"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Пішов з життя голова Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслав Антипченко

На 72 році життя перестало битися серце голови Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслава Антипченка.
В’ячеслав Костянтинович понад 45 років життя присвятив улюбленій праці – адвокатській діяльності. Своїм покликанням вважав розбудову адвокатури Миколаївщини.
У 2008 році був обраний членом Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, а у 2012 році - головою КДКА Миколаївської області. Після прийняття Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» займався втіленням норм у життя. Він налагодив облік адвокатів та ведення реєстру, прийняття присяг молодими фахівцями та розгляд скарг, вирішення питань захисту та допомоги для адвокатів. 3 2017 року працював головою Ради адвокатів регіону. Він активно підтримував освітні програми для адвокатів, займався організацією навчальних семінарів. Був одним з фундаторів відзнаки «Юрист року Миколаївщини».
Під час війни завдяки його принциповій позиції Рада адвокатів Миколаївської області не зупинила свою діяльність, а будівля Ради стала центром розвитку адвокатури та комунікацій між адвокатами. Також він налагодив постачання гуманітарної допомоги в регіон.
16 січня В’ячеславу Костянтиновичу мало виповнитися 72 роки.
Вся адвокатська спільнота понесла велику втрату – пішов з життя принциповий захисник, справжній професіонал, чуйна людина. Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким В’ячеслава Костянтиновича.
Прощання відбудеться 4 січня 2025 року о 12.00 за адресою: м.Миколаїв, вул. Велика Морська, буд. 108/3 (перехрестя з 1-ша Слобідська).
Популярні новини

Cудова практика
Зупинення адвокатської діяльності за непідвищення професійного…
Адвокат, який роками не підвищує свій професійний рівень, вчиняє триваюче порушення Правил адвокатської етики і заслуговує на зупинення права на заняття діяльністю. Правомірність такого рішення ВКДКА підтвердив апеляційний суд.

Навчання
Відшкодування витрат на послуги адвоката в судовому процесі: від…
Які «за» та «проти» заявлення до відшкодування витрат на послуги адвоката в судовому процесі, які документи необхідно подати, як заперечувати проти стягнення таких витрат і коли суд може зменшити суму?

Дискусія
Куди веземо зерно: нові ринки, старі бар’єри і довгий шлях до ЄС
Нещодавнє відкриття ринку Султанату Оман для української аграрної продукції — вже дев’ятий новий експортний напрям з початку 2025 року. Але за цим — не просто зростання цифр, але й перебудова логістики, відновлення довіри і пошук рівних правил гри.

ЄРАУ
19 липня можливі обмеження у роботі електронних кабінетів адвокатів
У суботу, 19 липня, у звʼязку із плановими технічними роботами буде тимчасово обмежений доступ до особистих електронних кабінетів адвокатів на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Законодавство
Ідея відновити повноваження КК ВККС суперечить Конституції –…
Законопроект №13382 про внесення змін про удосконалення процедури конкурсу на зайняття посади члена ВККС суперечить Конституції, не забезпечує вдосконалення процедури, а тому його включення до порядку денного сесії ВР є недоцільним.

Законодавство
Чому переписування регламентів ЄС у закони — не найкраще рішення
Замість того, аби переписувати до законів України положення регламентів ЄС, варто розпочати пошук механізмів врахування останніх як елементів національного права. З набуттям членства України у ЄС всі ці документи автоматично стануть частиною законодавства, тож важливо вчитися працювати з ними вже зараз.

Законодавство
Тих, хто ототожнює адвокатів з клієнтами, штрафуватимуть – ухвалено…
Публічне ототожнення особою адвоката з клієнтом, якому таким адвокатом надається професійна правнича допомога стане адміністративним правопорушенням, а форми втручання в діяльність адвоката, відповідальність за яке передбачена ст. 397 Кримінального кодексу, - деталізовано.

Навчання
Вимкни справу: чим ризикує адвокат, ігноруючи режим сну
У юридичній практиці складно уникнути перенавантаження: дедлайни, багатозадачність, емоційна робота з клієнтами, публічні виступи. Але саме ці фактори роблять адвокатів особливо вразливими до наслідків хронічного недосипу.