Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ представила Раді Європи реалізовані в адвокатурі стратегії з гендерної політики в межах проекту дослідження підтримки жінок у юридичній професії

НААУ представила Раді Європи реалізовані в адвокатурі стратегії з гендерної політики в межах проекту дослідження підтримки жінок у юридичній професії

Адвокатура 15:20 Пн 21.02.22 625 Переглядів Версія для друку

Голова Комітету із питань гендерної політики Тетяна Андріанова та Координатор комітетів Ганна Гаро взяли участь в онлайн інтерв’ю з метою дослідження питань підтримки жінок у юридичній професії в межах реалізації Радою Європи проєкту «Посилення професії юриста відповідно до європейських стандартів». Зазначений проект охоплює п'ять країн – Вірменію, Білорусь, Грузію, Республіку Молдова й Україну.

Присутнім на зустрічі, керівнику проєкту Карену Карапетяну та експертам проекту Бояні Нєтковій, Ремігіюсу Йокубаускасу були представлені статистичні показники представленості жінок в адвокатурі України та у керівних органах НААУ, реалізовані стратегії та ініціативи з гендерної політики.

Зі свого боку Голова Комітету з питань гендерної політики Тетяна Андріанова розповіла про мету створення та основні завдання Комітету, наголосила на важливості міжнародної співпраці та обміні досвідом задля їх більш ефективної реалізації у майбутньому. Серед основних завдань: проведення досліджень стану забезпеченості прав і рівня представництва жінок у юридичній професії в Україні, а також посилення взаємної підтримки жінок і чоловіків із професійного юридичного середовища з метою подолання будь-яких проявів дискримінації за ознакою статі.

Координатор комітетів Ганна Гаро поінформувала про укладений НААУ Меморандум про співпрацю з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» та реалізовані спільні проекти у сфері захисту прав жінок задля формування гендерно чутливої юридичної спільноти на основі кращих європейських і світових практик.

Представники Ради Європи були приємно вражені реалізованими НААУ стратегіями з гендерної політики та заходами з метою розвитку лідерських якостей у жінок-адвокатів, зазначивши, що ця інформація стане корисною при розробці концепції та дорожньої карти в межах проекту.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування