Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 08 лютого відбулось засідання Комітету з підвищення професійної кваліфікації

08 лютого відбулось засідання Комітету з підвищення професійної кваліфікації

Адвокатура 14:20 Пн 11.02.19 946 Переглядів Версія для друку

На засіданні затверджено План роботи Комітету на 2019 рік, зокрема щодо організації та проведення заходів підвищення кваліфікації адвокатів залежно від потреб адвокатів за різноманітною тематикою, що є актуальною у відповідних регіонах України, який буде висвітлено на сайті НААУ найближчим часом. Окрім традиційних семінарів у регіонах України Комітетом рекомендовано проведення каскадних тренінгів за актуальними темами національної правозастосовчої діяльності. Водночас обговорено питання розширення системи підвищення кваліфікації за дистанційними курсами для ефективного і поглибленого навчання. На засіданні Комітету було обговорено питання координації та взаємодії проведення заходів підвищення кваліфікації у взаємодії із Молодіжним комітетом NextGen, Комітетом з медичного права та біоетики, Комітетом верховенства права та спільні заходи із Радою Європи.

З-поміж численних планів вже заплановано проведення семінару підвищення кваліфікації НААУ у м. Києві на 23 лютого 2019 року, а починаючи з березня буде розпочато проведення тренінгів у регіонах.

В березні 2019 року в рамках спільного проекту з Радою Європи буде проведено навчання на тренінгу для тренерів з питань допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства стосовно жінок за Стамбульською конвенцією, які в подальшому будуть залучатися до проведення тренінгового навчання для адвокатів по регіонах України.

З березня 2019 року буде проведено серії тренінгів за різними спеціалізованими курсами Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Біоетика», «Критерії прийнятності», «Трудові права за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод» та «Погане поводження».

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування