"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Представники НААУ взяли участь у презентації концепції програми Ради Європи Supporting women in the legal profession in the EU Eastern Partnership countries

20 червня представники Ради Європи - керівник проєкту підтримки жінок у юридичній професії Карен Карапетян та експерти Бояна Нєткова, Ремігіюс Йокубаускас, презентували концепцію програми Ради Європи «Про підтримку жінок у правовій сфері». У заході взяли участь Голова Комітету з питань гендерної політики НААУ Тетяна Андріанова та Координатор комітетів НААУ Ганна Гаро.
Концепція розроблена за результатами дослідження, до якого також долучилися представники НААУ у питанні реалізованої в адвокатурі стратегії з гендерної політики. Мета дослідження проєкту – визначити потреби жінок-юристів і їхніх об’єднань щодо співпраці на національному, регіональному і міжнародному рівнях шляхом створення мережі діючих організацій.
Планується, що програма буде реалізовуватися в межах регіонального проєкту Ради Європи «Зміцнення професії юриста за європейськими стандартами» і фінансуватиметься програмою Європейського Союзу «Партнерство заради належного управління (PGG)». Проєкт реалізовуватиметься у п’яти країнах – Україні, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Азербайджані (в окремих видах діяльності). Він орієнтований на зміцнення співпраці між адвокатськими об’єднаннями задля покращення функціонування відповідно до міжнародних стандартів.
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.