Дякуємо за непохитну підтримку: відзначаємо два роки мужності та солідарності | НААУ

Дякуємо за непохитну підтримку: відзначаємо два роки мужності та солідарності

Підтримка
20:26 Сб 24.02.24 6493 Переглядів
Версія для друку

Сьогодні, в другу річницю початку війни, що була розпочата росією проти України, ми, Національна асоціація адвокатів України, з глибокою вдячністю та повагою згадуємо масштаб підтримки, яку юридична спільнота з усього світу надала українській адвокатурі в ці важкі часи.

Наші колеги за кордоном проявили неймовірну щедрість, зібравши кошти, надавши донати, відкривши двері своїх домівок для українських колег-біженців, та створивши можливості для працевлаштування, демонструючи справжню солідарність та співчуття.

Відповідно до цих викликів, ми відразу створили опікунську раду, яка зайнялася незалежним розподілом зібраних коштів, забезпечуючи допомогу постраждалим колегам, тим, хто втратив на війні своїх рідних і близьких. Ця підтримка стала для нас життєво важливою силою, що допомагає нам вистояти та продовжувати боротьбу за права та свободи.

Висловлюємо глибоку вдячність кожному, хто продовжує нас підтримувати, не втомлюючись від свого обов'язку, від Японії до Америки. Ваша підтримка є надзвичайно важливою, вона допомагає нам не тільки на людському рівні, але й на інституційному, сприяючи захисту незалежності адвокатської професії під час війни, підтриманню інституту адвокатури в ці непрості часи, коли верховенство права знаходиться під загрозою.

Розуміємо, що перед нами ще багато викликів, але разом ми здатні подолати будь-які перешкоди, зберігаючи професійну солідарність та взаємопідтримку. Ваша допомога дозволяє нам не лише виживати у ці важкі часи, а й продовжувати виконувати нашу важливу місію - захищати права та інтереси тих, хто найбільше потребує захисту, незважаючи на умови, в яких ми опинилися.

Ми зобов'язані пам'ятати та віддавати належне кожному, хто став частиною цієї неймовірної історії підтримки та співпраці. Нехай ця вдячність буде вічною, як і наша пам'ять про тих, хто зробив величезний внесок у підтримку української адвокатури та суспільства в цілому.

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї невимірної підтримки. Ваші дії надихають нас продовжувати працювати з ще більшою відданістю та рішучістю. Разом ми сильніші, разом ми можемо досягти більшого.

З глибокою повагою
Національна асоціація адвокатів України

Популярні новини

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1707

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1796

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3447

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3411

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3588

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8457

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8789

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 7863

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл