"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Поезія замість позовів: адвокати читали вірші на творчому вечорі

Адвокати вміють писати не тільки процесуальні документи, але й чудові вірші та прозу. Їхні твори пронизані змістовними і гострими рефлексіями з адвокатської діяльності, тонкими і щемливими темами кохання, пристрасті, життєвого вибору.
У цьому можна було переконатися під час творчого вечора «Доторкнутися до прекрасного», який організували Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив Національної асоціації адвокатів України спільно з Центром досліджень адвокатури і права НААУ.
На творчому вечорі звучала поезія адвокатів Іванни Голуб з Рівненщини, Володимира Віхляєва із Запоріжжя, а також столичних адвокатів Юрія Романюка, Марини Черненької, Ірини Василик та Таміли Алексик. Остання додала настрою через музичний супровід заходу.
Також приємно було вітати делегацію адвокатів з Хмельницького на чолі з Алею Аббасовою (Возняк), яка презентувала свою книгу «Будні волонтера».
І хоча з початком весни хотілося почути більше лірики адвокатів проте не можливо було обійти тему війни, яка торкнулася кожного. Тож лейтмотивом зустрічі стали слова Лесі Українки, які сьогодні повинен сказати собі кожен українець і українка:
«Я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні.
Без надії таки сподіватись.
Буду жити! Геть думи сумні!»
«Такі вечори - це завжди гарна нагода зупинитися, поділитися з колегами не тільки робочими питаннями, а й творчими здобутками, ідеями, запланувати нові, щось переосмислити, - відзначила керівник Центру досліджень адвокатури і права І.Василик, яка модерувала захід. - Це свіжий ковток повітря у вирі буденності».
Творчі вечори - це спільний проект Комітету і Центру, що успішно діє кілька років і збирає у стінах Національної асоціації адвокатів України адвокатів, які пишуть поезію, прозу, грають на музичних інструментах, пишуть картини тощо... Результатами є книга поезій адвокатів «Адвокатська ліра», ілюстраціями до які були картини адвокатів-художників та книга прози адвокатів «Особистий погляд».
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.