Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ пропонує Раді з питань судової реформи надати адвокатам право працювати за спрощеною системою оподаткування

НААУ пропонує Раді з питань судової реформи надати адвокатам право працювати за спрощеною системою оподаткування

Адвокатура 18:34 Вт 06.02.18 5043 Переглядів Версія для друку

Листом Голови НААУ, РАУ до РСР надіслано порівняльну таблицю змін до Податкового кодексу.

Ця ініціатива обумовлена необхідністю вдосконалити застосування спрощеної системи оподаткування стосовно окремих категорій платників податків та усунення дискримінації одних платників податків перед іншими.

Дані зміни забезпечать можливість застосування для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, спрощеної системи оподаткування шляхом прирівнювання їх статусу до фізичних осіб-підприємців виключно з метою оподаткування.

Зміни до ПК України нададуть право адвокатам застосовувати спрощену систему оподаткування без реєстрації в якості фізичних осіб підприємців.

Станом на сьогодні відповідно до положень ПК України, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, не вважаються фізичними особами-підприємцями. У зв’язку з цим, такі особи не можуть ставати платниками єдиного податку і тому підлягають надмірному податковому навантаженню.

При цьому, адвокат не може здійснювати діяльність як фізична особа-підприємець, обравши вид діяльності «Діяльність у сфері права», оскільки він зобов’язаний укладати договори про правову допомогу від свого імені, а не від імені фізичної особи-підприємця.

Прийняття проекту Закону та реалізація його положень дозволить знизити податковий тиск на осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, допоможе вивести з тіні частину прибутків, які отримуються в результаті здійснення такої діяльності.

_______________________________________________________________________________________________________

Стежте за актуальними новинами в адвокатурі та адвокатському самоврядуванні у нашому Telegram-каналі InfoUNBA

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування