Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій виступив на засіданні ССВЕ у Брюсселі: акцент на атаках на адвокатуру | НААУ

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій виступив на засіданні ССВЕ у Брюсселі: акцент на атаках на адвокатуру

За кордоном
17:21 Пт 31.03.23 1759 Переглядів
Версія для друку

31 березня 2023 року Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України (НААУ), Ради адвокатів України Валентин Гвоздій взяв участь у роботі Постійного комітету Ради колегій та адвокатських товариств Європи (ССВЕ) у Брюсселі.

Під час свого виступу Валентин Гвоздій зробив звіт про поточний стан справ в адвокатурі України, особливо зупинившись на актуальній проблемі атак на українську авдокатуру, пов'язаних з масовою ворожою пропагандою. Він розповів про значущість адвокатів у забезпеченні верховенства права та діяльності НААУ, проаналізував поточні зусилля та потенційні стратегії для зміцнення судової влади, підвищення прозорості та боротьби з корупцією.

Заступник Голови НААУ, РАУ також висловив свою думку щодо питань, порушених на засіданні ССВЕ, зокрема, щодо захисту адвокатів у контексті міжнародного співробітництва. Валентин Гвоздій відзначив важливість міжнародної підтримки та співпраці для протидії атакам на адвокатуру і захисту прав громадян.

Зустріч у ССВЕ була наповнена обговоренням низки актуальних питань, зокрема, питанням санкцій, міграції, оподаткування та захисту прав людини. Валентин Гвоздій активно взяв участь у дискусіях, представляючи думку НААУ щодо різних аспектів діяльності адвокатів та їх ролі у суспільстві.

Цей виступ Валентина Гвоздія на засіданні ССВЕ демонструє відкритість та активність НААУ у міжнародному співробітництві та взаємодії з колегами з різних країн. Завдяки такій участі українська адвокатура може висловлювати свої позиції, отримувати підтримку та співпрацю для розвитку і зміцнення адвокатської гільдії в Україні.

Нагадаємо, останнім часом через виконання українськими адвокатами свого конституційного обов’язку захисту всіх, хто цього потребує, включаючи воєнних злочинців та військовополоненних, НААУ стала об’єктом цькування, хейту та ворожої замовної пропаганди, що містить неправдиву інформацію та має на меті дискредитувати інститут авдокатури в Україні. Такі дії винних осіб є прямою загрозою верховенству права в Україні, особливо під час воєнного стану. Рада адвокатів України прийняла заяву про недопустимість тиску на адвокатуру в жодний спосіб та засудила маніпулятивне поширення замовних матеріалів.

Популярні новини

Законодавство

Заборона демонтажу електрокомунікацій: про що забули нардепи

В умовах війни, коли від швидкості отримання інформації часто залежить життя громадян, особливого значення набуває функціонування електронних комунікаційних мереж. Тому випадки їх свавільного демонтажу мають бути усунуті. Але крім законодавчої заборони, також повинна бути і відповідальність.

17:36 Чт 20.06.24 3637

Законодавство

Закон про критерії малозначних спорів прийнято

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України щодо гарантування права на судовий захист у малозначних спорах» (проект №11026 від 19.02.2024).

16:41 Чт 20.06.24 3994

Законодавство

Ухилянтам пом’якшать покарання. Чому це правильно пояснили в НААУ

У санкції статті 336 (Ухилення від призову на військову службу) Кримінального кодексу, яка сьогодні передбачає лише позбавлення волі від трьох до п’яти років, можуть з’явитися штраф, а також громадські та виправні роботи.

16:58 Ср 19.06.24 5467

Законодавство

Доплати місцевим службовцям за рахунок грантів: складне, але…

Потреба у створенні інструментів фінансового заохочення публічних представників, які можуть працювати над залученням грантових та інвестиційних коштів на місцевому та регіональному рівні впирається у обмеження на додаткові виплати, передбачені реформою публічної служби в Україні.

12:13 Ср 19.06.24 5454

Дискусія

Як змінився ринок юридичних послуг розповів голова Комітету НААУ

Ситуація на ринку юридичних послуг, якщо порівнювати із 2022 роком, значно покращилась. Водночас, не спостерігається і значного дефіциту правників.

15:57 Вт 18.06.24 6766

Законодавство

Коли в Україні зʼявиться Містобудівний кодекс?

Робоча група при Комітеті ВР з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провела публічні обговорення, розробила пропозиції та розпочала підготовку Концепції Містобудівного кодексу України.

14:43 Вт 18.06.24 6791

Доступ до професії

Нюанси відповідальності за несвоєчасне підвищення кваліфікації…

Невиконання адвокатом вимог з підвищення кваліфікації є триваючим дисциплінарним проступком. Він припиняється або отриманням відповідного електронного сертифікату (що підтверджує виконання вимог), або притягненням особи, винної у невиконанні професійного обов’язку, до дисциплінарної відповідальності.

17:36 Пт 14.06.24 11976

Дискусія

Як захистити права добросовісних набувачів у спорах про повернення…

Осіб, які придбали майно у власників, що не мали права на відчуження цього майна, називають «добросовісними набувачами». Як захистити їхні права у категорії спорів про повернення цього майна у державну власність?

11:58 Чт 13.06.24 11598

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл