Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з питань безоплатної правової допомоги, що діє в складі НААУ, презентує звіт про діяльність у 2022 році

Комітет з питань безоплатної правової допомоги, що діє в складі НААУ, презентує звіт про діяльність у 2022 році

Адвокатура
11:38 Пт 03.02.23 428 Переглядів
Версія для друку

У 2022 році Комітет провів загалом 5 засідань. Робочі зустрічі членів Комітету були присвячені обговоренню проблем законодавчого регулювання системи безоплатної правової допомоги в Україні. Зокрема, у травні до Міністерства юстиції було надіслано позицію Комітету щодо проведеного моніторингу законодавства у сфері надання безоплатної правової допомоги. Також у 2022 році членами Комітету були проаналізовані законопроєкти про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення доступу до безоплатної правничої допомоги (реєстр. №№ 7473-1, 7473-Д). За результатами опрацювання від НААУ було надіслано відповідні зауваження до Верховної Ради України.

Силами Комітету було підготовлено звіт з актуальних питань функціонування системи БПД в Україні, який є детальним аналізом чисельних проблем з реалізації безоплатної правової допомоги в Україні, серед яких: систематичні спроби втручання у сферу незалежності адвокатури, наявність значної кількості корупційних ризиків у системі БПД та невиправдане її розширення, усунення адвокатури від процесу прийняття рішень, що стосуються адвокатів, впровадження системи державницького управління адвокатами, втручання в адвокатську діяльність тощо.

Детальніше зі звітом Комітету з питань безоплатної правової допомоги за 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл