НААУ оприлюднила третій Звіт про міжнародну допомогу адвокатам під час воєнного стану | НААУ

НААУ оприлюднила третій Звіт про міжнародну допомогу адвокатам під час воєнного стану

Різне
11:22 Пт 09.12.22 1780 Переглядів
Версія для друку

Протягом 9 місяців збройної агресії українські адвокати відчувають всебічну потужну підтримку міжнародної адвокатської спільноти: моральну, фінансову і організаційну. Ця підтримка перейшла кордони держав, зміцнила віру у місію адвокатури як захисника прав людини, верховенства права і захисника кожного адвоката, який опинився в біді.

Ми глибоко вдячні іноземним колегам з усієї планети, які жертвують кошти на допомогу постраждалим українським адвокатам та їх родинам, приймають наших колег, які змушені були покинути свої домівки через військові дії, допомагають облаштуватися в нових умовах, знайти роботу та почати життя заново.

Для надання адресної допомоги постраждалим від війни адвокатам та їх родинам всередині країни, у березні 2022 року була заснована Опікунська рада з розподілу допомоги, яка надходить до НААУ від міжнародних організацій.

Розподіл коштів відбувається максимально оперативно і в рамках прозорих процедур. До кожної заяви про надання допомоги Опікунська рада ставиться з особливою відповідальністю та розумінням, адже за кожним зверненням стоїть доля колег. З початку діяльності Опікунської ради допомогу отримали вже понад 400 українських адвокатів.

Звіти про витрати міжнародної допомоги обов’язково надаються нашим донаторам. Документи опубліковані на офіційному сайті НААУ українською і англійською мовами та адресно скеровані до міжнародних донорів. Перший звіт оприлюднений у травні 2022 року, другий звіт узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані до НААУ з лютого по червень 2022 року.

Третій звіт про міжнародну допомогу містить детальну інфографіку про надходження, розподіл благодійних коштів, аналітику рішень Опікунської ради НААУ за 9 місяців воєнного стану в Україні.

На жаль, воєнна агресія росії проти України триває. Багато українських адвокатів продовжують героїчно захищати нашу землю, чимало наших колег втрачають під ворожими обстрілами рідних та близьких, отримують поранення, потребують постійного лікування та дорогих ліків, залишаються без житла. Саме тому ми продовжуємо звертатися до адвокатів європейських країн та всього світу з проханням надати фінансову допомогу для наших адвокатів.

Перегляд файлу: Звіт про міжнародну допомогу адвокатам під час воєнного стану

 

Популярні новини

Анонс

Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів

Для участі у II Турнірі із судових дебатів серед студентів-юристів, який у 2024 році організовує Національна асоціація адвокатів України, відібрано 48 учасників з різних регіонів України. Це на третину більше, ніж торік.

17:19 Пт 23.02.24 1247

Гарантії діяльності

Адвокатське декларування: про що свідчить мінливість позиції НАЗК?

Коли Конституційний Суд почав розглядати справу щодо подання декларацій представниками дисциплінарних органів адвокатури, у Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили про конституційну кризу та загрози усій системі декларування. Але раніше у цьому питанні чиновники мали зовсім іншу думку.

16:52 Пт 23.02.24 1356

Дискусія

Чому реєстраційні процедури не гарантують визнання державою права…

Аби не обмежувати себе строками позовної давності, органи прокуратури у земельних спорах почали підміняти віндикаційні позови негаторними. Це дало їм можливість переглядати підстави набуття права на землю будь-яким суб’єктом за будь-який період часу.

12:32 Пт 23.02.24 1598

Призначення

До протидії злочинам проти довкілля МРЕ долучилася представниця…

Міжнародній раді експертів з питань розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту (МРЕ), розширено сферу діяльності. До напряму протидії злочинам проти довкілля залучено заступницю голови Комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права Софію Шутяк.

11:31 Пт 23.02.24 1557

Видання

Судова практика у сімейних спорах: огляд рішень ВС

Висновки, викладені в постановах Верховного Суду, завжди викликають професійний інтерес у адвокатів, оскільки відображають критерії правильного застосування законодавства, беруться до уваги іншими судами та є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень.

16:46 Чт 22.02.24 2844

Дискусія

Ініціативи економічного бронювання оцінив голова комітету НААУ

Під час воєнного стану одним із найбільш актуальних питань залишається мобілізація та бронювання військовозобов’язаних працівників. Останнім часом почали говорити про економічне бронювання, яке покликане утворити стале джерело надходження коштів до держбюджету на утримання армії.

15:51 Чт 22.02.24 2913

Видання

Адвокатам дали рекомендації по роботі з трудовими договорами

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Найбільш поширеною формою реалізації цього права є трудовий договір - угода між працівником і роботодавцем.

14:37 Чт 22.02.24 3478

Анонс

Адвокатів запрошують дослідити права людини в епоху цифрових…

28 лютого 2024 року в рамках Тижня КіберШотландії у НААУ відбудеться конференція на тему «Соціальна справедливість і цифрова економіка: кібербезпека, крипторегуляція, ШІ, права людини в епоху цифрових технологій».

13:49 Чт 22.02.24 2563

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл