Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - В Особистому кабінеті адвоката з'являться можливості системи EasyCon

В Особистому кабінеті адвоката з'являться можливості системи EasyCon

Адвокатура 13:18 Пт 13.08.21 10112 Переглядів Версія для друку

НААУ та ТОВ "Ізікон Груп" підписали Меморандум про співпрацю з метою інтеграції комунікаційної платформи EasyCon, що використовується для організації відеоконференцзв’язку в судовому процесі, з Єдиним реєстром адвокатів України.

Відповідно до Меморандуму, адвокати через Особистий кабінет на сайті НААУ отримають функціонал системи відеоконференцзв’язку для участі в судових засіданнях та конфіденційного спілкування з клієнтами та між собою.

Особистий кабінет адвоката — це електронний профайл на офіційному сайті НААУ, в який кожен адвокат, який зареєстрований в Єдиному реєстрі адвокатів України може особисто вносити дані щодо своєї діяльності, генерувати ордери тощо.

Також можливо буде перевірити повноваження адвокатів при використанні комунікаційної платформи EasyCon через ЄРАУ; надавати доступ помічникам адвокатів до функцій підсистеми «Електронний суд» через особистий електронний кабінет адвоката.

Сторони домовились, що беруть на себе зобов'язання зберігати конфіденційність персональних даних, що стала відома в зв'язку з реалізацією Меморандуму відповідно до вимог законодавства.

Для адвокатів та помічників адвокатів будуть організовані навчальні курси із використання нових комунікаційних інструментів.

НААУ та «Ізікон Груп» планують в подальшому узагальнювати пропозиції адвокатської спільноти по вдосконаленню системи відеоконференцзв’язку, в тому числі і в судовому процесі, та забезпечувати розробку нових функцій.

До уваги адвокатів! На сайті Національної асоціації адвокатів України функціонує електронний Особистий кабінет адвоката.

Якщо ви ще не створили Особистий кабінет, перегляньте тут  алгоритм, як це зробити самостійно, або ж подивіться інструкцію в цьому відеоролику

Нагадаємо, між НААУ та ДСА діє меморандум про співпрацю, який передбачає Спільну роботу з інтеграції до підсистеми Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний суд» до ЄРАУ.

 

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування