"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Запустився сервіс “Особистого кабінету адвоката”

На сайті Національної асоціації адвокатів України функціонує електронний Особистий кабінет адвоката. Відтепер кожен адвокат, зареєструвавшись, може скористатися сервісом, який спрощує організаційну роботу та дозволяє оплатити щорічні внески, надавати інформацію щодо діяльності, підвищення кваліфікації, стажу, досвіду роботи тощо.
Особистий кабінет адвоката — це електронний профайл на офіційному сайті НААУ, в який кожен адвокат, який зареєстрований в Єдиному реєстрі адвокатів України може особисто вносити дані щодо своєї діяльності, відслідковувати нарахування балів з підвищення кваліфікації.
За допомогою цього сервісу удосконалюються профайли адвокатів у базі даних ЄРАУ.
Крім законодавчо визначених відомостей, можна опублікувати допоміжну інформацію щодо засобів зв’язку, посади в органах адвокатського самоврядування, загального стажу адвокатської діяльності, категорії ведення справ, нагород, підвищення кваліфікації, даних про офіційні сторінки в соціальних мережах. Додатково користувач може розміщувати на своєму профайлі логотип, веб-сайт своєї організації. Адвоката в базі легко буде знайти за номером телефона. З метою додаткової ідентифікації особи необхідно додати до профайла електронну версію власної фотокартки.
Із рішенням РАУ №190 щодо “Питання ведення Єдиного реєстру адвокатів України” можна ознайомитися за посиланням. Детально ознайомитися із Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України, можна ознайомитися тут.
Як зареєструватися?
На офіційному сайті НААУ в правому верхньому кутку є вкладка “Вхід для адвоката”. Для реєстрації слід вказати e-mail, який зазначено у ЄРАУ та пройти ідентифікацію. Після створення власного профайла, адвокат може заповнювати необхідні поля та додавати дані про себе та свою діяльність.
Чому Особистий кабінет варто вести кожному представнику професії адвоката?
У 2013 році був створений та почав функціонувати ЄРАУ (Єдиний реєстр адвокатів України). У Реєстрі можна знайти інформацію про адвоката та переглянути його профіль.
На сьогодні, у профілях адвокатів недостатньо інформації, яка могла б зацікавити клієнта. Через це ускладнюється комунікація та шлях вибору захисника.
За допомогою ОК, адвокат може легко донести до потенційного клієнта вичерпні дані про себе та розширити коло своїх контактів. Крім того, у кожного адвоката в Особистому кабінеті є можливість сплатити щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2019 рік та переглянути сплати за попередні роки, буде можливість сформувати та роздрукувати ордер адвоката, переглянути графік заходів з підвищення кваліфікації, координувати облік зарахованих балів з проходження підвищення кваліфікації, тощо. можливість , переглянути що спростить доступ до інформації та забезпечить відкритість даних.
Відеоролик про використання нового сервісу можна переглянути на Youtube-каналі НААУ
Популярні новини

Гарантії діяльності
Конвенція РЄ про захист професії адвоката відкрита для підписання
Тринадцять країн-учасниць Ради Європи підписали Конвенцію про захист професії адвоката, що була ухвалена Комітетом Міністрів РЄ 12 березня 2025 року. Ще чотири країни зроблять це сьогодні. України серед них немає.

Навчання
Самотність як виклик: адвокатам нагадали, що дружба – це навичка
Сьогодні більше половини людей у світі почуваються самотніми. І це не просто емоційна скарга. Самотність впливає на здоров’я так само руйнівно, як куріння чи алкогольна залежність. Адвокати – не виняток.

За кордоном
Канадський суд захистив анонімність адвокатів, яких підозрювали у…
Верховний суд Нової Шотландії (Канада) ухвалив рішення не розкривати імена трьох адвокатів, яких правоохоронці підозрювали у тому, що вони могли попередити свого колегу про слідчі дії, заплановані стосовно нього.

Регіони
Виграти справу – питання аналітики: урок адвокатам дали у Львові
Хоча в Україні право базується на законодавстві (писаних законах), суди, ухвалюючи рішення у справі, усе ж ураховують практику вищих інстанцій. Відтак, аналіз наявної судової практики дозволяє прогнозувати результати та підготуватися до можливих ризиків.

Навчання
Війна, розлука і діти: як суди вирішують спори про батьківські права
Через війну мільйони українців змінили місце проживання. Хтось із батьків пішов до війська, зник безвісти або потрапив у полон, а хтось перебуває на окупованій території. Всі ці обставини впливають стосунки між батьками і відображаються на виконанні ними батьківських обов’язків.

За кордоном
У США суддя застеріг адвоката за оцінку прокуророк і підписався на…
Американський федеральний суддя зробив усне застереження адвокату за публічні коментарі, які вийшли за етичні межі. Причиною стала публічна заява юриста, у якій він назвав прокурорську групу у справі як «шестірку білих жінок».

Регіони
Проблеми реформування правової системи досліджували науковці та…
2–3 травня на базі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід».

Дискусія
Апостилювання подорожчало у 12 разів
Державна послуга з проставлення апостилю — спеціального штампа, що засвідчує дійсність підпису, статусу особи та печатки на офіційних документах, які подаються за кордоном, стала дорожчою. Згідно з повідомленням Мінʼюсту, плата зросла з 51 до 610 грн для фізичних осіб та з 85 до 1060 грн - для юридичних.