Розпочато запуск платформи з підтримки ментального здоров’я для адвокатів під час війни | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Розпочато запуск платформи з підтримки ментального здоров’я для адвокатів під час війни

Підтримка
15:37 Пн 24.02.25 5615 Переглядів
Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України здійснила запуск платформи «Підтримка ментального здоров’я українських адвокатів під час війни». Платформа була розроблена в рамках проєкту «Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни», який ініціювала Національна асоціація адвокатів України за підтримки Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA).

В умовах постійного стресу, викликаного військовими діями та високими професійними навантаженнями, збереження психологічної рівноваги є вкрай важливим для представників адвокатської спільноти. Адвокати щодня працюють із складними справами та високим рівнем відповідальності, що часто призводить до емоційного виснаження. Навчання навичкам формування та захисту психологічних кордонів допоможе зберегти внутрішню стійкість, підвищити ефективність роботи та запобігти професійному вигоранню.

Користуватися платформою можуть усі адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.

На цій платформі користувачі можуть:

1) подавати заяви на отримання промокодів на індивідуальну терапевтичну сесію з психотерапевтом, зареєструвавшись на платформі Rozmova на сайті за посиланням;

2) реєструватися для участі у безкоштовних психоосвітніх заходах (онлайн-вебінарах) та переглядати минулі/майбутні заходи в зручному календарі;

3) безкоштовно користуватися онлайн-бібліотекою з матеріалами на тему психології.

Адвокати, які бажають розпочати роботу з психотерапевтом чи психологом, можуть за допомогою платформи надсилати заяву на отримання промокоду на індивідуальну терапевтичну сесію. Промокод надає знижку 1000 грн. на будь-яку індивідуальну терапевтичну сесію зі спеціалістом платформи Rozmova.

Для надсилання заяви адвокат повинен заповнити спеціальну форму на платформі, в якій потрібно зазначити своє прізвище, ім’я, по батькові; електронну адресу, яка зазначена в ЄРАУ; Раду адвокатів, в якій обліковується адвокат; номер свідоцтва, дату його видачі та орган, який видав свідоцтво. Додатково адвокату необхідно відмітити в спеціальному полі форми, під яку категорію він потрапляє (жінка-адвокат; молодий адвокат (до 35 років); адвокат, який проживає в зоні бойових дій; адвокат-військовослужбовець; інше), та коротко описати особисту ситуацію загальними рисами (без деталей), для вирішення якої потрібно скористатися промокодом. Звісно, у рамках проєкту НААУ має на меті допомогти всім адвокатам, які цього потребують, але в зв’язку з обмеженими фінансовими ресурсами було виокремлено кілька ключових вразливих груп адвокатів, які потребують термінової підтримки і яким промокоди надаватимуться в першу чергу:

  1. Жінки-адвокати: багато жінок-адвокатів взяли на себе додаткові обов'язки по догляду за своїми дітьми, продовжуючи при цьому займатися адвокатською практикою, оскільки їхні партнери служать в армії;
  2. Молоді адвокати: молоді фахівці не впевнені у своєму майбутньому в юриспруденції, не знають, як побудувати кар'єру в нинішніх умовах;
  3. Адвокати в зонах активних бойових дій: зіткнувшись з прямими наслідками війни, намагаючись відстоювати правосуддя, багато хто намагається знайти баланс між безпекою та професійними обов'язками;
  4. Адвокати-військовослужбовці: багато адвокатів стали на захист Батьківщини, постійно перебувають в стресових умовах, переживаючи складні емоції.

Після надсилання заяви адвокату потрібно буде очікувати листа на пошту з інструкцією та промокодом (у випадку погодження звернення) або листа про перебування в списку очікування (якщо буде виявлено, що адвокат не належить до жодної з категорій). Після отримання промокоду адвокату потрібно буде перейти на сайт та обрати собі спеціаліста. З детальною інструкцією про реєстрацію на платформі Rozmova та бронювання індивідуальної терапевтичної сесії з психотерапевтом платформи Rozmova можна ознайомитися за посиланням. Якщо вартість сесії зі спеціалістом, якого обере адвокат, перевищуватиме 1000 грн., користувач повинен буде покрити таку різницю у вартості самостійно.

Також у рамках проєкту кожні два тижні планується проведення психоосвітніх заходів (онлайн-вебінарів). Участь у всіх заходах є безкоштовною. У спеціальному розділі платформи «Календар заходів» адвокати можуть переглянути записи минулих заходів у архіві заходів, а також переглянути календар запланованих заходів і зареєструватися для участі в них. Записи психоосвітніх заходів (онлайн-вебінарів) також можна буде переглянути на офіційному каналі Національної асоціації адвокатів України на платформі YouTube за посиланням.

