Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ запрошує до співпраці партнерів на юридичному, банківському та страховому ринку

НААУ запрошує до співпраці партнерів на юридичному, банківському та страховому ринку

Адвокатура 15:51 Ср 13.03.19 791 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України затвердила Партнерську програму НААУ на 2019 рік.

Партнерська програма НААУ – форма ділового співробітництва Асоціації, яка передбачає низку ексклюзивних можливостей і переваг для розвитку компаній у юридичному, страховому та банківському бізнесі. 

Статус партнера НААУ надає широкі маркетингові та комунікаційні можливості для підвищення упізнаванності корпоративних брендів, формування позитивного іміджу лідерів компаній, а також пріоритетну інформаційну підтримку на офіційному веб-сайті НААУ та сторінках у соціальних мережах, у журналі «Вісник НААУ», щотижневих електронних розсилках новин та подій НААУ.

Програма передбачає різноманітні статуси для партнерських компаній - від генерального партнера НААУ до партнера окремого заходу чи видавничого проекту.

Умови співпраці визначені для кожного формату окремо.

Партнерська програма НААУ-2019

Популярні новини

Вестник:№5 травень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування