"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Ще у п’яти містах за кордоном з’явилися представники НААУ

У м. Афіни (Грецька Республіка), м. Кашкайш (Республіка Португалія), м. Форт-Лодердейл (США), м. Брно (Республіка Чехія) та м. Торонто (Канада) призначено представників Національної асоціації адвокатів України.
Відповідні розпорядження підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.
Так, представником НААУ в Афінах став Анатолій Кучірко. Він закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. Очолює юридичну компанію «ВАШ ЦЕНТР», яка з 2009 року замається наданням правничої допомоги українцям, що перебувають у Греції.
У Кашкайші інтереси українських адвокатів захищатиме Лариса Матвєєва. Вона має дві вищі освіти – закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. Працює директором Правового і бухгалтерського центру «Альфа-Омега». Є третейським суддею Харківського центру третейського судочинства.
У Форт-Лодердейлі працюватиме Юрій Буглак. Він закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Інститут політичних наук НАН України. Юридичну кар’єру розпочав у 1996 році на посаді юрисконсульта. Був народним депутатом України VIII скликання, а також членом Центральної виборчої комісії. Є автором низки монографій, 10 науково-практичних коментарів, наукових статей та навчальних посібників з адміністративного, господарського та цивільного права.
Представником НААУ в Брно призначений Валентин Сидоренко. Здобув вищу юридичну освіту у Київському інституті туризму, економіки і права. 3 2006 року займається адвокатською діяльністю в галузях цивільного, господарського та податкового права, має досвід представництва інтересів клієнтів у судах та в державних органах.
Ольга Бикова представлятиме НААУ у Торонто. Вона закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого. З 2006 року є практикуючим адвокатом у галузях господарського, податкового, митного, цивільного, договірного, корпоративного права, спеціалізується в окремих категоріях кримінального права, а також у спорах щодо честі, гідності та ділової репутації. У 2022 році прибула до Канади за спрощеною імміграційною програмою CUAET та успішно працює в місцевій юридичній фірмі.
Нагадаємо, згідно із Положенням, представники НААУ за кордоном:
- представляють інтереси НААУ у конкретній державі у стосунках із представниками іноземних органів адвокатського самоврядування, представниками іноземних державних органів, підприємств, установ, організацій, наукових закладів, а також із фізичними та юридичними особами;
- співпрацюють з іноземними дипломатичними представництвами в державі перебування;
- налагоджують контакти із закордонними партнерами НААУ, підтримують та розвивають зв’язки із міжнародними організаціями;
- організовують та проводять лекції, семінари, тренінги, конференції та інші інформаційно-освітні заходи;
- проводить роботу із залучення грантів та коштів іноземних благодійних фондів (організацій);
Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування. НААУ не фінансує та не покриває витрати представників.
Список усіх представників Національної асоціації адвокатів України за кордоном можна переглянути тут.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Гарантії діяльності
«Військові адвокати» не мають нічого спільного з адвокатурою –…
Діяльність «військових адвокатів», які силоміць «відбивають» мобілізованих військовозобов’язаних у ТЦК, не має жодного стосунку до адвокатської практики, заснованої на принципах верховенства права та законності.

Дискусія
Як підвищити ефективність виконання судових рішень — обговорили на…
Сьогодні існує необхідність посилення повноважень суддів у процесі контролю за виконанням судових рішень. Які інструменти для цього вже є, а що можна було б запровадити?

Законодавство
Ухвала суду щодо адвоката має розглядатися КДКА як скарга – проект
Суд може постановити окрему ухвалу у випадку зловживання адвокатом процесуальними правами, порушення чи неналежного виконання ним процесуальних обов’язків. Але закон недостатнім чином врегульовує процедуру розгляду таких окремих ухвал та їх правові наслідки.

За кордоном
Компетентність чи гендерна рівність? У США суддю розкритикували за…
Висловлювання федеральної судді про необхідність «належного представлення жінок» у керівній групі адвокатів викликали резонанс і стали підставою для подання дисциплінарної скарги. Суддя визнала помилковість своїх формулювань і переглянула ухвалу.

Дискусія
Без демографічного реєстру – без відповідальності: у НААУ готують…
Значна частина протоколів про порушення права адвоката на інформацію визнається судами такими, що містять неповні дані про особу порушника. Це призводить закриття справ. Вирішити проблему може доступ уповноважених представників до Єдиного державного демографічного реєстру.

Законодавство
Захист добросовісного набувача – це захист інвестицій для розвитку…
Закон від 12.03.2025 № 4292-ІХ «Про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо посилення захисту прав добросовісного набувача» закладає основу покращення інвестиційного клімату в Україні, що в свою чергу стимулюватиме приток капіталу.

Сумна звістка
Пішла з життя член РАУ від Волинської області Оксана Комарницька
Перестало битися серце відомого адвоката, члена Ради адвокатів України від Волинської області Оксани Комарницької.

Взаємодія
В Україні створили вебсайт для розшуку спадкоємців
Отримавши повідомлення про відкриття спадщини, нотаріус зобов’язаний повідомити про це тих спадкоємців, місце проживання або роботи яких відоме. Водночас, нотаріус може зробити виклик спадкоємців шляхом публічного оголошення.