За результатами кожного заходу спеціаліст, який проводив психоедукаційний вебінар, готуватиме статтю за тематикою заходу. Зі статтями користувачі платформи матимуть змогу ознайомитися в розділах «Календар заходів» (при наведенні курсора на захід у календарі, який вже відбувся) або «Онлайн-бібліотека».

У розділі «Онлайн-бібліотека» адвокати зможуть читати різноманітні матеріали на тему психології, у тому числі статті за результатами проведених заходів.

З усіма пропозиціями та зауваженнями до роботи платформи адвокати можуть звертатися за адресою info@unba.org.ua.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Розслідування «Радіо Свобода» підтвердило: адвокат Лідія Ізовітова діяла в межах закону

Дискусія

Розслідування «Радіо Свобода» підтвердило: адвокат Лідія Ізовітова…

17 червня на сайті «Радіо Свобода» вийшов матеріал, присвячений діяльності Вищої ради юстиції у 2004-2014 роках. Напередодні публікації журналіст Сергій Андрушко звертався до Національної асоціації адвокатів України з проханням надати коментар щодо діяльності Лідії Ізовітової у складі ВРЮ в той період. НААУ надала офіційну відповідь, зазначивши, що Лідія Ізовітова не обіймає жодних посад у ВРЮ/ВРП з 2014 року і вже понад десять років зосереджена виключно на адвокатурі.

16:45 Пт 20.06.25 765
НААУ запитала АПУ про факти озвучених порушень прав адвокатів

Гарантії діяльності

НААУ запитала АПУ про факти озвучених порушень прав адвокатів

У Національній асоціації адвокатів України стурбовані інформацією про порушення професійних прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, яку 16 червня поширила ВГО «Асоціація правників України». Ця тема стане предметом розгляду на засіданні Ради адвокатів України.

14:16 Пт 20.06.25 456
Розшук криптоактивів: санкції, юрисдикції та виклики для правозастосування

Дискусія

Розшук криптоактивів: санкції, юрисдикції та виклики для…

Розшук криптовалюти потребує застосування сучасних технологій і глибокої аналітики блокчейну. Традиційних інструментів забезпечення виконання зобов’язань кредиторів дедалі частіше недостатньо — особливо у випадках обходу санкцій, транскордонних переказів або використання замаскованих гаманців.

13:52 Пт 20.06.25 398
Черговий конфлікт з ТЦК: адвокату зламали ногу, а його клієнт викинувся з вікна

Гарантії діяльності

Черговий конфлікт з ТЦК: адвокату зламали ногу, а його клієнт…

19 червня у приміщенні військово-лікарської комісії, куди автобус Красноградського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) доставив декілька осіб, стався інцидент із застосуванням фізичної сили до адвоката.

13:10 Пт 20.06.25 42852
Захист інтересів дитини у сімейних спорах: поради адвокатів і практика ВС

Навчання

Захист інтересів дитини у сімейних спорах: поради адвокатів і…

Як визначити і довести найкращі інтереси дитини у сімейному спорі — питання, яке щоразу стає випробуванням для суду, адвоката і батьків. І тут закон, практика Верховного Суду та професійна етика адвоката мають працювати разом.

11:31 Пт 20.06.25 543
Три види негласного стеження: як розпізнати і протидіяти — пояснив адвокат

Дискусія

Три види негласного стеження: як розпізнати і протидіяти — пояснив…

Незаконне стеження – це параноя, міф чи все ж таки реальність? Як йому протидіяти і які засоби є дієвими?

10:23 Пт 20.06.25 1170
Суддя не дозволив прокурору арештувати ноутбук адвоката

Гарантії діяльності

Суддя не дозволив прокурору арештувати ноутбук адвоката

Слідчий суддя Шевченківського районного суду м.Києва Віталій Циктіч відмовив прокурору Офісу Генпрокурора у задоволенні клопотання про накладення арешту на майно, вилучене під час обшуку офісного приміщення адвоката.

12:03 Чт 19.06.25 1131
Актуальні зміни у сімейному праві: Комітет НААУ опублікував черговий бюлетень

Видання

Актуальні зміни у сімейному праві: Комітет НААУ опублікував…

Комітет Національної асоціації адвокатів України з питань сімейного права підготував новий інформаційний бюлетень за перший квартал 2025 року. Видання містить огляд останніх законодавчих змін, ключових судових рішень і актуальних публікацій у сфері сімейного права.

10:56 Чт 19.06.25 422

Вестник:№5 травень 2025 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл