Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Грузії відбувається міжнародна конференція асоціацій адвокатів

У Грузії відбувається міжнародна конференція асоціацій адвокатів

Адвокатура 14:47 Чт 08.11.18 456 Переглядів Версія для друку

У Тбілісі відкрила роботу міжнародна конференція асоціацій адвокатів. Українську адвокатуру на цьому заході представляє голова Профспілки адвокатів Надія Корінна.

Конференцію відкрили голова Асоціації адвокатів Грузії Давид Асатіані, голова парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе, представники делегації Євросоюзу в Грузії та спільного проекту ЄС-ООН в Грузії.

Експертами конференції є колишній президент ССВЕ Марія Слазак, голова Асоціації адвокатів Австрії Руперт Вольф, голова робочої групи ССВЕ щодо розробки Європейської конвенції про адвокатську професію Лоран Петтіті.

Надія Корінна у своєму виступі висловилася на підтримку розробки Конвенції, адже спільний європейський документ на захист незалежності адвокатської професії матиме вплив на формування національного законодавства, яке наразі стоїть під ризиком значного звуження прав та гарантій адвокатської діяльності в Україні.

  

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування