Обрано нове керівництво CCBE | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Обрано нове керівництво CCBE

За кордоном
14:35 Пн 27.11.23 5959 Переглядів
Версія для друку

Днями Рада адвокатів і юридичних товариств Європи (CCBE) провела в Афінах (Греція) пленарну сесію, в ході якої було обрано нове керівництво цієї міжнародної організації.

За підсумками голосування керівниками CCBE на 2024 рік були обрані:

  • П'єр-Домінік Шупп (Швейцарія) – президент;
  • Тьєррі Вікерс (Франція) – 1-й віце-президент;
  • Роман Завршек (Словенія) – 2-й віце-президент;
  • Алекс Таллон (Бельгія) – 3-й віце-президент.

Українську делегацію на пленарній сесії CCBE представляли голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та її заступник Валентин Гвоздій. В ході свого виступу, очільниця НААУ доповіла про поточну ситуацію в Україні, зокрема, окреслила виклики діяльності української адвокатури в умовах воєнного стану.

CCBE була заснована в 1960 році як міжнародна асоціація, яка просуває погляди європейських адвокатів із захисту правових принципів, на яких базується демократія та верховенство права.

Сьогодні ця організація представляє понад мільйон європейських юристів перед європейськими та іншими міжнародними установами. Найважливішими місіями CCBE є регулювання професії, захист верховенства права, прав людини та демократичних цінностей. Також до сфери особливої уваги включені питання доступу до правосуддя, оцифрування процесів правосуддя.

Членами ССВЕ є адвокатури та правничі товариства з 46 країн Європейського Союзу, Європейського економічного простору та Європи. Організація складається з 32 країн-членів та 14 країн-асоційованих членів і країн-спостерігачів.

Нагадаємо, рік тому в м. Брюссель під час пленарної сесії ССВЕ Національна асоціація адвокатів України отримала статус асоційованого члена та була нагороджена відзнакою з прав людини за видатну та невтомну відданість на користь прав людини та верховенства права в Україні.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Головою Держкіно призначено Андрія Осіпова

Привітання

Головою Держкіно призначено Андрія Осіпова

Кабінет Міністрів України призначив Андрія Осіпова головою Державного агентства України з питань кіно.

19:23 Пт 30.05.25 397
Збірку художніх творів адвокатів презентували киянам

Видання

Збірку художніх творів адвокатів презентували киянам

27 травня в офісі Національної асоціації адвокатів України представили збірку художніх творів «Щоденник мого адвоката. Книга оповідань №1», в якій зібрані особистий досвід та реальні справи українських адвокатів.

18:43 Пт 30.05.25 310
Мобілізація адвокатів у суді: НААУ фіксує черговий факт тиску

Гарантії діяльності

Мобілізація адвокатів у суді: НААУ фіксує черговий факт тиску

Українська адвокатура вкотре стикається з проявами позапроцесуального впливу на адвокатів з метою перешкодити реалізації законних повноважень, пов’язаних із наданням професійної правничої допомоги клієнтам.

16:18 Пт 30.05.25 6506
Суди потребують наукових критеріїв оцінки експертиз – В.Федчишина

Дискусія

Суди потребують наукових критеріїв оцінки експертиз – В.Федчишина

В Україні немає чітких вимог до перевірки достовірності експертного висновку. Суд має оцінити його з погляду професіоналізму, логіки та обґрунтованості, виявити помилки, а також дати оцінку кожному доказу з урахуванням усіх матеріалів справи.

15:17 Пт 30.05.25 387
Проект №13174 може легалізувати схеми привласнення землі – Комітет НААУ

Законодавство

Проект №13174 може легалізувати схеми привласнення землі – Комітет…

Замість захисту прав на землю власників об’єктів нерухомого майна, зруйнованих внаслідок бойових дій, створюється можливість неконкурентного та безоплатного заволодіння державною землею, в обхід містобудівних норм і без чітких критеріїв для підтвердження права на неї.

14:21 Пт 30.05.25 400
Комітет НААУ з питань інтелектуальної власності очолив Юрій Романюк

Призначення

Комітет НААУ з питань інтелектуальної власності очолив Юрій…

Головою Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань інтелектуальної власності призначено Юрія Романюка — адвоката, керівника Департаменту захисту прав інтелектуальної власності Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

13:24 Пт 30.05.25 473
Трудове законодавство України в аспекті євроінтеграції обговорили за круглим столом

Євроінтеграція

Трудове законодавство України в аспекті євроінтеграції обговорили…

22–23 травня у місті Оломоуц (Чеська Республіка) відбувся міжнародний круглий стіл на тему «Законодавчі реформи в Україні та європейські стандарти у сфері праці й соціального захисту: у контексті євроінтеграції України».

11:52 Пт 30.05.25 391
Право всім: адвокати і далі допомагатимуть українським біженцям

Підтримка

Право всім: адвокати і далі допомагатимуть українським біженцям

Національна асоціація адвокатів України продовжила дію меморандуму про співпрацю з правовою платформою PravoVsim, яка координується Данською радою у справах біженців. Ця платформа передбачає надання на безоплатній основі юридичної допомоги українцям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

11:09 Пт 30.05.25 300

Вестник:№4 квітень 2025 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл