Дякуємо за непохитну підтримку: відзначаємо два роки мужності та солідарності
![](/assets/uploads/news/pidtrimka/2024-02-24-richitsa-vtorgnennia_65da35828d72d.jpg)
Сьогодні, в другу річницю початку війни, що була розпочата росією проти України, ми, Національна асоціація адвокатів України, з глибокою вдячністю та повагою згадуємо масштаб підтримки, яку юридична спільнота з усього світу надала українській адвокатурі в ці важкі часи.
Наші колеги за кордоном проявили неймовірну щедрість, зібравши кошти, надавши донати, відкривши двері своїх домівок для українських колег-біженців, та створивши можливості для працевлаштування, демонструючи справжню солідарність та співчуття.
Відповідно до цих викликів, ми відразу створили опікунську раду, яка зайнялася незалежним розподілом зібраних коштів, забезпечуючи допомогу постраждалим колегам, тим, хто втратив на війні своїх рідних і близьких. Ця підтримка стала для нас життєво важливою силою, що допомагає нам вистояти та продовжувати боротьбу за права та свободи.
Висловлюємо глибоку вдячність кожному, хто продовжує нас підтримувати, не втомлюючись від свого обов'язку, від Японії до Америки. Ваша підтримка є надзвичайно важливою, вона допомагає нам не тільки на людському рівні, але й на інституційному, сприяючи захисту незалежності адвокатської професії під час війни, підтриманню інституту адвокатури в ці непрості часи, коли верховенство права знаходиться під загрозою.
Розуміємо, що перед нами ще багато викликів, але разом ми здатні подолати будь-які перешкоди, зберігаючи професійну солідарність та взаємопідтримку. Ваша допомога дозволяє нам не лише виживати у ці важкі часи, а й продовжувати виконувати нашу важливу місію - захищати права та інтереси тих, хто найбільше потребує захисту, незважаючи на умови, в яких ми опинилися.
Ми зобов'язані пам'ятати та віддавати належне кожному, хто став частиною цієї неймовірної історії підтримки та співпраці. Нехай ця вдячність буде вічною, як і наша пам'ять про тих, хто зробив величезний внесок у підтримку української адвокатури та суспільства в цілому.
Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї невимірної підтримки. Ваші дії надихають нас продовжувати працювати з ще більшою відданістю та рішучістю. Разом ми сильніші, разом ми можемо досягти більшого.
З глибокою повагою
Національна асоціація адвокатів України
Популярні новини
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-shabel-n-kov_66a23321e916a.jpg)
Дискусія
Стан енергетичної спроможності країни: чого очікувати бізнесу
Незважаючи на всі намагання держави зменшити дефіцит електроенергії, сподіватися бізнесу на покращення ситуації поки не варто.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-kom-teti_66a22557170a0.jpg)
Дискусія
Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…
В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.
![](/assets/uploads/news/anons/2024-07-24-forum_66a0f5a9635cd.jpg)
Анонс
Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза
23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.
![](/assets/uploads/news/judicial-practice-news/2024-07-24-ks_66a0be6398aaf.jpg)
Cудова практика
Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…
Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.
![](/assets/uploads/news/navchannya/2024-07-23-veb-nar_669fa2d718c84.jpg)
Навчання
Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?
Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-18-tck_669911b9e97a7.jpg)
Дискусія
Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…
16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.
![](/assets/uploads/news/vzaemodiya/2024-07-17-r_66977b8025826.jpg)
Взаємодія
У Раді Європи підтримують розвиток НААУ
Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-16-shabel-n-kov_66962c2da2216.jpg)
Дискусія
Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…
В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.