Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ направила до Проекту «Pravo-Justice» інформацію про порушення прав адвокатів суддями ВАКС

НААУ направила до Проекту «Pravo-Justice» інформацію про порушення прав адвокатів суддями ВАКС

Звернення 15:17 Пн 07.12.20 698 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України направила лист до Головного міжнародного експерта Проекту «Pravo-Justice» Ганни Адамскої-Галант, в якому повідомила про факти порушення прав адвокатів суддями ВАКС.

«Впродовж 2020 року Рада адвокатів України неодноразово розглядала звернення адвокатів про порушення їхніх прав і гарантій адвокатської діяльності з боку суддів ВАКС. На підставі цих звернень РАУ прийнято 6 рішень, в яких звернуто увагу на неприпустимість таких порушень, надано детальне юридичне обґрунтування кожного випадку таких порушень та надано рекомендації щодо їхнього негайного усунення», - йдеться у листі.

На виконання цих рішень РАУ направила до міжнародних інституцій, міжнародних професійних організацій понад 40 офіційних звернень. Копії усіх документів у перекладі англійською мовою також передані в офіс європейського експертного проекту.

«Сподіваємося, оцінки, викладені у рішеннях РАУ, будуть враховані міжнародними експертами Вашого проекту при наданні подальших коментарів щодо діяльності ВАКС», - зазначено у листі.

Лист НААУ направлений у продовження першої національної дискусії «Доступ до правосуддя: реалії та перспективи», під час якої пані Адамска-Галант навела ВАКС як позитивний приклад формування судової інституації із залученням експертизи представників міжнародних організацій- іноземних громадян. Фрагмент дебатів з цього приводу можна переглянути тут.

НААУ вважає, що оцінки роботи ВАКС не можуть бути об’єктивними і повними без урахування позиції адвокатів, які є учасниками судових проваджень у цьому суді.

Нагадаємо, 23 листопада 2020 року Національна асоціація адвокатів України та Вища рада правосуддя провели перший захід у рамках національної дискусії «Доступ до правосуддя: реалії та перспективи».

У ході дискусії йшлося про доцільність участі міжнародних експертів у формування органів суддівського врядування. В цьому контексті було обговорено діяльність ВАКС. Під час другої національної дискусії 30 листопада цій темі було надано особливу увагу. Учасники дискусії наголошували на тому, що участь міжнародних експертів у формуванні Вищого антикорупційного суду призвела до порушення прав громадян на захист.

 

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування