Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Стратегічний комітет НААУ очолив Вадим Красник

Стратегічний комітет НААУ очолив Вадим Красник

Адвокатура 11:54 Пт 17.05.19 824 Переглядів Версія для друку


8 травня розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України, Голови Ради адвокатів України на посаду Голови Комітету з питань стратегічного розвитку та визначення пріоритетних напрямів діяльності НААУ призначено Вадима Красника, керівника Секретаріату НААУ, РАУ, адвоката.

Вадим Красник очолює Секретаріат НААУ з 2013 року, входить до складу робочих органів та груп НААУ, зокрема, Комісії з експертно-правового аналізу механізмів забезпечення якості БПД у кримінальному провадженні, Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, неодноразово брав участь у підготовці з"їздів адвокатури, міжнародних заходів за участю іноземних партнерів НААУ, підтримці комунікацій НААУ з органами влади у здійсненні реформування адвокатури, долучався до розробки законопроектів, нормативно-правових актів НААУ, РАУ. Як адвокат працює в складі адвокатського об"єднання InHelp

Комітет стратегічного планування НААУ, до складу якого входять голови всіх комітетів, відповідає за стратегічне планування діяльності адвокатури та реалізацію визначених пріоритетів розвитку.

"2019 рік має стати роком розвитку та позиціонування адвокатського самоврядування в Україні, що підготує фундамент для подальшого цілеспрямованого руху.
Комітет розроблятиме пропозиції щодо формування цілей та пріоритетів діяльності НААУ, аналізуватиме плани інших Комітетів на предмет їх відповідності загальним стратегічним цілям, розроблятиме документи, що регулюватимуть діяльність адвокатської спільноти, а також координуватиме взаємодію всіх інших комітетів між собою
", - прокоментував плани Комітету Вадим Красник.

У ближчий час заплановано робочі зустрічі з головами комітетів та Секцій НААУ для налагодження ефективної комунікації між різними напрямами роботи НААУ та їх обʼєднання для досягнення мети позиціонування адвокатського самоврядування України як професійної, сучасної і стабільної інституції.
 

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування