В Особистому кабінеті адвоката з'являться можливості системи EasyCon

НААУ та ТОВ "Ізікон Груп" підписали Меморандум про співпрацю з метою інтеграції комунікаційної платформи EasyCon, що використовується для організації відеоконференцзв’язку в судовому процесі, з Єдиним реєстром адвокатів України.
Відповідно до Меморандуму, адвокати через Особистий кабінет на сайті НААУ отримають функціонал системи відеоконференцзв’язку для участі в судових засіданнях та конфіденційного спілкування з клієнтами та між собою.
Особистий кабінет адвоката — це електронний профайл на офіційному сайті НААУ, в який кожен адвокат, який зареєстрований в Єдиному реєстрі адвокатів України може особисто вносити дані щодо своєї діяльності, генерувати ордери тощо.
Також можливо буде перевірити повноваження адвокатів при використанні комунікаційної платформи EasyCon через ЄРАУ; надавати доступ помічникам адвокатів до функцій підсистеми «Електронний суд» через особистий електронний кабінет адвоката.
Сторони домовились, що беруть на себе зобов'язання зберігати конфіденційність персональних даних, що стала відома в зв'язку з реалізацією Меморандуму відповідно до вимог законодавства.
Для адвокатів та помічників адвокатів будуть організовані навчальні курси із використання нових комунікаційних інструментів.
НААУ та «Ізікон Груп» планують в подальшому узагальнювати пропозиції адвокатської спільноти по вдосконаленню системи відеоконференцзв’язку, в тому числі і в судовому процесі, та забезпечувати розробку нових функцій.
До уваги адвокатів! На сайті Національної асоціації адвокатів України функціонує електронний Особистий кабінет адвоката.
Якщо ви ще не створили Особистий кабінет, перегляньте тут алгоритм, як це зробити самостійно, або ж подивіться інструкцію в цьому відеоролику
Нагадаємо, між НААУ та ДСА діє меморандум про співпрацю, який передбачає Спільну роботу з інтеграції до підсистеми Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний суд» до ЄРАУ.
Популярні новини

Взаємодія
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…
Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

Підтримка
Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів
Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

Анонс
Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі
Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

Законодавство
Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…
Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

Дискусія
Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)
Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

Анонс
Родинам постраждалих адвокатів зберуть кошти на благодійному…
У Національній асоціації адвокатів України відбудеться благодійний вечір «Творчість адвокатів під час війни». Зібрані кошти будуть направлені на допомогу родинам адвокатів, які постраждали внаслідок воєнної агресії проти Україні.

Гарантії діяльності
Інформацію про порушення прав адвокатів систематизують
Факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, мають узагальнюватися у тематичні дайджести, оприлюднюватися і регулярно надсилатися відповідальним органам для реагування.

Дискусія
В Україні дослідили ризики повернення дітей, депортованих до РФ
Намагаючись возз’єднатися із дітьми, які були насильно вивезені з тимчасово окупованих територій до РФ, батьки вимушені комунікувати з органами влади країни-агресора. Але як досягти бажаної мети і при цьому не наразитися на відповідальність за співпрацю з ворогом?