Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України | НААУ

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Анонс
9:12 Пт 01.03.24 8092 Переглядів
Версія для друку

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

Координаційний центр з надання правничої допомоги оприлюднив відповідний наказ від 28.02.2024 №100/аг.

Згідно із документом, йдеться про Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку області та місто Київ.

За планом-графіком, конкурс триватиме до 2 травня.

Повідомляється, що адвокатам, які мають бажання взяти участь у конкурсі, необхідно до 31 березня зареєструватися. Для цього доведеться:

  • заповнити анкету та біографічну довідку з акцентами на юридичну діяльність;
  • зазначити адресу електронної пошти для зворотнього зв’язку;
  • завантажити скановані копії документів.

Якість та комплектність документів мають відповідати Порядку і умовам проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правничої допомоги, затвердженим постановою Кабміну від 28.12.2011 № 1362.

Після реєстрації адвокат отримає автоматичне повідомлення про прийняття заявки на опрацювання. У разі невідповідності документів встановленим вимогам адвокат може повторно пройти реєстрацію.

У разі схвалення заявки, адвокату доведеться з 4 по 10 квітня пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правничої допомоги» та за його результатами виконати тестові завдання. Вони оцінюються автоматично.

Після цього конкурсні комісії почнуть опрацьовувати подані документи. Оцінюватимуться стаж адвокатської діяльності, наявність дисциплінарних стягнень, результати проходження дистанційного курсу. Цей етап відбувається без участі адвокатів.

З 16  по 23 квітня триватимуть індивідуальні співбесіди (офлайн, онлайн) з кандидатами. Конкурсні комісії оцінюватимуть адвокатів за критеріями мотивації до надання БПД, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правничої допомоги.

14 травня на сайті системи БПД будуть оприлюднені результати конкурсу, а переможці – внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну допомогу.

Після цього такі адвокати залучатимуться до надання БВПД на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правничу допомогу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 року № 8.

Адвокат, якого включили до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну допомогу, має повідомити про цей факт у формі заяви до ради адвокатів регіону за адресою робочого місця, або Ради адвокатів України для внесення таких відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України або безпосередньо через особистий кабінет адвоката в ЄРАУ.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 176

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1798

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1900

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3526

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3488

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3667

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8489

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8800

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл