Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Тренінг за темою "Інформаційні новації у роботі адвоката" відбувся в Одесі

Тренінг за темою "Інформаційні новації у роботі адвоката" відбувся в Одесі

Адвокатура 12:22 Пн 22.04.19 792 Переглядів Версія для друку

20 квітня 2019 року Національною асоціацією адвокатів України (Комітетом підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України) спільно з Радою адвокатів Одеської області було проведено тренінг  за темою «Інформаційні новації у роботі адвоката», в рамках якого опрацьовано найактуальніші теми запровадження і роботи електронного суду, використання електронних доказів, кібербезпеки адвокатської діяльності, можливості комп’ютерної діагностики та помилки адвокатів при зверненні до експертів по експертизам цифрових пристроїв, лайфхаки адвоката у судовому процесі щодо не допуску зловживання процесуальними правами.

Захід урочисто відкрив Голова Ради адвокатів Одеської області Йосип  Бронз. З доповідями по вказаним темам виступили адвокати Олена Сібільова, Людмила Волкова, експерт Сергій Прокопенко. Запрошеними експертами щодо запровадження електронного суду, проблем та перспектив запровадження, практики роботи пілотного суду виступили судді  Київського районного суду м. Одеси Павло Прохоров та Валеріан Луняченко, працівник апарату суду.

Доповідачі ділилися власним досвідом практичної діяльності стосовно ефективного судового захисту та разом з учасниками обговорювали найбільш актуальні питання інформаційних новацій в роботі адвоката.

Учасники тренінгу  отримали сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування