Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 26 квітня відбувся двогодинний курс Вищої школи адвокатури “Урахування практики ЄСПЛ щодо застосування статті 5 Конвенції з прав людини в адвокатській діяльності”

26 квітня відбувся двогодинний курс Вищої школи адвокатури “Урахування практики ЄСПЛ щодо застосування статті 5 Конвенції з прав людини в адвокатській діяльності”

Адвокатура 17:02 Пт 04.05.18 1140 Переглядів Версія для друку

Курс  розроблено з урахуванням практики ЄСПЛ, зокрема, з приводу тлумачення в рішеннях Суду про окремі аспекти забезпечення права на свободу та особисту недоторканність.

Інформація була подана у формі лекції із наведенням прикладів справ, на якій слухачі отримали знання щодо сфери застосування статті 5 Конвенції з прав людини в питаннях позбавлення свободи, застосованих критеріїв обмеження свободи та засобів позбавлення свободи, заходів, які застосовуються до ув’язнених, перевірки авіапасажирів, позбавлення свободи, яке не є формальним арештом та позитивних обов’язків держави у разі позбавлення свободи. А також щодо права на свободу та особисту недоторканність законності тримання під вартою, правомірного позбавлення волі, затримання неповнолітнього.

Курс викладав експерт в галузі ЄСПЛ, перший проректор Вищої школи адвокатури НААУ, Голова ВКДКА, адвокат, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, доцент кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, доцент, магістр держслужби Дроздов Олександр Михайлович.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування