"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Як українцю влаштуватися у Великій Британії та почати свій бізнес, - поради адвокатів

Британська влада пропонує декілька видів віз українцям, які бажають працювати та вести бізнес у Великій Британії. Залежать вони від часу перебування в країні – на постійній або тимчасовій основі.
Дорожню карту для бізнесу та імміграції української громади Великої Британії презентували під час тематичного вебінару представник НААУ у Шотландії Олександр Черних та англійський адвокат, керуючий партнер Legal Solicitors Лілія Скотт.
Адвокати розкрили особливості візової підтримки українців у Сполученому Королівстві та типи віз, на які вони можуть перейти після закінчення «української схеми». Окрім цього, обговорено особливості юридичної практики у Великій Британії, порядок реєстрації бізнесу та загальні вимоги щодо отримання грантової підтримки.
О.Черних звернув увагу на те, що істотною є важливість саме професійної юридичної допомоги нашим землякам у Сполученому Королівстві. Необхідно довіряти офіційній інформації або інформації, отриманій від кваліфікованих соліситорів.
«Питання візової підтримки, релокації бізнесу та фінансової підтримки стартапів вимагає прозорості активів, чіткості мети та відкритості у наданні інформації імміграційним радникам та Уряду Сполученого Королівства, – повідомляє адвокат. – Британія надає для українців екстраординарну допомогу, але натомість наші громадяни мають відповідально ставитися до обов’язків і вимог, що висуваються державними органами. Підтримка нових ідей, винаходів, інновацій, стартапів є ключовою відмінністю британської економіки. Це має зацікавити українців, які планують виводити свої проекти на міжнародні ринки і потребують для цього високоякісної правової підтримки і правового режиму, що базується на верховенстві права».
Нагадаємо, з початку повномасштабної війни до Великої Британії виїхало понад 120 тисяч громадян України, в тому числі, близько 300 українських адвокатів з родинами, які намагаються знайти роботу, побудувати бізнес у країні перебування.
Популярні новини

Cудова практика
Судову практику у сфері містобудування за 2025 рік виклали у…
Останні ключові позиції Верховного Суду щодо ДАБК, будівельного паспорту, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, дозволу на виконання будівельних робіт, прийняття в експлуатацію обʼєктів будівництва та самочинного будівництва проаналізували у НААУ.

Cудова практика
Чи порушує мобілізація адвоката право людини на захист, - висновок…
Положеннями ст. 335 КПК передбачено зупинення судового провадження лише у випадках, коли для проходження військової служби під час мобілізації був призваний обвинувачений. Однак це положення не поширюється на мобілізацію захисника.

Дискусія
Пошук моделі виборів для повоєнної України: висновки круглого столу
Реформування виборчої системи України є надзвичайно актуальним у контексті майбутніх поствоєнних виборів. Зокрема, реалізації виборчого права має сприяти вдосконалення системи голосування. Але сьогодні Україна стикається з численними викликами.

Cудова практика
Негаторний позов: про що свідчить судова практика ВС
Поки особа є власником майна, вона не може бути обмежена у праві звернутися до суду з негаторним позовом, який може бути пред'явлений упродовж всього часу тривання правопорушення.

Дискусія
Погони не личать мантії: моделі відновлення військових судів…
У Комітеті ВР з питань правової політики провели робочу нараду з обговорення проектів законів, які передбачають створення та функціонування в Україні на постійній основі військових судів. Інститут адвокатури представив свої застереження щодо такої ініціативи.

Навчання
У Івано-Франківську адвокатів навчали мистецтву красномовства
Риторика відіграє надзвичайно важливу роль у професійній діяльності адвоката. Вміння чітко, переконливо та ефективно доносити свою позицію є ключем до успіху в суді, під час переговорів та у спілкуванні з клієнтами.

Законодавство
Уточнення щодо впливу боргів за аліментами на поділ майна є зайвим, -…
Ухилення від виконання прямих батьківських обов’язків з утримання дитини, а саме наявність заборгованості за аліментами, є підставою для відступлення від засад рівності часток подружжя відповідно до Сімейного кодексу.

Дискусія
Бойовий імунітет: хто і як має оцінювати рішення командира?
Захист військових, які діють в умовах крайньої небезпеки та стресу, потребує чіткого правового регулювання. Особливого значення в умовах повномасштабної збройної агресії набуває питання притягнення захисників до кримінальної відповідальності за прийняті бойові рішення.