Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники НААУ взяли участь у презентації концепції програми Ради Європи Supporting women in the legal profession in the EU Eastern Partnership countries

Представники НААУ взяли участь у презентації концепції програми Ради Європи Supporting women in the legal profession in the EU Eastern Partnership countries

Адвокатура 11:00 Ср 22.06.22 289 Переглядів Версія для друку
20 червня представники Ради Європи - керівник проєкту підтримки жінок у юридичній професії Карен Карапетян та експерти Бояна Нєткова, Ремігіюс Йокубаускас, презентували концепцію програми Ради Європи «Про підтримку жінок у правовій сфері». У заході взяли участь Голова Комітету з питань гендерної політики НААУ Тетяна Андріанова та Координатор комітетів НААУ Ганна Гаро.

Концепція розроблена за результатами дослідження, до якого також долучилися представники НААУ у питанні реалізованої в адвокатурі стратегії з гендерної політики. Мета дослідження проєкту – визначити потреби жінок-юристів і їхніх об’єднань щодо співпраці на національному, регіональному і міжнародному рівнях шляхом створення мережі діючих організацій.

Планується, що програма буде реалізовуватися в межах регіонального проєкту Ради Європи «Зміцнення професії юриста за європейськими стандартами» і фінансуватиметься програмою Європейського Союзу «Партнерство заради належного управління (PGG)». Проєкт реалізовуватиметься у п’яти країнах – Україні, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Азербайджані (в окремих видах діяльності). Він орієнтований на зміцнення співпраці між адвокатськими об’єднаннями задля покращення функціонування відповідно до міжнародних стандартів.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування