Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану | НААУ

Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану

Різне
13:03 Чт 23.06.22 1457 Переглядів
Версія для друку

В надзвичайних умовах воєнного стану адвокатура України продовжує виконувати свою конституційну місію – надавати громадянам України професійну правничу допомогу, захищати права людей, зміцнювати принципи верховенства права.

Органи адвокатського самоврядування, представництва НААУ за кордоном здійснюють координацію як правової підтримки тимчасово переміщених осіб, так і передачі гуманітарної допомоги тим, хто її потребує. Великі ресурси нашої організації - фінансові, організаційні, людські, логістичні – задіяні зараз на допомогу громадянам, адвокатам та їхнім родинам у кожному регіоні. Десятки адвокатів долучилися до лав Збройних сил України. На жаль, від зброї агресора є загиблі адвокати – як під час бойових дій, так і під час обстрілів мирних мешканців Чернігова і Херсона.

З перших днів військової агресії НААУ відчуває потужну підтримку міжнародної професійної спільноти адвокатів. Із великою вдячністю ми отримуємо відчутну фінансову допомогу, яку Опікунська рада НААУ передає нашим колегам максимально оперативно і в рамках прозорих процедур.

Звіт про витрати цієї допомоги обов’язково надається нашим донаторам незалежно від суми їхнього благодійного внеску.

Перший звіт був опублікований у травні українською та англійською мовами та адресно скерований до найбільших донорів. Оновлений звіт узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані для НААУ з лютого до червня. Документ містить детальну інфографіку про надходження, розподіл благодійних коштів, аналітику рішень Опікунської ради НААУ.

Висловлюємо вдячність кожній міжнародній організації, асоціації адвокатів, кожному адвокату, кожній людині за підтримку, надану українським адвокатам у ці непрості дні.

Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу  для НААУ (pdf)

Популярні новини

Гарантії діяльності

Електронка чи папір? Як суди вестимуть справи після 18 жовтня

Із впровадженням в обов’язковості ведення учасниками проваджень електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, постають питання подальшої форми ведення справ (електронна або паперова), а також внесення відповідних змін до інструкцій з діловодства в судах України.

10:27 Пт 29.09.23 4949

Законодавство

Адвокати не з’являються у засідання: хто винен і що робити?

Коли захисники, обрані обвинуваченими, не ходять у судові засідання, суддя постановляє ухвалу, якою доручає системі БПД призначити адвоката для здійснення захисту за призначенням та забезпечити його прибуття.

14:20 Чт 28.09.23 3750

Законодавство

Передача БЕБ справ про шахрайство у банківській сфері недоцільна, -…

Аби покращити статистику розкриття злочинів, пов’язаних із шахрайськими схемами викрадення коштів з банківських рахунків, Верховній Раді пропонують унести деякі зміни до КПК та інших законів. Втім, ці зміни навряд позитивно позначаться на якості розслідувань.

10:31 Чт 28.09.23 3268

Взаємодія

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

18:45 Вт 26.09.23 3283

Підтримка

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

14:46 Вт 26.09.23 3636

Анонс

Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

11:17 Вт 26.09.23 4951

Законодавство

Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…

Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

14:00 Пн 25.09.23 4366

Дискусія

Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)

Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

16:22 Пт 22.09.23 2102

Вестник:№7-8 липень-серпень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл