Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Розпочалося засідання РАУ у Дніпропетровській області

Розпочалося засідання РАУ у Дніпропетровській області

Адвокатура 13:03 Пт 12.04.19 394 Переглядів Версія для друку

У Дніпропетровській області розпочалося засідання Ради адвокатів України.

До порядку денного включено питання про діяльність НААУ та функціонування ЄРАУ. РАУ також розгляне звернення адвокатів щодо представництва адвокатом інтересів клієнта в судах у контексті адвокатської монополії, зокрема, і щодо поєднання трудових відносин (заступника генерального директора, начальника юридичного відділу, заступника начальника юридичного відділу державного підприємства) з діяльністю адвоката; орієнтовного розміру адвокатського гонорару за представлення інтересів державного органу в судах різних інстанцій на 1 січня 2020 року.

Низка звернень стосуються  особливостей діяльності адвокатських об’єднань, посвідчення документів адвокатом, інших питань практичної адвокатської діяльності. РАУ включила до порядку денного звернення про блокування діяльності органів адвокатського самоврядування у м. Києві.

РАУ також розгляне колективну скаргу адвокатів безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області від 25 липня 2018 року.

На засіданні РАУ представлять результати роботи декілька створених раніше Робочих груп, зокрема, з удосконалення процедури отримання ордеру на надання правової (правничої) допомоги і витягу з ЄРАУ через особистий кабінет адвоката на офіційному веб-сайті НААУ та з інших пов’язаних питань;

з дослідження питання необхідності встановлення та затвердження мінімального розміру виплат на оплату послуг адвоката з надання професійної правової (правничої) допомоги.

з розробки пропозицій в сфері юридичної (практичної) освіти до паспорту спеціальності 081 – «Право» та інших пов’язаних питань.

з дослідження питання рейтингування учасників публічних закупівель професійної правничої (правової) допомоги. 

Спеціальна тимчасова комісія, створена РАУ у грудні 2018 року, доповість про результати дослідження ситуації відсторонення адвоката Целовальніченко Н. від практики у ЄСПЛ.

Конфліктна ситуація у адвокатському самоврядуванні Дніпропетровської області також включена до порядку денного РАУ. Про результати доповість Робоча група з питань проведення конференції адвокатів Дніпропетровської області 7 грудня 2018 року.

Планується заслухати членів Робочої групи з опрацювання проекту Методичних рекомендацій щодо порядку розгляду адвокатських запитів, який розроблений Національною поліцією України

До порядку денного також внесені питання про відкриття представництва НААУ у Королівстві Данія (м.Холстебро) і Комітету з питань митного та податкового права при НААУ.

РАУ також обговорить проведення відбіркових змагань з футболу серед адвокатів України «Кубок UNBA 2019» та участі збірної команди НААУ у Чемпіонаті світу – «Eurolawyers – 2019».

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування