без громадянства, яка має посвідку на постійне проживання на території України, від 18-ти років та не має протипоказань до донорства. Абсолютні та тимчасові протипоказання можна переглянути на сайті «Охматдит».
Адвокати не вперше долучаються до здачі крові. Минулого року за ініціативи Комітету НААУ з питань захисту осіб з інвалідністю разом з Правозахисною спілкою інвалідів започаткували програму «Подаруй життя Захиснику».
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Привітання
Привітання з Новим 2026 роком
Дорогі колеги, щиро вітаю вас із Новим 2026 роком!
Самоврядування
РАУ: ініціативи НАЗК щодо адвокатури — антиконституційне втручання
Рада адвокатів України розцінила ініціативи щодо реформування адвокатури, запропоновані Національним агентством з питань запобігання корупції, як пряме, грубе та системне втручання органу виконавчої влади у діяльність незалежного конституційного інституту.
Навчання
Підсумки року без виснаження: про рефлексію, вдячність і пріоритети
Сучасний темп, багатозадачність і інформаційне перевантаження часто заважають людині зупинитися, осмислити свій досвід і пройти перехід між завершенням одного циклу та початком іншого. Та потреба в таких «точках зупинки» особливо зростає наприкінці року, коли шукають підсумків і сенсів.
Дискусія
Публічний інтерес і право власності: захист добросовісного…
Повернення земель і нерухомості з державної та комунальної власності конфліктує із захистом добросовісних набувачів. Коли починається давність, хто доводить недобросовісність, чи має бути компенсація та як зберегти баланс публічного інтересу й стабільності права власності?
Видання
Ключові новели цивільного права і процесу: огляд за 2025 рік
Комітет Національної асоціації адвокатів України з питань цивільного права та процесу оприлюднив традиційну щорічну добірку «Новели законодавства у сфері цивільного права та процесу за 2025 рік».
Дискусія
Регіони, комунікація, наставництво: зустріч UNBA NextGen
В рамках відбору регіональних представників у Києві відбувся ознайомчий семінар «Знайомство з Молодіжним Комітетом — UNBA NextGen». Молодим адвокатам представили цінності комітету, принципи внутрішньої комунікації, ключові проєкти й підходи до взаємодії з регіональними радами адвокатів.
Дискусія
Виконання рішень за кордоном і криптоактиви: трастовий підхід…
Комбінація норм українського цивільного та виконавчого законодавства з фідуціарними моделями англійського й шотландського права може стати практичним шляхом до захисту прав стягувачів у справах, де активи перебувають у цифровому середовищі та за межами України.
Cудова практика
Адвокатська таємниця діє і на пристрої клієнта – ЄСПЛ
Спеціальний захист адвокатської таємниці у спілкуванні між адвокатом і клієнтом був би позбавлений змісту, якби не поширювався на електронні комунікації, збережені як на пристроях адвоката, так і на пристроях клієнта.