Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів | НААУ

Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів

Анонс
17:19 Пт 23.02.24 7502 Переглядів
Версія для друку

Для участі у II Турнірі із судових дебатів серед студентів-юристів, який у 2024 році організовує Національна асоціація адвокатів України, відібрано 48 учасників з різних регіонів України. Це на третину більше, ніж торік.

Про це організатори повідомили на установчій зустрічі турніру та оголосили, що сам захід відбудеться 14 – 15 березня.

«Турнір із судових дебатів – це чудова можливість отримати практичні навички з побудови правових позицій, написання процесуальних документів, ведення судових справ і виступів у судових засіданнях, - наголосив голова Молодіжного Комітету НААУ – UNBA NextGen Сергій Барбашин. – І наш комітет, як ініціатор турніру, докладе всіх зусиль, аби допомогти учасникам розкрити свій потенціал».

Координатор турніру Тетяна Рабко розповіла про основні правила проведення, представила тренерів і членів журі. Вона звернула увагу, що під час підготовки до турніру учасники самостійно розподілятимуть ролі у команді (основний представник, свідок, експерт тощо), а тренери підтримуватимуть учасників лише порадами.

Самі тренери турніру, яких обирають серед досвідчених адвокатів, також поділилися своїми враженнями та очікуваннями: «Судові дебати – дуже корисний захід для наших студентів, для їхнього досвіду та формування майбутньої професійної майстерності. Тож, сподіваюся, що наша спільна праця з колегами-тренерами буде цікавою і корисною для всіх учасників», – зазначила Ольга Щербакова. «Приємно вдруге долучитися до заходу. Сподіваюся, що в цьому турнірі учасники себе проявлять на 100 % та здобудуть навички, які їм знадобляться в майбутній професії», – зауважив Владислав Богданов

Під час першого Турніру із судових дебатів журі відзначило високий рівень професійних знань. Не менший очікують і цього року. «Професія адвоката вимагає багато зусиль та постійного професійного розвитку. Турнір із судових дебатів – це чудова можливість для студентів розвиватися та практикувати вже зараз. Я бажаю удачі абсолютно кожному!», –резюмувала член журі Юлія Сергет.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1758

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1857

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3491

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3454

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3631

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8488

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8797

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 7863

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл