"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Іноземні благодійники пожертвували майже півмільйона доларів для підтримки адвокатів України

На засіданні Ради адвокатів України заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій презентував результати підтримки міжнародних партнерів НААУ з початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.
Він зазначив, що на сьогодні НААУ змогла зібрати майже 500 тисяч доларів.
«Це була кропітка і важка робота. Ми постійно проводили онлайн зустрічі, дзвінки, з Лідією Павлівною зустрічалися особисто з керівниками міжнародних федерацій адвокатів в Європі. І ми дякуємо кожній асоціації – великій і маленькій за цю допомогу», - сказав Валентин Гвоздій.
Він повідомив, що НААУ вдалося домовитись з американською компанією і зареєструвати профіль на міжнародному порталі Benevity для збору пожертвувань для підтримки українських адвокатів під час воєнної агресії.
«Принцип цього спонсорства полягає в тому, що кожен кейс, який реєструється на цьому порталі, може мати спонсора. І кожен долар чи євро, який туди надходить, подвоюється цим спонсором. Нашим спонсором є компанія LexisNexis», - розповів заступник Голови НААУ, РАУ.
Тиждень тому до НААУ надійшли 36 тисяч доларів від Європейської асоціації адвокатів, є домовленості про надходження 10 тисяч євро від Асоціації адвокатів Азербайджану та 10 тисяч євро від Міжнародної асоціації юристів (ІВА). Валентин Гвоздій запевнив, що всі ці кошти будуть направлені на портал LexisNexis і подвоються.
Також він наголосив, що благодійна допомога, яка надходить до НААУ від міжнародних партнерів, направляється виключно на підтримку українських колег, які постраждали від війни.
«Ні на переїзди, ні на проживання, ні на будь що інше ми не витратили жодної копійки. Я хочу, щоб всі про це знали, бо ми звітуємо про всі витрачені кошти», - запевнив Валентин Гвоздій.
Оновлений звіт про міжнародну благодійну підтримку в період воєнного стану буде презентований у кінці серпня 2022 року.
Нагадаємо, НААУ наразі видала два звіти про діяльність Опікунської ради, кожен мав українську та англійську версії. Документи опубліковані на сайті НААУ.
Популярні новини

Cудова практика
Негаторний позов: про що свідчить судова практика ВС
Поки особа є власником майна, вона не може бути обмежена у праві звернутися до суду з негаторним позовом, який може бути пред'явлений упродовж всього часу тривання правопорушення.

Дискусія
Погони не личать мантії: моделі відновлення військових судів…
У Комітеті ВР з питань правової політики провели робочу нараду з обговорення проектів законів, які передбачають створення та функціонування в Україні на постійній основі військових судів. Інститут адвокатури представив свої застереження щодо такої ініціативи.

Навчання
У Івано-Франківську адвокатів навчали мистецтву красномовства
Риторика відіграє надзвичайно важливу роль у професійній діяльності адвоката. Вміння чітко, переконливо та ефективно доносити свою позицію є ключем до успіху в суді, під час переговорів та у спілкуванні з клієнтами.

Законодавство
Уточнення щодо впливу боргів за аліментами на поділ майна є зайвим, -…
Ухилення від виконання прямих батьківських обов’язків з утримання дитини, а саме наявність заборгованості за аліментами, є підставою для відступлення від засад рівності часток подружжя відповідно до Сімейного кодексу.

Дискусія
Бойовий імунітет: хто і як має оцінювати рішення командира?
Захист військових, які діють в умовах крайньої небезпеки та стресу, потребує чіткого правового регулювання. Особливого значення в умовах повномасштабної збройної агресії набуває питання притягнення захисників до кримінальної відповідальності за прийняті бойові рішення.

Навчання
Використовувати практику ЄСПЛ навчали адвокатів на вебінарі
Якщо судові засідання призначаються день в день або на розгляд матеріалів справи адвокату надається кілька годин – чи є це порушенням права на захист з точки зору практики Європейського суду з прав людини? Приклади конкретних кейсів розглянули на вебінарі.

Навчання
Як адвокату працювати з ШІ розповіли під час семінару
Адвокатська практика стрімко змінюється під впливом технологій. Чи може штучний інтелект допомогти адвокату в щоденній роботі? Практичні поради правникам дали під час семінару.

Навчання
Як адвокату правильно заявити про себе в Instagram і TikTok
Особистий бренд адвоката дозволяє побачити його як особистість, зрозуміти цінності, якості та інтереси. І це надає можливість налагодження ділових стосунків з людьми, які поділяють близькі цінності та інтереси.