"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Ще у п’яти містах за кордоном з’явилися представники НААУ

У м. Афіни (Грецька Республіка), м. Кашкайш (Республіка Португалія), м. Форт-Лодердейл (США), м. Брно (Республіка Чехія) та м. Торонто (Канада) призначено представників Національної асоціації адвокатів України.
Відповідні розпорядження підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.
Так, представником НААУ в Афінах став Анатолій Кучірко. Він закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. Очолює юридичну компанію «ВАШ ЦЕНТР», яка з 2009 року замається наданням правничої допомоги українцям, що перебувають у Греції.
У Кашкайші інтереси українських адвокатів захищатиме Лариса Матвєєва. Вона має дві вищі освіти – закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. Працює директором Правового і бухгалтерського центру «Альфа-Омега». Є третейським суддею Харківського центру третейського судочинства.
У Форт-Лодердейлі працюватиме Юрій Буглак. Він закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Інститут політичних наук НАН України. Юридичну кар’єру розпочав у 1996 році на посаді юрисконсульта. Був народним депутатом України VIII скликання, а також членом Центральної виборчої комісії. Є автором низки монографій, 10 науково-практичних коментарів, наукових статей та навчальних посібників з адміністративного, господарського та цивільного права.
Представником НААУ в Брно призначений Валентин Сидоренко. Здобув вищу юридичну освіту у Київському інституті туризму, економіки і права. 3 2006 року займається адвокатською діяльністю в галузях цивільного, господарського та податкового права, має досвід представництва інтересів клієнтів у судах та в державних органах.
Ольга Бикова представлятиме НААУ у Торонто. Вона закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого. З 2006 року є практикуючим адвокатом у галузях господарського, податкового, митного, цивільного, договірного, корпоративного права, спеціалізується в окремих категоріях кримінального права, а також у спорах щодо честі, гідності та ділової репутації. У 2022 році прибула до Канади за спрощеною імміграційною програмою CUAET та успішно працює в місцевій юридичній фірмі.
Нагадаємо, згідно із Положенням, представники НААУ за кордоном:
- представляють інтереси НААУ у конкретній державі у стосунках із представниками іноземних органів адвокатського самоврядування, представниками іноземних державних органів, підприємств, установ, організацій, наукових закладів, а також із фізичними та юридичними особами;
- співпрацюють з іноземними дипломатичними представництвами в державі перебування;
- налагоджують контакти із закордонними партнерами НААУ, підтримують та розвивають зв’язки із міжнародними організаціями;
- організовують та проводять лекції, семінари, тренінги, конференції та інші інформаційно-освітні заходи;
- проводить роботу із залучення грантів та коштів іноземних благодійних фондів (організацій);
Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування. НААУ не фінансує та не покриває витрати представників.
Список усіх представників Національної асоціації адвокатів України за кордоном можна переглянути тут.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Навчання
Використовувати практику ЄСПЛ навчали адвокатів на вебінарі
Якщо судові засідання призначаються день в день або на розгляд матеріалів справи адвокату надається кілька годин – чи є це порушенням права на захист з точки зору практики Європейського суду з прав людини? Приклади конкретних кейсів розглянули на вебінарі.

Навчання
Як адвокату працювати з ШІ розповіли під час семінару
Адвокатська практика стрімко змінюється під впливом технологій. Чи може штучний інтелект допомогти адвокату в щоденній роботі? Практичні поради правникам дали під час семінару.

Навчання
Як адвокату правильно заявити про себе в Instagram і TikTok
Особистий бренд адвоката дозволяє побачити його як особистість, зрозуміти цінності, якості та інтереси. І це надає можливість налагодження ділових стосунків з людьми, які поділяють близькі цінності та інтереси.

Навчання
Договір — не формальність: про що має знати майбутній адвокат
Як уникнути типових помилок у договорі, зокрема про надання правничої допомоги, коли адвокат несе не лише етичну, а й юридичну відповідальність? Які обов’язки варто прописати в угоді, а які — лишити поза її межами? І що має знати юрист ще до початку роботи адвокатом?

Анонс
У НААУ проведуть тиждень трудового права
З 28 квітня по 4 травня у Національній асоціації адвокатів України пройде п’ятий щорічний тиждень трудового права.

Законодавство
У спорах щодо витрат на дитину шаблонів доказування не існує –…
Коли дитина через свої особливості (розвиток здібностей, хвороба, каліцтво) потребує додаткових витрат, обовʼязок участі у цих витратах покладається на обох батьків. У разі спору розмір участі визначається судом з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Анонс
Проблеми експертного забезпечення адвокатської діяльності…
2 травня Національна асоціація адвокатів України у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами судових експертиз проведе круглий стіл з питань експертного забезпечення адвокатської діяльності.

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.