"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Ще у п’яти містах за кордоном з’явилися представники НААУ

У м. Афіни (Грецька Республіка), м. Кашкайш (Республіка Португалія), м. Форт-Лодердейл (США), м. Брно (Республіка Чехія) та м. Торонто (Канада) призначено представників Національної асоціації адвокатів України.
Відповідні розпорядження підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.
Так, представником НААУ в Афінах став Анатолій Кучірко. Він закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. Очолює юридичну компанію «ВАШ ЦЕНТР», яка з 2009 року замається наданням правничої допомоги українцям, що перебувають у Греції.
У Кашкайші інтереси українських адвокатів захищатиме Лариса Матвєєва. Вона має дві вищі освіти – закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. Працює директором Правового і бухгалтерського центру «Альфа-Омега». Є третейським суддею Харківського центру третейського судочинства.
У Форт-Лодердейлі працюватиме Юрій Буглак. Він закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Інститут політичних наук НАН України. Юридичну кар’єру розпочав у 1996 році на посаді юрисконсульта. Був народним депутатом України VIII скликання, а також членом Центральної виборчої комісії. Є автором низки монографій, 10 науково-практичних коментарів, наукових статей та навчальних посібників з адміністративного, господарського та цивільного права.
Представником НААУ в Брно призначений Валентин Сидоренко. Здобув вищу юридичну освіту у Київському інституті туризму, економіки і права. 3 2006 року займається адвокатською діяльністю в галузях цивільного, господарського та податкового права, має досвід представництва інтересів клієнтів у судах та в державних органах.
Ольга Бикова представлятиме НААУ у Торонто. Вона закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого. З 2006 року є практикуючим адвокатом у галузях господарського, податкового, митного, цивільного, договірного, корпоративного права, спеціалізується в окремих категоріях кримінального права, а також у спорах щодо честі, гідності та ділової репутації. У 2022 році прибула до Канади за спрощеною імміграційною програмою CUAET та успішно працює в місцевій юридичній фірмі.
Нагадаємо, згідно із Положенням, представники НААУ за кордоном:
- представляють інтереси НААУ у конкретній державі у стосунках із представниками іноземних органів адвокатського самоврядування, представниками іноземних державних органів, підприємств, установ, організацій, наукових закладів, а також із фізичними та юридичними особами;
- співпрацюють з іноземними дипломатичними представництвами в державі перебування;
- налагоджують контакти із закордонними партнерами НААУ, підтримують та розвивають зв’язки із міжнародними організаціями;
- організовують та проводять лекції, семінари, тренінги, конференції та інші інформаційно-освітні заходи;
- проводить роботу із залучення грантів та коштів іноземних благодійних фондів (організацій);
Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування. НААУ не фінансує та не покриває витрати представників.
Список усіх представників Національної асоціації адвокатів України за кордоном можна переглянути тут.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Взаємодія
Адвокати та архівісти об’єдналися для збереження правової…
Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Львівської області та Центральний державний історичний архів України у м. Львів підписали Меморандум про співпрацю. Документ відкриває нові можливості для вивчення та популяризації історії української адвокатури, архівних досліджень і створення спільних науково-просвітницьких проектів.

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?