Названо імена переможців Турніру із судових дебатів
![](/assets/uploads/news/privitannya/2023-08-25-sudovi-debati-peremojtsi_64e88188e2048.jpg)
Молодіжний Комітет Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen оголосив переможців Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти вишів, які готують юристів.
Імена переможців були названі під час засідання комітету 24 серпня.
Нагадаємо, метою турніру було надання студентам-юристам можливості набути практичних навичок з побудови правової позиції, написання процесуальних документів, ведення судової справи та виступу у судових засіданнях.
У турнірі взяли участь чотири команди, яким допомагали адвокати:
- «Ерудит» (капітан Дмитро Дронь, тренери Жанна Грушко та Юлія Газізова);
- «De iure» (капітан Світлана Новак, тренери Ірина Бутирська та Богдан Чиж);
- «Феміда» (капітан Олександр Хорошилов, тренери Андрій Іваницький та Вікторія Коновалова);
- «Стражі правосуддя» (капітан Вероніка Збрицька, тренери Юлія Сергет та Владислав Богданов).
У фіналі змагань перемогу здобула команда «Ерудит», яку представляли Д.Дронь та Роксолана Соболевська (Університет Короля Данила), Анастасія Усольцева (Міжнародний гуманітарний університет), Катерина Синицька (Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету), Дмитро Рогозний (Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого).
Додатково журі визначило переможців в окремих номінаціях:
«Найкраща командна гра» - команда «Феміда», яку представляли студенти Національного університету «Одеська юридична академія» О.Хорошилов, Анна Омельченко, Діана Андрушко, Вікторія Пацюрківська та Ольга Мука;
«Кращий представник» - Д.Дронь;
«Кращий оратор» - В.Пацюрківська та Сергій Невмержицький (Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, «Стражі правосуддя»);
«Кращий свідок» - О.Мука.
«Лідерство та воля до перемоги» - С.Новак (Національний університет «Одеська юридична академія»).
Координатор турніру Тетяна Рабко подякувала всім учасникам за неймовірний драйв і високий рівень професійних знань. Відзначила яскраві моменти турніру, пов’язані з креативним підходом учасників до виконання завдань.
Своїми враженнями від заходу поділилися його організатори та учасники:
Голова Молодіжного Комітету - UNBA NextGen Сергій Барбашин:
- Турнір із судових дебатів - важливий проект, що дозволяє майбутнім правникам отримати прикладні знання під наставництвом адвокатів-практиків. Думаю, варто проводити подібні турніри на регулярній основі.
Член журі Юлія Сергет:
- Сподіваюся, що здобуті навички стануть у нагоді майбутнім правникам у їхній діяльності та професійному зростанні! Дякую колегам за вклад у роботу під час турніру.
Тренер та суддя під час турніру Жанна Грушко:
- Ми побачили високий рівень підготовки команд. Окрема подяка учасникам Турніру. Енергійні, мотивовані і розумні. Саме така молодь - це успішне і щасливе майбутнє рідної України.
Дмитро Дронь:
- Мені було приємно стати частиною такої події і разом з командою здобути у ній першість, а також перемогу в індивідуальній номінації. Дякую колегам за плідну роботу, а тренерам - за поради і рекомендації.
Світлана Новак:
- Це була чудова можливість застосувати свої теоретичні знання в практичному аспекті. Була рада ще раз взяти участь у турнірі такого зразка. Організація на вищому рівні!. Чудово, що організатори перебували завжди на зв'язку.
Ольга Мука:
- Завдяки цьому турніру кожен учасник отримав новий досвід, нові знайомства та цінні знання. Це була активна та плідна праця кожного. Особлива подяка тренерам, які допомагали з вирішенням складних питань та за їх підтримку.
Вікторія Пацюрківська:
- Участь у турнірі дала можливість набути практичного досвіду, прокачати навички роботи в команді та спробувати свої сили у формуванні правових позицій із цікавих фабул. Я сподіваюся, що і надалі будуть ініціюватися подібні турніри, адже саме завдяки таким заходам у молоді з'являється більше можливостей розвиватися. Дуже хочеться, щоб і надалі до цього проекту приєднувалися якомога більше студентів-правників, адже це крутий спосіб прокачати свої skills.
Популярні новини
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-shabel-n-kov_66a23321e916a.jpg)
Дискусія
Стан енергетичної спроможності країни: чого очікувати бізнесу
Незважаючи на всі намагання держави зменшити дефіцит електроенергії, сподіватися бізнесу на покращення ситуації поки не варто.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-kom-teti_66a22557170a0.jpg)
Дискусія
Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…
В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.
![](/assets/uploads/news/anons/2024-07-24-forum_66a0f5a9635cd.jpg)
Анонс
Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза
23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.
![](/assets/uploads/news/judicial-practice-news/2024-07-24-ks_66a0be6398aaf.jpg)
Cудова практика
Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…
Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.
![](/assets/uploads/news/navchannya/2024-07-23-veb-nar_669fa2d718c84.jpg)
Навчання
Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?
Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-18-tck_669911b9e97a7.jpg)
Дискусія
Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…
16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.
![](/assets/uploads/news/vzaemodiya/2024-07-17-r_66977b8025826.jpg)
Взаємодія
У Раді Європи підтримують розвиток НААУ
Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-16-shabel-n-kov_66962c2da2216.jpg)
Дискусія
Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…
В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.