"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ спільно з РБО надали практичні рекомендації про те, як захистити бізнес від недобросовісної поведінки третіх осіб

17 листопада 2020 року в Національній асоціації адвокатів України за ініціативою Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів спільно з Радою бізнес-омбудсмена відбулась онлайн-зустріч на тему: «Комплаєнс-політика та Covid-19: на що звернути увагу клієнтів?».
Модератором заходу виступив Олександр Світличний, адвокат, Голова Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ. У якості спікера участь взяла Тетяна Херувімова, інспектор Ради бізнес-омбудсмена.
На початку зустрічі Олександр Світличний привітав усіх присутніх та розповів про те, як належний рівень комплаєнсу впливає на досягнення очікуваного результату та які практичні рекомендації з боку адвокатів можуть підвищити захищеність бізнесу від недобросовісної поведінки.
Тетяна Херувімова зауважила, що компанії залучають адвокатів на стадії вибудовування комплаєнс-процесів для реалізації стратегій захисту. На думку доповідачки, дуже важливо відстежувати, яким чином пандемія вплинула на комплаєнс-політику, як необхідно змінити фокус комплаєнс-програми, щоб ефективно захищати компанію-клієнта й надалі.
За результатами обговорення усі присутні дійшли до висновку, що побудова ефективних комплаєнс-процедур є запорукою запобігання та протидії всім видам бізнес-ризиків.
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Взаємодія
Адвокати та архівісти об’єдналися для збереження правової…
Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Львівської області та Центральний державний історичний архів України у м. Львів підписали Меморандум про співпрацю. Документ відкриває нові можливості для вивчення та популяризації історії української адвокатури, архівних досліджень і створення спільних науково-просвітницьких проектів.

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?