Названо імена переможців Турніру із судових дебатів
Молодіжний Комітет Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen оголосив переможців Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти вишів, які готують юристів.
Імена переможців були названі під час засідання комітету 24 серпня.
Нагадаємо, метою турніру було надання студентам-юристам можливості набути практичних навичок з побудови правової позиції, написання процесуальних документів, ведення судової справи та виступу у судових засіданнях.
У турнірі взяли участь чотири команди, яким допомагали адвокати:
- «Ерудит» (капітан Дмитро Дронь, тренери Жанна Грушко та Юлія Газізова);
- «De iure» (капітан Світлана Новак, тренери Ірина Бутирська та Богдан Чиж);
- «Феміда» (капітан Олександр Хорошилов, тренери Андрій Іваницький та Вікторія Коновалова);
- «Стражі правосуддя» (капітан Вероніка Збрицька, тренери Юлія Сергет та Владислав Богданов).
У фіналі змагань перемогу здобула команда «Ерудит», яку представляли Д.Дронь та Роксолана Соболевська (Університет Короля Данила), Анастасія Усольцева (Міжнародний гуманітарний університет), Катерина Синицька (Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету), Дмитро Рогозний (Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого).
Додатково журі визначило переможців в окремих номінаціях:
«Найкраща командна гра» - команда «Феміда», яку представляли студенти Національного університету «Одеська юридична академія» О.Хорошилов, Анна Омельченко, Діана Андрушко, Вікторія Пацюрківська та Ольга Мука;
«Кращий представник» - Д.Дронь;
«Кращий оратор» - В.Пацюрківська та Сергій Невмержицький (Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, «Стражі правосуддя»);
«Кращий свідок» - О.Мука.
«Лідерство та воля до перемоги» - С.Новак (Національний університет «Одеська юридична академія»).
Координатор турніру Тетяна Рабко подякувала всім учасникам за неймовірний драйв і високий рівень професійних знань. Відзначила яскраві моменти турніру, пов’язані з креативним підходом учасників до виконання завдань.
Своїми враженнями від заходу поділилися його організатори та учасники:
Голова Молодіжного Комітету - UNBA NextGen Сергій Барбашин:
- Турнір із судових дебатів - важливий проект, що дозволяє майбутнім правникам отримати прикладні знання під наставництвом адвокатів-практиків. Думаю, варто проводити подібні турніри на регулярній основі.
Член журі Юлія Сергет:
- Сподіваюся, що здобуті навички стануть у нагоді майбутнім правникам у їхній діяльності та професійному зростанні! Дякую колегам за вклад у роботу під час турніру.
Тренер та суддя під час турніру Жанна Грушко:
- Ми побачили високий рівень підготовки команд. Окрема подяка учасникам Турніру. Енергійні, мотивовані і розумні. Саме така молодь - це успішне і щасливе майбутнє рідної України.
Дмитро Дронь:
- Мені було приємно стати частиною такої події і разом з командою здобути у ній першість, а також перемогу в індивідуальній номінації. Дякую колегам за плідну роботу, а тренерам - за поради і рекомендації.
Світлана Новак:
- Це була чудова можливість застосувати свої теоретичні знання в практичному аспекті. Була рада ще раз взяти участь у турнірі такого зразка. Організація на вищому рівні!. Чудово, що організатори перебували завжди на зв'язку.
Ольга Мука:
- Завдяки цьому турніру кожен учасник отримав новий досвід, нові знайомства та цінні знання. Це була активна та плідна праця кожного. Особлива подяка тренерам, які допомагали з вирішенням складних питань та за їх підтримку.
Вікторія Пацюрківська:
- Участь у турнірі дала можливість набути практичного досвіду, прокачати навички роботи в команді та спробувати свої сили у формуванні правових позицій із цікавих фабул. Я сподіваюся, що і надалі будуть ініціюватися подібні турніри, адже саме завдяки таким заходам у молоді з'являється більше можливостей розвиватися. Дуже хочеться, щоб і надалі до цього проекту приєднувалися якомога більше студентів-правників, адже це крутий спосіб прокачати свої skills.
Популярні новини
Війна
В.Гвоздій розповів фінським колегам про досвід діяльності…
Фінляндія, яка має близько 1300 км сухопутного кордону з Росією, у квітні 2023 року вступила до НАТО. Втім межування з агресивним сусідом очевидно залишає актуальними ризики конфлікту і навіть війни. Тому фінські адвокати цікавляться досвідом українських колег з організації роботи в умовах воєнного стану.
Доступ до професії
Освітянам і студентам розповіли про становлення та традиції…
Науково-методичний Центр досліджень адвокатури і права НААУ розпочав співпрацю з Національною академією педагогічних наук України. Першим спільним заходом двох інституцій став вебінар для викладачів та студентів.
Самоврядування
Як має діяти КДКА, якщо суд скасував її рішення у дисциплінарній…
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури регіону продовжує розглядати дисциплінарну скаргу після скасування судом рішення КДКА по суті дисциплінарної справи, якщо рішення про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката є діючим.
Дискусія
Інструменти розшуку активів у цифрову епоху обговорили експерти
Іноді фото улюбленого собаки, розміщене у соцмережі, може дати зачіпку для виявлення прихованих активів недобросовісного боржника. А для ефективного стягнення необхідний доступ до відповідних реєстрів та баз даних країн ЄС.
Cудова практика
За подачу однотипних заяв суд може накласти штраф – нагадали у ГСК
Синхронна подача однотипних заяв як однією особою, так і від імені різних осіб, можуть визнаватися зловживанням процесуальними правами, із притягненням винних осіб до відповідальності у вигляді штрафу.
За кордоном
Як українському адвокату почати практику у Чехії
Аби почати практикувати міжнародне право та право рідної країни у Чеській Республіці, українському адвокату необхідно набути статус іноземного адвоката в цій країні і потрапити до реєстру Асоціації адвокатів Чехії.
Війна
Захист прав осіб з інвалідністю під час мобілізації: адвокати…
Мобілізація осіб з інвалідністю проти їх волі та з порушенням установленого порядку звісно неприпустима. І хоча подальше звернення до суду забезпечує поновлення прав, утім це завжди зайві витрати часу, додатковий стрес та моральна шкода.
Дискусія
Чому українці побоюються штучного інтелекту пояснив експерт…
Попри швидкоплинність процесу розповсюдження штучного інтелекту в світі, в Україні більшість людей побоюються використовувати новітні технології на практиці. Це пов’язано необізнаністю та відсутністю правового регулювання використання ШІ.