Ще у п’яти містах за кордоном з’явилися представники НААУ
У м. Афіни (Грецька Республіка), м. Кашкайш (Республіка Португалія), м. Форт-Лодердейл (США), м. Брно (Республіка Чехія) та м. Торонто (Канада) призначено представників Національної асоціації адвокатів України.
Відповідні розпорядження підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.
Так, представником НААУ в Афінах став Анатолій Кучірко. Він закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. Очолює юридичну компанію «ВАШ ЦЕНТР», яка з 2009 року замається наданням правничої допомоги українцям, що перебувають у Греції.
У Кашкайші інтереси українських адвокатів захищатиме Лариса Матвєєва. Вона має дві вищі освіти – закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. Працює директором Правового і бухгалтерського центру «Альфа-Омега». Є третейським суддею Харківського центру третейського судочинства.
У Форт-Лодердейлі працюватиме Юрій Буглак. Він закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Інститут політичних наук НАН України. Юридичну кар’єру розпочав у 1996 році на посаді юрисконсульта. Був народним депутатом України VIII скликання, а також членом Центральної виборчої комісії. Є автором низки монографій, 10 науково-практичних коментарів, наукових статей та навчальних посібників з адміністративного, господарського та цивільного права.
Представником НААУ в Брно призначений Валентин Сидоренко. Здобув вищу юридичну освіту у Київському інституті туризму, економіки і права. 3 2006 року займається адвокатською діяльністю в галузях цивільного, господарського та податкового права, має досвід представництва інтересів клієнтів у судах та в державних органах.
Ольга Бикова представлятиме НААУ у Торонто. Вона закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого. З 2006 року є практикуючим адвокатом у галузях господарського, податкового, митного, цивільного, договірного, корпоративного права, спеціалізується в окремих категоріях кримінального права, а також у спорах щодо честі, гідності та ділової репутації. У 2022 році прибула до Канади за спрощеною імміграційною програмою CUAET та успішно працює в місцевій юридичній фірмі.
Нагадаємо, згідно із Положенням, представники НААУ за кордоном:
- представляють інтереси НААУ у конкретній державі у стосунках із представниками іноземних органів адвокатського самоврядування, представниками іноземних державних органів, підприємств, установ, організацій, наукових закладів, а також із фізичними та юридичними особами;
- співпрацюють з іноземними дипломатичними представництвами в державі перебування;
- налагоджують контакти із закордонними партнерами НААУ, підтримують та розвивають зв’язки із міжнародними організаціями;
- організовують та проводять лекції, семінари, тренінги, конференції та інші інформаційно-освітні заходи;
- проводить роботу із залучення грантів та коштів іноземних благодійних фондів (організацій);
Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування. НААУ не фінансує та не покриває витрати представників.
Список усіх представників Національної асоціації адвокатів України за кордоном можна переглянути тут.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Навчання
Як адвокату не згоріти на роботі: психологиня поділилася порадами
Війна та пов'язані з нею виклики значно посилили психологічне навантаження на адвокатів. Вони щодня стикаються з людським горем, невизначеністю та стресом. Не дивно, що статистика свідчить про високий рівень емоційного вигорання захисників прав людини.
Законодавство
Хто визначатиме доброчесність голови АРМА і за якими критеріями?
Непрозорі вимоги, підходи та механізми відбору кандидатів на посади голови та працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів несуть у собі корупційні ризики.
Дискусія
Пріоритетне право на опіку: новий крок до захисту прав дітей і…
Запровадження механізмів завчасного визначення майбутніх опікунів забезпечить реалізацію прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які можуть втратити дієздатність внаслідок психічних розладів чи інших обставин.
Законодавство
Втручання у діяльність адвоката: 5 аргументів «за» деталізацію…
Національна асоціація адвокатів України висловила підтримку проекту Закону № 12320 від 16.12.2024 про внесення змін до КУпАП, КК та КПК щодо забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності».
Самоврядування
Сьогодні останній день сплати адвокатами внеску за 2025 рік
Згідно з п.2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 03.02.2017 №4, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року. Порушення порядку та строків сплати внесків є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.
Законодавство
Рішення прийматиме управитель, а відповідатиме - власник…
З прийняттям арештованих активів в управління до управителя не мають переходити зобов’язання власника активів, які пов’язані зі здійсненням ним права власності.
Дискусія
Звільнення, переведення, перевірки: що змінилось у трудовому праві
Воєнний стан, який триває у країні вже майже три роки, суттєво вплинув на організацію трудових відносин, які законодавцю довелося адаптувати до нових умов. Але практику застосування нових законів безумовно формують суди.
Законодавство
Поняття сталкінгу має бути юридично визначеним, - Комітет НААУ
Запровадження в Україні кримінальної відповідальності за незаконне переслідування (сталкінг) має на меті імплементацію відповідних положень Стамбульської конвенції. Втім, пропонована диспозиція нової статті Кримінального кодексу містить деякі юридичні вади.