Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE
У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?
Європейська фундація юристів (European Lawyers Foundation, ELF) та Рада адвокатських та юридичних товариств Європи (Council of Bars and Law Societies, CCBE) організували вебінар на тему «Протидія відмиванню доходів для адвокатів. Нове законодавство ЄС з питань фінмоніторингу та загальні практичні поради».
Захід проходитиме на платформі ZOOM з 10:00 до 12:00 (за Київським часом) 29 травня.
Учасникам вебінару презентують очікувані зміни - новий пакет ЄС щодо фінмоніторингу, а також дадуть практичні поради для юридичних фірм та індивідуально практикуючих адвокатів щодо дотримання зобовʼязань фінмоніторингу, у тому числі в контексті забезпечення гарантій адвокатської діяльності.
Серед спікерів - голова ради директорів ELF Домінік Аттіас, голова Комітету CCBE з боротьби з відмиванням коштів Клаудіо Кокуцца та член цього комітету Арне Енгельс, спеціаліст Генерального директорату з питань фінансової стабільності Європейської Комісії Констанс Десонетт, менеджер із політики фінансового моніторингу Юридичного товариства Ірландії Емма-Джейн Вільямс.
Вебінар буде проводитися англійською мовою. Участь безкоштовна. Реєстрація – обов’язкова (за посиланням). Кількість місць обмежена.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Cудова практика
Що підтверджує витрати на правничу допомогу для їх стягнення?
Розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.
Гарантії діяльності
Правнича допомога при мобілізації: у ТЦК проблем не бачать
Військова влада запевняє, що навчальний центр або розподільчий пункт – це не місце позбавлення волі. Туди є нормальний (з урахуванням режиму) допуск, в тому числі для адвокатів. Але практика свідчить про зворотне.
Законодавство
Обовʼязкова евакуація дітей: про що забув Кабмін
Евакуація у примусовий спосіб дітей за рішенням адміністрацій з населених пунктів, які розташовані на територіях активних та можливих воєнних (бойових) дій, ускладнена негативним ставленням до цього батьків.
Гарантії діяльності
Побиття адвокатки у Харкові: що відомо про інцидент у приміщенні ВЛК
Коли адвокатка почала фіксувати порушення прав її клієнта у приміщенні військово-лікарської комісії, захисницю випхали з приміщення, застосувавши фізичну силу, а також викинули речі. Інцидентом зацікавилися у Верховній Раді, а Омбудсман узяв кейс під особистий контроль.
Cудова практика
Суд визнав винним одного із керівників ФГВФО, що ігнорував…
Київський апеляційний суд визнав заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб винним у неправомірній відмові в наданні інформації за запитом адвоката. Чиновник спробував «відплатити» через КДКА, але марно.
Призначення
Молодіжний комітет НААУ отримав нового очільника
Головою Молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen, який опікується питаннями забезпечення розвитку адвокатури України з погляду тяглості поколінь, сприяння кар’єрному зростанню молодих адвокатів, призначено Ігоря Андрєєва.
Дискусія
В Україні зʼявиться перелік терористичних організацій: як це вплине…
З метою забезпечення національної безпеки та попередження, виявлення і припинення терористичної діяльності в Україні сформують та вестимуть перелік терористичних організацій (груп).
Законодавство
Ключові зміни цивільного законодавства за 2024 рік зібрали в огляді
Відкриття та оформлення спадщини, корпоративне управління, аграрні ноти, малозначні спори, протидія домашньому насильству, судовий контроль за виконанням рішень - ці та інші питання були у фокусі уваги законодавця в 2024 році.