Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Валентин Гвоздій взяв участь у круглому столі Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Валентин Гвоздій взяв участь у круглому столі Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Законодавство 18:00 Чт 08.11.18 704 Переглядів Версія для друку

8 листопада за ініціативою Віталія Купрія на базі Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбувся круглий стіл на тему: «Реформування системи правоохоронних органів: виклики та перспективи».

У круглому столі взяли участь заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій, керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник, голова ВКДКА Олександр Дроздов. Спікери НААУ привернули увагу до ризиків. у тому числі і корупційних, які несе проект закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" №9055.

Цього тижня під час спільного брифінгу у Верховній Раді Віталій Купрій та Валентин Гвоздій роз"яснили ключові ризики законопроекту для адвокатської професії, незалежності адвокатури та гарантій захисту прав громадян.

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування