У Чехії та Гані з’явилися представники НААУ
У м. Карлові Вари (Чеська Республіка) та м. Аккра (Республіка Гана) призначено представників Національної асоціації адвокатів України.
Відповідне розпорядження підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.
Представник в Аккрі Галина Папазова має дві вищі освіти – закінчила Донецький національний університет за спеціальністю «Правознавство» та Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціалізацією «Перекладач з англійської мови». Також є сертифікованим медіатором. Протягом 15 років працювала у сферах супроводження бізнес-проектів, представництва інтересів у суді, захисту під час кримінального переслідування, а також брала участь в соціальних проектах.
Представник в Карлових Варах Вадим Лаврівський здобув юридичну освіту в Львівському інституті внутрішніх справ. Також він закінчив Чеський інститут CEVRO Institut, z.ú. у Празі за напрямом підготовки «Арбітраж і медіація» та отримав міжнародний диплом магістра права LL.M. (Master of Laws). Автор наукових і навчально-методичних праць з адвокатської етики, філософії, права, політології і соціології, які використовуються у навчальному процесі вищих навчальних закладів України та Чехії. Є меценатом проекту «Дослідження історії адвокатури Запорізької області» і з власних коштів профінансував видання книги «Нариси з історії адвокатури Запорізької області».
Нагадаємо, згідно із Положенням про представництво Національної асоціації адвокатів України за кордоном, затвердженим рішенням РАУ від 02.09.2022 № 59, представники НААУ за кордоном:
- представляють інтереси НААУ у конкретній державі у стосунках із представниками іноземних органів адвокатського самоврядування, представниками іноземних державних органів, підприємств, установ, організацій, наукових закладів, а також із фізичними та юридичними особами;
- співпрацюють з іноземними дипломатичними представництвами в державі перебування;
- налагоджують контакти із закордонними партнерами НААУ, підтримують та розвивають зв’язки із міжнародними організаціями;
- організовують та проводять лекції, семінари, тренінги, конференції та інші інформаційно-освітні заходи;
- проводить роботу із залучення грантів та коштів іноземних благодійних фондів (організацій);
Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування. НААУ не фінансує та не покриває витрати представників.
Список усіх представників Національної асоціації адвокатів України за кордоном можна переглянути тут.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Гарантії діяльності
В адвоката, який здійснював захист у злочині проти нацбезпеки,…
Правоохоронці провели обшук у квартирі адвоката, який надавав професійну правничу допомогу та здійснював захист підозрюваних у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Самого адвоката затримали.
Підтримка
Підтримку ментального здоровʼя адвокатів поставлять на платформу
Проект з підтримки ментального здоров’я українських адвокатів під час війни, що реалізується Національною асоціацією адвокатів України за підтримки Міжнародної асоціації юристів (IBA), отримає свою електронну платформу.
Навчання
Як адвокату утримати баланс між обов’язками та особистими…
Професія адвоката — це постійна взаємодія з викликами, напругою та відповідальністю за долі клієнтів. Однак такий стиль життя нерідко призводить до стресу, тривожності та професійного вигорання.
Законодавство
Систематичність - це втретє: як правильно кваліфікувати домашнє…
Уточнення ознаки систематичності вчинення домашнього насильства має важливе значення для тлумачення диспозиції відповідної статті 126-1 Кримінального кодексу. Разом із тим необхідно відмежовувати норми матеріально-правового і процесуального характеру.
Законодавство
Які спрощення кримінального процесу неможливо погодити
Директорат правосуддя та кримінальної юстиції Мінʼюсту підготував аналітичний звіт про доцільність спрощення процедури здійснення окремих слідчих (розшукових) або інших процесуальних дій з урахуванням стандартів дотримання прав людини та практики ЄСПЛ.
БПД
Мінʼюст формує стандарти БПД щодо неповнолітніх
До стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги підготовлені зміни. Крім суто технічних правок («правова» допомога стає «правничою», а «ЗМІ» перетворюються на «медіа»), передбачаються вимоги стосовно допомоги і представництва неповнолітніх.
Cудова практика
ВС підтримав адвоката у діджиталізованій реальності
Гарантування права на судовий захист та заборона його обмежень, особливо в умовах діджиталізації та воєнного стану, вимагають від суду підтримки різних способів взаємодії з учасниками процесу. Це стосується і способів підписання ордеру, які не можуть бути обмежені.
Cудова практика
Що підтверджує витрати на правничу допомогу для їх стягнення?
Розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.