У НААУ збирають пропозиції щодо удосконалення інвестиційної діяльності та приватизації | НААУ

У НААУ збирають пропозиції щодо удосконалення інвестиційної діяльності та приватизації

Законодавство
10:14 Ср 13.03.24 8188 Переглядів
Версія для друку

Адвокатів та інших фахівців у галузі інвестиційної діяльності та приватизації запрошують поділитися власним баченням необхідних змін у законодавстві. Узагальнені пропозиції будуть направлені до профільних комітетів ВР, Кабміну та народних депутатів для використання у нормотворчій роботі.

З відповідною ініціативою виступив Комітет НААУ з питань інвестиційної діяльності та приватизації.

«Активізація діяльності бізнесу неможлива без прозорого і конструктивного діалогу з владою, яка прямо зацікавлена у наповненні державного бюджету.  Втім, розвиток бізнесу в нашій країні завжди супроводжувався «інтересом» правоохоронних органів, які інколи використовують кримінальне переслідування як один із методів тиску, - прокоментував ініціативу голова Комітету НААУ Андрій Шабельніков. - Тимчасовий доступ до речей і документів, арешт майна та коштів на банківських рахунках, обшуки, допити, вилучення майна, - усі ці та інші слідчі дії стали звичним явищем для блокування роботи підприємства».

Кінцевою метою проекту є формування конкретних пропозицій щодо покращення інвестиційного клімату та розвитку приватизаційних процесів Україні: захисту прав інвесторів, забезпечення рівного захисту прав, інтересів і майна суб’єктів інвестиційної діяльності, створення передумов для ефективного інвестування в економіку України, розвитку міжнародного економічного співробітництва.

Пропозиції змін законодавства просять надсилати за встановленою формою на електронну адресу А.Шабельнікова (a.shabelnikov@mail.unba.org.ua).

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 435

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 418

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 1981

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3426

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3141

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3254

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4846

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл