Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану | НААУ

Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану

Різне
13:03 Чт 23.06.22 1673 Переглядів
Версія для друку

В надзвичайних умовах воєнного стану адвокатура України продовжує виконувати свою конституційну місію – надавати громадянам України професійну правничу допомогу, захищати права людей, зміцнювати принципи верховенства права.

Органи адвокатського самоврядування, представництва НААУ за кордоном здійснюють координацію як правової підтримки тимчасово переміщених осіб, так і передачі гуманітарної допомоги тим, хто її потребує. Великі ресурси нашої організації - фінансові, організаційні, людські, логістичні – задіяні зараз на допомогу громадянам, адвокатам та їхнім родинам у кожному регіоні. Десятки адвокатів долучилися до лав Збройних сил України. На жаль, від зброї агресора є загиблі адвокати – як під час бойових дій, так і під час обстрілів мирних мешканців Чернігова і Херсона.

З перших днів військової агресії НААУ відчуває потужну підтримку міжнародної професійної спільноти адвокатів. Із великою вдячністю ми отримуємо відчутну фінансову допомогу, яку Опікунська рада НААУ передає нашим колегам максимально оперативно і в рамках прозорих процедур.

Звіт про витрати цієї допомоги обов’язково надається нашим донаторам незалежно від суми їхнього благодійного внеску.

Перший звіт був опублікований у травні українською та англійською мовами та адресно скерований до найбільших донорів. Оновлений звіт узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані для НААУ з лютого до червня. Документ містить детальну інфографіку про надходження, розподіл благодійних коштів, аналітику рішень Опікунської ради НААУ.

Висловлюємо вдячність кожній міжнародній організації, асоціації адвокатів, кожному адвокату, кожній людині за підтримку, надану українським адвокатам у ці непрості дні.

Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу  для НААУ (pdf)

Популярні новини

Дискусія

Нормотворчі ініціативи щодо політичних партій дослідили на…

Інститут політичних партій у демократичному суспільстві є колективним інструментом вираження політичної волі. І партії повинні мати можливість повною мірою реалізовувати право на свободу об’єднань і вільне висловлювання думок.

15:43 Ср 12.06.24 1202

Навчання

Сімейні спори заради відстрочки від мобілізації суперечать…

Виклики воєнного стану безпосередньо впливають на суспільні відносини та формування судової практики, в тому числі, і в сімейних спорах. Але найкращі інтереси дитини залишаються головним критерієм при ухваленні судами рішень.

12:41 Ср 12.06.24 1762

Cудова практика

Суд спростував тезу про дискримінаційний характер підвищення…

Адвокат, виконуючи протягом року обов’язок з підвищення свого професійного рівня, має можливість самостійно, без обмежень, на власний розсуд обрати той чи інший спосіб (усього їх чотирнадцять) підвищення кваліфікації.

11:52 Ср 12.06.24 1636

Гарантії діяльності

Щодо тиску НАЗК на суддів КС: заява Ради адвокатів України

11 червня Національне агентство з питань запобігання корупції поширило на своєму сайті новину під заголовком «Чи мають декларуватися члени кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури: на чий бік стане КСУ?», у якій закликало громадськість, журналістів та міжнародних партнерів уважно стежити за розглядом у Конституційному Суді України скарги члена Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Оксани Бухтоярової щодо конституційності деяких положень Закону України «Про запобігання корупції». Засідання КСУ за цією справою має відбутися о 10 годині 12 червня 2024 року.

8:48 Ср 12.06.24 1920

Законодавство

Локалізація публічних закупівель: чи працює закон (результати…

Вдосконалення механізму ведення реєстру виробників товарів з локалізацією не тільки зменшить рівень шахрайських схем у реєстрі, але й підвищить зацікавлення інвесторів до розвитку українського бізнесу.

12:21 Вт 11.06.24 2923

Дискусія

Як захистити права дитини, коли батьки нею маніпулюють?

Поки батьки вирішують особисті спори, права дитини порушуються і вона стає механізмом для вирішення конфліктів між дорослими. Як наслідок – дитина потерпає від психологічного і фізичного насилля. Як захистити права дитини, коли законні представники не діють в її інтересах?

11:39 Вт 11.06.24 3182

Анонс

Подаруй життя захиснику: адвокатів закликають здати кров

З нагоди Всесвітнього дня донора крові, який щороку відзначається 14 червня, адвокати та всі небайдужі громадяни мають змогу долучитися до збору крові для наших захисників і захисниць, що боронять Україну.

10:24 Вт 11.06.24 3162

Гарантії діяльності

Адвокатів, які пішли на військову службу, закликають усунути…

Оскільки військова служба є несумісною з діяльністю адвоката, у військових частинах почали попереджати військовослужбовців, які не виконали вимогу закону про несумісність, про ініціювання застосування до них заходів дисциплінарного впливу.

12:18 Пн 10.06.24 15005

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл