Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Для прийняття законопроекту 9055 більше немає політичної волі – Лідія Ізовітова

Для прийняття законопроекту 9055 більше немає політичної волі – Лідія Ізовітова

Законодавство 13:58 Пт 12.04.19 1473 Переглядів Версія для друку

Для прийняття законопроекту «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №9055 немає політичної волі у парламенті.

Так прокоментувала перспективи цього законопроекту Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова у своєму виступі на засіданні Ради адвокатів України.

Із січня до квітня поточного року законопроект потрапляє до порядку денного пленарних засідань ВР, але під таким порядковим номером, що парламент майже не має достатньо часу дійти до його розгляду.

Водночас, Голова НААУ закликала членів Ради адвокатів України продовжувати вести роз’яснювальну роботу щодо ризиків та недоліків законопроекту. Наразі навіть у професійному середовищі не всі адвокати поінформовані про стан розгляду законопроекту та навіть ключові ризики для ключових принципів адвокатської діяльності.

«Роз’яснювальна робота, чому ми не сприймаємо цей законопроект, має продовжуватися», - наголосила Лідія Ізовітова.

Окрім того, Лідія Ізовітова наголосила на тому, що необхідно активізувати власну законопроектну роботу і напрацювати зміни до чинного закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які вирішуватимуть реальні проблеми адвокатів.

Нагадаємо, законопроект "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" №9055 внесний Президентом України як невідкладний 6 вересня 2018 року. РАУ та регіональні конференції, з"їзд адвокатів, ради адвокатів регіонів, громадські організації неодноразово закликали повернути цей законопроект суб"єкту законодавчої ініціативи. Аналогічна рекомендація міститься у висновку Головного науково-експертного управління Верховної Ради. 

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування