Стартував курс HELP з прав людини та МГП
Сьогодні, 23 вересня, стартував курс Програми Ради Європи HELP «Міжнародне гуманітарне право та права людини». Партнером запуску проекту виступила Вища школа адвокатури.
Курс складається з 13 модулів, що розкривають права людини під час війни та практичні нюанси застосування міжнародного публічного права, яке покликаного захищати базові цінності людства. Учасниками є судді, прокурори та адвокати.
Однією із чотирьох тьюторів курсу стала членкиня Ради Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань кримінального права та процесу, лекторка Вищої школи адвокатури д.ю.н Ірина Гловюк.
Заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій привітав учасників заходу та висловив переконання, що участь такої професійної та досвідченої людини як пані Ірина зробить подачу матеріалу цікавою та корисною. «Я пишаюся тим, що Вища школа адвокатури бере участь у розвитку курсів HELP в Україні та виступає партнером у сьогоднішньому заході, - зазначив В.Гвоздій. - Ми розуміємо важливість залучення адвокатів до таких навчальних процесів, адже це унікальна можливість отримати важливі сьогодні знання. Ці знання дозволять юристам не лише бути в курсі міжнародних стандартів, а й ефективно впроваджувати їх у своїй практиці. Ми маємо бути готовими до викликів, що стоять перед нами, і цей курс — один із важливих інструментів для посилення можливостей».
Також він наголосив, що адвокатура, виконуючи конституційну функцію забезпечення професійної правничої допомоги, приділяє дуже пильну увагу питанню підвищення професійного рівня адвокатів.
Програма Ради Європи з освіти в галузі прав людини для юристів HELP підтримує держави-учасниці Ради Європи у впровадженні європейських стандартів прав людини на національному рівні.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Підтримка
Одразу два адвокати загинули на Сумщині: Опікунська рада НААУ…
Родини двох загиблих адвокатів, поранених колег та адвокатів, які втратили житло через війну підтримала Опікунська рада НААУ.
Законодавство
Апеляційне оскарження ухвал має враховувати інтереси всіх…
Деталізуючи положення Кримінального процесуального кодексу щодо групи судових рішень, які можуть бути оскарженні в апеляційному порядку, потрібно врахувати інтереси усіх учасників (сторін) кримінального процесу.
Анонс
Творчий вечір та виставку художніх робіт адвокатів організували в…
22 листопада о 16:30 розпочнеться творчий вечір «Лірика перемоги, або поезія, народжена війною», в ході якого свою поезію представлять адвокати Іванна Голуб, Таміла Алексик, Володимир Віхляєв, Марина Черненька та Юрій Романюк.
Анонс
Молоді юристи проведуть форум у Києві
30 листопада 2024 року у Києві відбудеться Форум молодих юристів, в рамках якого обиратимуть молодих правників року.
Анонс
У незламному Харкові пройде Міжнародний форум адвокатів
5-6 грудня на базі факультету адвокатури Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбудеться Міжнародний форум адвокатів.
Cудова практика
Соціальні права військовослужбовців: огляд судової практики
Військовослужбовцям, як і іншим громадянами України, іноді доводиться відстоювати свої права у судах. Відповідні спори частіше за все повʼязані із виконанням державними органами соціальних гарантій, установлених для військових.
Законодавство
На засіданнях МСЕК може бути присутній адвокат - набрав чинності…
Під час проведення експертизи на засіданні медико-соціальної експертної комісії за заявою особи може бути присутній її адвокат або законний представник. Його участь у засідання заінтересована особа забезпечує самостійно.
Законодавство
Особисте і сімейне життя засуджених: що змінить новий законопроект
На виконання рішення Конституційного Суду у справі щодо особистого і сімейного життя особи, засудженої до довічного позбавлення волі, механізм надання засудженим короткочасних виїздів за межі виправних та виховних колоній буде вдосконалений.