Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану

Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану

Адвокатура
13:03 Чт 23.06.22 1259 Переглядів
Версія для друку

В надзвичайних умовах воєнного стану адвокатура України продовжує виконувати свою конституційну місію – надавати громадянам України професійну правничу допомогу, захищати права людей, зміцнювати принципи верховенства права.

Органи адвокатського самоврядування, представництва НААУ за кордоном здійснюють координацію як правової підтримки тимчасово переміщених осіб, так і передачі гуманітарної допомоги тим, хто її потребує. Великі ресурси нашої організації - фінансові, організаційні, людські, логістичні – задіяні зараз на допомогу громадянам, адвокатам та їхнім родинам у кожному регіоні. Десятки адвокатів долучилися до лав Збройних сил України. На жаль, від зброї агресора є загиблі адвокати – як під час бойових дій, так і під час обстрілів мирних мешканців Чернігова і Херсона.

З перших днів військової агресії НААУ відчуває потужну підтримку міжнародної професійної спільноти адвокатів. Із великою вдячністю ми отримуємо відчутну фінансову допомогу, яку Опікунська рада НААУ передає нашим колегам максимально оперативно і в рамках прозорих процедур.

Звіт про витрати цієї допомоги обов’язково надається нашим донаторам незалежно від суми їхнього благодійного внеску.

Перший звіт був опублікований у травні українською та англійською мовами та адресно скерований до найбільших донорів. Оновлений звіт узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані для НААУ з лютого до червня. Документ містить детальну інфографіку про надходження, розподіл благодійних коштів, аналітику рішень Опікунської ради НААУ.

Висловлюємо вдячність кожній міжнародній організації, асоціації адвокатів, кожному адвокату, кожній людині за підтримку, надану українським адвокатам у ці непрості дні.

Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу  для НААУ (pdf)

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл