"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Як українцю влаштуватися у Великій Британії та почати свій бізнес, - поради адвокатів

Британська влада пропонує декілька видів віз українцям, які бажають працювати та вести бізнес у Великій Британії. Залежать вони від часу перебування в країні – на постійній або тимчасовій основі.
Дорожню карту для бізнесу та імміграції української громади Великої Британії презентували під час тематичного вебінару представник НААУ у Шотландії Олександр Черних та англійський адвокат, керуючий партнер Legal Solicitors Лілія Скотт.
Адвокати розкрили особливості візової підтримки українців у Сполученому Королівстві та типи віз, на які вони можуть перейти після закінчення «української схеми». Окрім цього, обговорено особливості юридичної практики у Великій Британії, порядок реєстрації бізнесу та загальні вимоги щодо отримання грантової підтримки.
О.Черних звернув увагу на те, що істотною є важливість саме професійної юридичної допомоги нашим землякам у Сполученому Королівстві. Необхідно довіряти офіційній інформації або інформації, отриманій від кваліфікованих соліситорів.
«Питання візової підтримки, релокації бізнесу та фінансової підтримки стартапів вимагає прозорості активів, чіткості мети та відкритості у наданні інформації імміграційним радникам та Уряду Сполученого Королівства, – повідомляє адвокат. – Британія надає для українців екстраординарну допомогу, але натомість наші громадяни мають відповідально ставитися до обов’язків і вимог, що висуваються державними органами. Підтримка нових ідей, винаходів, інновацій, стартапів є ключовою відмінністю британської економіки. Це має зацікавити українців, які планують виводити свої проекти на міжнародні ринки і потребують для цього високоякісної правової підтримки і правового режиму, що базується на верховенстві права».
Нагадаємо, з початку повномасштабної війни до Великої Британії виїхало понад 120 тисяч громадян України, в тому числі, близько 300 українських адвокатів з родинами, які намагаються знайти роботу, побудувати бізнес у країні перебування.
Популярні новини

Взаємодія
Адвокати та архівісти об’єдналися для збереження правової…
Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Львівської області та Центральний державний історичний архів України у м. Львів підписали Меморандум про співпрацю. Документ відкриває нові можливості для вивчення та популяризації історії української адвокатури, архівних досліджень і створення спільних науково-просвітницьких проектів.

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?