Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники НААУ взяли участь у презентації концепції програми Ради Європи Supporting women in the legal profession in the EU Eastern Partnership countries

Представники НААУ взяли участь у презентації концепції програми Ради Європи Supporting women in the legal profession in the EU Eastern Partnership countries

Адвокатура
11:00 Ср 22.06.22 369 Переглядів
Версія для друку
20 червня представники Ради Європи - керівник проєкту підтримки жінок у юридичній професії Карен Карапетян та експерти Бояна Нєткова, Ремігіюс Йокубаускас, презентували концепцію програми Ради Європи «Про підтримку жінок у правовій сфері». У заході взяли участь Голова Комітету з питань гендерної політики НААУ Тетяна Андріанова та Координатор комітетів НААУ Ганна Гаро.

Концепція розроблена за результатами дослідження, до якого також долучилися представники НААУ у питанні реалізованої в адвокатурі стратегії з гендерної політики. Мета дослідження проєкту – визначити потреби жінок-юристів і їхніх об’єднань щодо співпраці на національному, регіональному і міжнародному рівнях шляхом створення мережі діючих організацій.

Планується, що програма буде реалізовуватися в межах регіонального проєкту Ради Європи «Зміцнення професії юриста за європейськими стандартами» і фінансуватиметься програмою Європейського Союзу «Партнерство заради належного управління (PGG)». Проєкт реалізовуватиметься у п’яти країнах – Україні, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Азербайджані (в окремих видах діяльності). Він орієнтований на зміцнення співпраці між адвокатськими об’єднаннями задля покращення функціонування відповідно до міжнародних стандартів.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл