Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Законодавство про протидію булінгу має поширитися на дитячі табори відпочинку - адвокатська ініціатива "Stop bullying"

Законодавство про протидію булінгу має поширитися на дитячі табори відпочинку - адвокатська ініціатива "Stop bullying"

Адвокатура 14:47 Пн 12.08.19 506 Переглядів Версія для друку

Представники адвокатської ініціативи «СтопБулінг» продовжують діяльність, направлену на протидію булінгу в Україні. Учасники ініціативи сприяють координації роботи адвокатів у справах, де є ознаки булінгу, та беруть участь у заходах з підвищення правової обізнаності дорослих та дітей у цьому питанні.

11 серпня адвокати-учасники «СтопБулінг» Олена Мироненко-Шульган, Ірина Полат і Віталій Власюк завітали до дитячого оздоровчого табору «Каштан», де провели лекцію на тему протидії булінгу. Дітям детально розповіли, що таке булінг, в т.ч. і кібер-булінг, які він має наслідки, як протистояти тиску з боку однолітків, старшокласників або дорослих, до кого звертатися за допомогою у разі виникнення конфліктних ситуацій. По закінченню заходу діти мали змогу поставити лекторам запитання та поділитися своїми особистими історіями.

Останнім часом проблема булінгу серед дітей постала в Україні дуже гостро. За даними Дитячого фонду ООН, минулого року 67% українських дітей віком від 11 до 17 років були жертвами, кривдниками або свідками булінгу, а згідно з дослідженнями ВООЗ, Україна входить в першу десятку країн Європи (9 місце з 42 країн) за його поширеністю серед 11-15-річних школярів.

З 19 січня 2019 року в країні почав діяти новий закон про цькування і введено поняття «булінг», якого в українському законодавстві раніше не було. До протидії цьому ганебному явищу активно долучилися і українські адвокати. Так, була створена адвокатська ініціатива «СтопБулінг», яка залучила соціально відповідальних колег з регіонів, аби забезпечити захист дітей по всій Україні. Наразі її представники готують супровід законодавчої ініціативи, щоб усунути прогалину у профільному законодавстві - закон щодо протидії булінгу не розповсюджується на дитячі оздоровчі табори.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування