Українських адвокатів запрошують на стажування до Німеччини
Молоді українські адвокати, які спеціалізуються у сфері цивільного, комерційного та економічного права, мають змогу взяти участь у програмі стажування в Німеччині. Її проводить Фонд міжнародної правової співпраці (IRZ) спільно з Федеральною палатою адвокатів та Німецькою спілкою адвокатів.
Семінари для учасників програми та стажування в адвокатській фірмі походитимуть у м. Бонн з 22 серпня по 27 вересня 2024 року, повідомив Фонд IRZ.
В організатора розповіли, що перевага надаватиметься кандидатам, які мають досвід адвокатської діяльності. Втім, заявки прийматимуть і від адвокатів-стажерів, які завершують професійне навчання. Водночас, умовою для успішного стажування є вільне володіння німецькою мовою, включно із володінням юридичною термінологією. Тому претенденти повинні бути готовими пройти тест.
Не зможуть взяти участь у програмі адвокати, які вже працюють в адвокатській фірмі, яка працює в Німеччині чи має там офіси або пов’язана партнерством з німецькою адвокатською фірмою.
Українським адвокатам, які бажають скористатися можливістю стажування за кордоном, необхідно звернутися до 10 травня звернутися до Фонду IRZ та надіслати на адресу tenhaft@irz.de заповнену анкету, фото, автобіографію, а також підтвердження знання німецької мови (сертифікат, диплом тощо).
Організатори заходу беруть на себе витрати:
- розміщення та харчування під час вступного та підсумкового оціночного семінарів;
- переїзд від місця проведення вступного семінару до місця стажування та від місця стажування до місця проведення підсумкового оціночного семінару;
- проживання у місці проходження стажування;
- забезпечення буденних потреб впродовж всього періоду стажування у розмірі 550,00 євро.
З огляду на ситуацію в Україні, німецька сторона також готова взяти на себе транспортні витрати обраного стажера (стажерів) на подорож до Німеччини та повернення назад.
Докладніше про стажування можна дізнатися із опису програми.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Навчання
Як адвокату не згоріти на роботі: психологиня поділилася порадами
Війна та пов'язані з нею виклики значно посилили психологічне навантаження на адвокатів. Вони щодня стикаються з людським горем, невизначеністю та стресом. Не дивно, що статистика свідчить про високий рівень емоційного вигорання захисників прав людини.
Законодавство
Хто визначатиме доброчесність голови АРМА і за якими критеріями?
Непрозорі вимоги, підходи та механізми відбору кандидатів на посади голови та працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів несуть у собі корупційні ризики.
Дискусія
Пріоритетне право на опіку: новий крок до захисту прав дітей і…
Запровадження механізмів завчасного визначення майбутніх опікунів забезпечить реалізацію прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які можуть втратити дієздатність внаслідок психічних розладів чи інших обставин.
Законодавство
Втручання у діяльність адвоката: 5 аргументів «за» деталізацію…
Національна асоціація адвокатів України висловила підтримку проекту Закону № 12320 від 16.12.2024 про внесення змін до КУпАП, КК та КПК щодо забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності».
Самоврядування
Сьогодні останній день сплати адвокатами внеску за 2025 рік
Згідно з п.2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 03.02.2017 №4, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року. Порушення порядку та строків сплати внесків є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.
Законодавство
Рішення прийматиме управитель, а відповідатиме - власник…
З прийняттям арештованих активів в управління до управителя не мають переходити зобов’язання власника активів, які пов’язані зі здійсненням ним права власності.
Дискусія
Звільнення, переведення, перевірки: що змінилось у трудовому праві
Воєнний стан, який триває у країні вже майже три роки, суттєво вплинув на організацію трудових відносин, які законодавцю довелося адаптувати до нових умов. Але практику застосування нових законів безумовно формують суди.
Законодавство
Поняття сталкінгу має бути юридично визначеним, - Комітет НААУ
Запровадження в Україні кримінальної відповідальності за незаконне переслідування (сталкінг) має на меті імплементацію відповідних положень Стамбульської конвенції. Втім, пропонована диспозиція нової статті Кримінального кодексу містить деякі юридичні вади.