Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій виступив на засіданні ССВЕ у Брюсселі: акцент на атаках на адвокатуру | НААУ

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій виступив на засіданні ССВЕ у Брюсселі: акцент на атаках на адвокатуру

Адвокатура
17:21 Пт 31.03.23 1186 Переглядів
Версія для друку

31 березня 2023 року Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України (НААУ), Ради адвокатів України Валентин Гвоздій взяв участь у роботі Постійного комітету Ради колегій та адвокатських товариств Європи (ССВЕ) у Брюсселі.

Під час свого виступу Валентин Гвоздій зробив звіт про поточний стан справ в адвокатурі України, особливо зупинившись на актуальній проблемі атак на українську авдокатуру, пов'язаних з масовою ворожою пропагандою. Він розповів про значущість адвокатів у забезпеченні верховенства права та діяльності НААУ, проаналізував поточні зусилля та потенційні стратегії для зміцнення судової влади, підвищення прозорості та боротьби з корупцією.

Заступник Голови НААУ, РАУ також висловив свою думку щодо питань, порушених на засіданні ССВЕ, зокрема, щодо захисту адвокатів у контексті міжнародного співробітництва. Валентин Гвоздій відзначив важливість міжнародної підтримки та співпраці для протидії атакам на адвокатуру і захисту прав громадян.

Зустріч у ССВЕ була наповнена обговоренням низки актуальних питань, зокрема, питанням санкцій, міграції, оподаткування та захисту прав людини. Валентин Гвоздій активно взяв участь у дискусіях, представляючи думку НААУ щодо різних аспектів діяльності адвокатів та їх ролі у суспільстві.

Цей виступ Валентина Гвоздія на засіданні ССВЕ демонструє відкритість та активність НААУ у міжнародному співробітництві та взаємодії з колегами з різних країн. Завдяки такій участі українська адвокатура може висловлювати свої позиції, отримувати підтримку та співпрацю для розвитку і зміцнення адвокатської гільдії в Україні.

Нагадаємо, останнім часом через виконання українськими адвокатами свого конституційного обов’язку захисту всіх, хто цього потребує, включаючи воєнних злочинців та військовополоненних, НААУ стала об’єктом цькування, хейту та ворожої замовної пропаганди, що містить неправдиву інформацію та має на меті дискредитувати інститут авдокатури в Україні. Такі дії винних осіб є прямою загрозою верховенству права в Україні, особливо під час воєнного стану. Рада адвокатів України прийняла заяву про недопустимість тиску на адвокатуру в жодний спосіб та засудила маніпулятивне поширення замовних матеріалів.

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1108

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 305

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 583

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 890

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 951

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 637

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 599

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1620

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл