"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Пішов з життя голова Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслав Антипченко

На 72 році життя перестало битися серце голови Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслава Антипченка.
В’ячеслав Костянтинович понад 45 років життя присвятив улюбленій праці – адвокатській діяльності. Своїм покликанням вважав розбудову адвокатури Миколаївщини.
У 2008 році був обраний членом Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, а у 2012 році - головою КДКА Миколаївської області. Після прийняття Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» займався втіленням норм у життя. Він налагодив облік адвокатів та ведення реєстру, прийняття присяг молодими фахівцями та розгляд скарг, вирішення питань захисту та допомоги для адвокатів. 3 2017 року працював головою Ради адвокатів регіону. Він активно підтримував освітні програми для адвокатів, займався організацією навчальних семінарів. Був одним з фундаторів відзнаки «Юрист року Миколаївщини».
Під час війни завдяки його принциповій позиції Рада адвокатів Миколаївської області не зупинила свою діяльність, а будівля Ради стала центром розвитку адвокатури та комунікацій між адвокатами. Також він налагодив постачання гуманітарної допомоги в регіон.
16 січня В’ячеславу Костянтиновичу мало виповнитися 72 роки.
Вся адвокатська спільнота понесла велику втрату – пішов з життя принциповий захисник, справжній професіонал, чуйна людина. Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким В’ячеслава Костянтиновича.
Прощання відбудеться 4 січня 2025 року о 12.00 за адресою: м.Миколаїв, вул. Велика Морська, буд. 108/3 (перехрестя з 1-ша Слобідська).
Популярні новини

Сумна звістка
Помер Ярослав-Міклош Зейкан
Із щирими співчуттями повідомляємо, що на 84-му році життя перестало битися серце відомого адвоката, багаторічного ректора Вищої школи адвокатури НААУ Ярослава-Міклоша Зейкана.

Гарантії діяльності
РАУ створює робочу групу для моніторингу порушень прав адвокатів та…
Рада адвокатів України під час позачергового засідання 16 квітня 2025 року ухвалила рішення про створення робочої групи, яка здійснить моніторинг та узагальнення фактів порушення прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності за останні три роки, включаючи ситуацію із затриманням адвокатки Ольги Панченко.

Взаємодія
Незалежність суддів: пріоритет, який досі не став реальністю
Захист суддів від втручання — у пріоритеті, але ефективність на практиці викликає питання. Про забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя говорили у Вищій раді правосуддя.

Анонс
РАУ збирається на позачергове засідання через затримання адвокатки…
Завтра, 16 квітня, Рада адвокатів України проведе термінове позачергове засідання. На порядку денному єдине питання - порушення прав та гарантій діяльності під час обшуку адвокатки Ольги Панченко та її затримання у рамках кримінального провадження, де вона виступала захисником.

Дискусія
Інвестиції в українську землю – це не авантюра, а стратегія, –…
Український агросектор залишається одним із найпривабливіших напрямів для інвестування, попри війну, ризики, та велику кількість змін у регуляторному полі. І така оцінка не емоційна, а раціональна.

Законодавство
У ВР хочуть змінити правила відшкодування судових витрат
Якщо сторона з поважних причин не може подати докази, що підтверджують розмір понесених нею судових витрат до закінчення судових дебатів у справі, суд за заявою такої сторони, поданою до закінчення судових дебатів у справі, може вирішити питання про судові витрати після ухвалення рішення по суті позовних вимог.

БПД
Засудженим надаватимуть адвоката за 24 години – комітет ВР…
Аби у рамках дисциплінарного провадження забезпечити особі, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі, доступ до адвоката або фахівця в галузі права, адміністрація буде зобов’язана невідкладно, але не пізніше 24 годин, надати можливість звернутися за отриманням правничої допомоги.

Гарантії діяльності
Адвокатура – це інституційна гарантія прав людини, а не об’єкт для…
Спроби дискредитації інституту адвокатури через маніпуляції, перекручування фактів та навмисно безпідставні звинувачення, особливо в умовах війни, є прямою інформаційною підтримкою тих, хто зацікавлений у дестабілізації правової системи України.