Опікунська рада НААУ підтримала родину загиблого адвоката з Дніпропетровщини | НААУ

Опікунська рада НААУ підтримала родину загиблого адвоката з Дніпропетровщини

Підтримка
14:30 Вт 30.01.24 3732 Переглядів
Версія для друку

Відбулось перше у цьому році засідання Опікунської ради НААУ з розподілу благодійної допомоги, яка надійшла від міжнародних партнерів. Було розглянуто 17 заяв від постраждалих колег, що опинились у скрутному становищі через війну.

Відповідні рішення прийняті 30 січня 2024 року.

На жаль, адвокатська спільнота продовжує нести втрати через повномасштабне вторгнення рф в Україну. У грудні минулого року при виконані бойових завдань загинув адвокат з Дніпропетровщини. Члени Опікунської ради НААУ підтримали родину колеги та надали його рідним 50 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Було вирішено спрямувати благодійну допомогу трьом адвокатам – з Донеччини, Київщини та Волині, які отримали тяжкі поранення в зоні бойових дій та проходять дороговартісне лікування.

Матеріальну підтримку отримали також двоє адвокатів з Одеської та Донецької областей, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для їх придбання.

Крім того, Опікунська рада НААУ підтримала ще троє адвокатів – з Херсона, Маріуполя та Бахмута. Їхнє житло повністю зруйновано внаслідок воєнних дій і не придатне до життя.

Решту заяв було відхилено через невідповідність критеріям першочерговості, затверджених Опікунської радою НААУ.

Нагадаємо, на офіційному сайті НААУ оприлюднено четвертий Звіт про міжнародну благодійну допомогу українським адвокатам, який охоплює період від початку повномасштабної агресії рф до 15 серпня 2023 року.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2836

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4263

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3268

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4430

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5439

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4470

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4945

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4242

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл