Українських адвокатів запрошують на стажування до Німеччини | НААУ

Українських адвокатів запрошують на стажування до Німеччини

Анонс
13:42 Чт 28.03.24 8806 Переглядів
Версія для друку

Молоді українські адвокати, які спеціалізуються у сфері цивільного, комерційного та економічного права, мають змогу взяти участь у програмі стажування в Німеччині. Її проводить Фонд міжнародної правової співпраці (IRZ) спільно з Федеральною палатою адвокатів та Німецькою спілкою адвокатів.

Семінари для учасників програми та стажування в адвокатській фірмі походитимуть у м. Бонн з 22 серпня по 27 вересня 2024 року, повідомив Фонд IRZ.

В організатора розповіли, що перевага надаватиметься кандидатам, які мають досвід адвокатської діяльності. Втім, заявки прийматимуть і від адвокатів-стажерів, які завершують професійне навчання. Водночас, умовою для успішного стажування є вільне володіння німецькою мовою, включно із володінням юридичною термінологією. Тому претенденти повинні бути готовими пройти тест.

Не зможуть взяти участь у програмі адвокати, які вже працюють в адвокатській фірмі, яка працює в Німеччині чи має там офіси або пов’язана партнерством з німецькою адвокатською фірмою.

Українським адвокатам, які бажають скористатися можливістю стажування за кордоном, необхідно звернутися до 10 травня звернутися до Фонду IRZ та надіслати на адресу tenhaft@irz.de заповнену анкету, фото, автобіографію, а також підтвердження знання німецької мови (сертифікат, диплом тощо).

Організатори заходу беруть на себе витрати:

  • розміщення та харчування під час вступного та підсумкового оціночного семінарів;
  • переїзд від місця проведення вступного семінару до місця стажування та від місця стажування до місця проведення підсумкового оціночного семінару;
  • проживання у місці проходження стажування;
  • забезпечення буденних потреб впродовж всього періоду стажування у розмірі 550,00 євро.

З огляду на ситуацію в Україні, німецька сторона також готова взяти на себе транспортні витрати обраного стажера (стажерів) на подорож до Німеччини та повернення назад.

Докладніше про стажування можна дізнатися із опису програми.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 236

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1837

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1935

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3564

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3523

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3701

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8494

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8804

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл