Названо імена переможців Турніру із судових дебатів | НААУ

Названо імена переможців Турніру із судових дебатів

Привітання
13:22 Пт 25.08.23 1928 Переглядів
Версія для друку

Молодіжний Комітет Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen оголосив переможців Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти вишів, які готують юристів.

Імена переможців були названі під час засідання комітету 24 серпня.

Нагадаємо, метою турніру було надання студентам-юристам можливості набути практичних навичок з побудови правової позиції, написання процесуальних документів, ведення судової справи та виступу у судових засіданнях.

У турнірі взяли участь чотири команди, яким допомагали адвокати:

  • «Ерудит» (капітан Дмитро Дронь, тренери Жанна Грушко та Юлія Газізова);
  • «De iure» (капітан Світлана Новак, тренери Ірина Бутирська та Богдан Чиж);
  • «Феміда» (капітан Олександр Хорошилов, тренери Андрій Іваницький та Вікторія Коновалова);
  • «Стражі правосуддя» (капітан Вероніка Збрицька, тренери Юлія Сергет та Владислав Богданов).

У фіналі змагань перемогу здобула команда «Ерудит», яку представляли Д.Дронь та Роксолана Соболевська (Університет Короля Данила), Анастасія Усольцева (Міжнародний гуманітарний університет), Катерина Синицька (Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету), Дмитро Рогозний (Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого).

Додатково журі визначило переможців в окремих номінаціях:

«Найкраща командна гра» - команда «Феміда», яку представляли студенти Національного університету «Одеська юридична академія» О.Хорошилов, Анна Омельченко, Діана Андрушко, Вікторія Пацюрківська та Ольга  Мука;

«Кращий представник» - Д.Дронь;

«Кращий оратор» - В.Пацюрківська та Сергій Невмержицький (Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, «Стражі правосуддя»);

«Кращий свідок» - О.Мука.

«Лідерство та воля до перемоги» - С.Новак (Національний університет «Одеська юридична академія»).

Координатор турніру Тетяна Рабко подякувала всім учасникам за неймовірний драйв і високий рівень професійних знань. Відзначила яскраві моменти турніру, пов’язані з креативним підходом учасників до виконання завдань.

Своїми враженнями від заходу поділилися його організатори та учасники:

Голова Молодіжного Комітету - UNBA NextGen Сергій Барбашин:

- Турнір із судових дебатів - важливий проект, що дозволяє майбутнім правникам отримати прикладні знання під наставництвом адвокатів-практиків. Думаю, варто проводити подібні турніри на регулярній основі.

Член журі Юлія Сергет:

- Сподіваюся, що здобуті навички стануть у нагоді майбутнім правникам у їхній діяльності та професійному зростанні! Дякую колегам за вклад у роботу під час турніру.

Тренер та суддя під час турніру Жанна Грушко:

- Ми побачили високий рівень підготовки команд. Окрема подяка учасникам Турніру. Енергійні, мотивовані і розумні. Саме така молодь - це успішне і щасливе майбутнє рідної України.

Дмитро Дронь:

- Мені було приємно стати частиною такої події і разом з командою здобути у ній першість, а також перемогу в індивідуальній номінації. Дякую колегам за плідну роботу, а тренерам - за поради і рекомендації.

Світлана Новак:

- Це була чудова можливість застосувати свої теоретичні знання в практичному аспекті. Була рада ще раз взяти участь у турнірі такого зразка. Організація на вищому рівні!. Чудово, що організатори перебували завжди на зв'язку.

Ольга Мука:

- Завдяки цьому турніру кожен учасник отримав новий досвід, нові знайомства та цінні знання. Це була активна та плідна праця кожного. Особлива подяка тренерам, які допомагали з вирішенням складних питань та за їх підтримку.

Вікторія Пацюрківська:

- Участь у турнірі дала можливість набути практичного досвіду, прокачати навички роботи в команді та спробувати свої сили у формуванні правових позицій із цікавих фабул. Я сподіваюся, що і надалі будуть ініціюватися подібні турніри, адже саме завдяки таким заходам у молоді з'являється більше можливостей розвиватися. Дуже хочеться,  щоб і надалі до цього проекту приєднувалися якомога більше студентів-правників, адже це крутий спосіб прокачати свої skills.

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 527

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 498

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 2055

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3509

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3212

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3326

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4916

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4631

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл