"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Комітет з питань гендерної політики при НААУ очолила Ольга Просянюк

НААУ створила Комітет з питань гендерної політики, головою Комітету стала Ольга Просянюк.
Комітет є постійно діючим колегіальним дорадчим органом при НААУ
«Штучно створені стереотипи про жіноче управління, роль жінки в сім’ї, розділення професій за статтю, неможливість поєднання роботи та материнства досі мають великий негативний вплив. Часто вони настільки насаджені, що сприймаються на рівні підсвідомості. Про них не можна мовчати, навіть тим, хто, на щастя, не потрапив під їх вплив.
Жінки в юридичній професії сміливі та віддані, вони точно не будуть мовчати. І тепер одним із майданчиків для цього є новостворений Комітет з питань гендерної рівності при НААУ.
Я з захопленням і розумінням великої відповідальності прийняла запрошення очолити Комітет. Своїм прикладом мені вдалось зруйнувати стереотип про «нежіночу справу», коли я обрала для себе професію адвоката, а потім вирішила зайнятись кримінальною практикою. Ви навіть не уявляєте, якою була перша реакція і коментарі від деяких моїх знайомих. А через деякий час, коли я стала керуючим партнером, було подолано ще один – «скляна стеля». Тому одним із ключових напрямків своєї діяльності бачу активне сприяння розвитку жіночого лідерства в юридичній професії.
Кажуть «краса врятує світ». Можливо, але я обираю для цього розум, рішучість і небайдужість. Хто розділяє зі мною ці відчуття – відкрита до вас для спільних дій!», - прокоментувала план на чолі Комітету Ольга Просянюк.
Ольга Просянюк – відомий український адвокат. Її 17-річна кар'єра характеризується амбітністю і нестандартним мисленням. Серед її ключових професійних інтересів – захист честі, гідності, ділової репутації та складні господарські спори. У неї достатньо практики в справах із захисту бізнесу, в тому числі, від рейдерських захоплень.
Її значні досягнення в кримінальній практиці відзначаються багатьма міжнародними та національними рейтингами. Вона єдиний представник українського юридичного ринку, яка відмічена в дослідженні Who’s Who Legal: Thought Leaders Global Elite 2019, що проводилось вперше на основі забраних за 20 років рекомендацій клієнтів з усього світу. Ольга відмічена у сфері Business Crime Defence.
Ольга отримала звання «Юрист року» в сфері кримінально-правового захисту за версією міжнародного рейтингу Best Lawyers 2018, яке присвоюється лише одному юристу в кожній практиці. А за результатами міжнародного дослідження Chambers and partners. Europe Guide. 2019-2017 відмічена як «солідний командний комунікатор, який дуже відданий своєму клієнтові».
Як адвокат, Ольга ніколи не залишається осторонь при порушенні професійних прав та гарантій адвокатської діяльності. Вона активно займається залученням уваги до цієї проблеми міжнародних колег, правозахисних організацій та іноземних органів.
Текст і фото підготовлено офісом Координатора комітетів НААУ Ганни Гаро
Популярні новини

Навчання
Використовувати практику ЄСПЛ навчали адвокатів на вебінарі
Якщо судові засідання призначаються день в день або на розгляд матеріалів справи адвокату надається кілька годин – чи є це порушенням права на захист з точки зору практики Європейського суду з прав людини? Приклади конкретних кейсів розглянули на вебінарі.

Навчання
Як адвокату працювати з ШІ розповіли під час семінару
Адвокатська практика стрімко змінюється під впливом технологій. Чи може штучний інтелект допомогти адвокату в щоденній роботі? Практичні поради правникам дали під час семінару.

Навчання
Як адвокату правильно заявити про себе в Instagram і TikTok
Особистий бренд адвоката дозволяє побачити його як особистість, зрозуміти цінності, якості та інтереси. І це надає можливість налагодження ділових стосунків з людьми, які поділяють близькі цінності та інтереси.

Навчання
Договір — не формальність: про що має знати майбутній адвокат
Як уникнути типових помилок у договорі, зокрема про надання правничої допомоги, коли адвокат несе не лише етичну, а й юридичну відповідальність? Які обов’язки варто прописати в угоді, а які — лишити поза її межами? І що має знати юрист ще до початку роботи адвокатом?

Анонс
У НААУ проведуть тиждень трудового права
З 28 квітня по 4 травня у Національній асоціації адвокатів України пройде п’ятий щорічний тиждень трудового права.

Законодавство
У спорах щодо витрат на дитину шаблонів доказування не існує –…
Коли дитина через свої особливості (розвиток здібностей, хвороба, каліцтво) потребує додаткових витрат, обовʼязок участі у цих витратах покладається на обох батьків. У разі спору розмір участі визначається судом з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Анонс
Проблеми експертного забезпечення адвокатської діяльності…
2 травня Національна асоціація адвокатів України у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами судових експертиз проведе круглий стіл з питань експертного забезпечення адвокатської діяльності.

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.