"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ оприлюднила третій Звіт про міжнародну допомогу адвокатам під час воєнного стану

Протягом 9 місяців збройної агресії українські адвокати відчувають всебічну потужну підтримку міжнародної адвокатської спільноти: моральну, фінансову і організаційну. Ця підтримка перейшла кордони держав, зміцнила віру у місію адвокатури як захисника прав людини, верховенства права і захисника кожного адвоката, який опинився в біді.
Ми глибоко вдячні іноземним колегам з усієї планети, які жертвують кошти на допомогу постраждалим українським адвокатам та їх родинам, приймають наших колег, які змушені були покинути свої домівки через військові дії, допомагають облаштуватися в нових умовах, знайти роботу та почати життя заново.
Для надання адресної допомоги постраждалим від війни адвокатам та їх родинам всередині країни, у березні 2022 року була заснована Опікунська рада з розподілу допомоги, яка надходить до НААУ від міжнародних організацій.
Розподіл коштів відбувається максимально оперативно і в рамках прозорих процедур. До кожної заяви про надання допомоги Опікунська рада ставиться з особливою відповідальністю та розумінням, адже за кожним зверненням стоїть доля колег. З початку діяльності Опікунської ради допомогу отримали вже понад 400 українських адвокатів.
Звіти про витрати міжнародної допомоги обов’язково надаються нашим донаторам. Документи опубліковані на офіційному сайті НААУ українською і англійською мовами та адресно скеровані до міжнародних донорів. Перший звіт оприлюднений у травні 2022 року, другий звіт узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані до НААУ з лютого по червень 2022 року.
Третій звіт про міжнародну допомогу містить детальну інфографіку про надходження, розподіл благодійних коштів, аналітику рішень Опікунської ради НААУ за 9 місяців воєнного стану в Україні.
На жаль, воєнна агресія росії проти України триває. Багато українських адвокатів продовжують героїчно захищати нашу землю, чимало наших колег втрачають під ворожими обстрілами рідних та близьких, отримують поранення, потребують постійного лікування та дорогих ліків, залишаються без житла. Саме тому ми продовжуємо звертатися до адвокатів європейських країн та всього світу з проханням надати фінансову допомогу для наших адвокатів.
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.