Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE | НААУ

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

Анонс
14:54 Вт 16.04.24 4815 Переглядів
Версія для друку

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

Європейська фундація юристів (European Lawyers Foundation, ELF) та Рада  адвокатських та юридичних товариств Європи (Council of Bars and Law Societies, CCBE) організували вебінар на тему «Протидія відмиванню доходів для адвокатів. Нове законодавство ЄС з питань фінмоніторингу та загальні практичні поради».

Захід проходитиме на платформі ZOOM з 10:00 до 12:00 (за Київським часом) 29 травня.

Учасникам вебінару презентують очікувані зміни - новий пакет ЄС щодо фінмоніторингу, а також дадуть практичні поради для юридичних фірм та індивідуально практикуючих адвокатів щодо дотримання зобовʼязань фінмоніторингу, у тому числі в контексті забезпечення гарантій адвокатської діяльності.

Серед спікерів - голова ради директорів ELF Домінік Аттіас, голова Комітету CCBE з боротьби з відмиванням коштів Клаудіо Кокуцца та член цього комітету Арне Енгельс, спеціаліст Генерального директорату з питань фінансової стабільності Європейської Комісії Констанс Десонетт, менеджер із політики фінансового моніторингу Юридичного товариства Ірландії Емма-Джейн Вільямс.

Вебінар буде проводитися англійською мовою. Участь безкоштовна. Реєстрація – обов’язкова (за посиланням). Кількість місць обмежена.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 411

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 395

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 1959

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3406

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3120

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3233

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4825

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл