"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Українцям у Великій Британії дали поради щодо продовження віз у 2025 році


Візи для українських переселенців у Великій Британії мають продовжити і після лютого 2025 року. Саме до цього часу поки триває програма тимчасового захисту для українців.
Таку інформацію озвучив представник НААУ в Шотландії, Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії (м. Единбург) Олександр Черних під час вебінару «Що очікує українців у Великій Британії: візові перспективи».
Висновок він зробив на основі дебатів з питань продовження віз українцям, що отримали захист у Великій Британії, які відбулись 6 лютого 2024 року у Палаті громад Сполученого Королівства.
«Немає жодного сумніву в тому, що британські парламентарі нас підтримують. Десь по українських чатах пройшла інформація, що прийдуть лейбористи і нам всі візи скасують. Навпаки, представники всіх партій висловились за те, що візи треба продовжувати і підтримувати українців стільки, скільки це буде потрібно», - запевнив О.Черних, посилаючись на виступ міністра міграції та державного кордону Тома Пергслова.
Під час вебінару англійський адвокат Лілія Скотт висвітила питання щодо продовження віз за схемою «Homes for Ukraine», переходу з цих віз на інші, вимоги до мови та доходу у разі переходу на Візу кваліфікованого працівника чи інноватора. Окрім цього, спікерами були досліджені питання підготовлення документів і підстав для отримання «сеттлед статусу» - дозволу на постійне проживання.
«Є питання суто практичні, щоб всі українці мали, в першу чергу, доступ до своїх акаунтів, через які вони подавалися на візу, щоб були доступи до телефонів, які заведені в базу. Перевірте пошти, зайдіть до своєї сторінки, через яку подавали аплікацію. Якщо у вас змінилися паспортні документи, це все теж треба перевірити і змінити, щоб у вас був актуальний паспорт і не було потім ніяких питань», - порадив О.Черних.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Видання
Трудове право ЄС: методичні рекомендації для адвокатів…
Для мільйонів українців, які через війну виїхали за кордон, вкрай актуальним стало знання трудового права Європейського Союзу. Ключові директиви ЄС, норми Міжнародної організації праці, практику Європейського суду з прав людини зібрали у окремому посібнику.

За кордоном
Суд у Чехії: як адвокату підготувати українське рішення до визнання
За даними Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки українці стали найбільшою групою іноземців у цій країні. Це зумовило зростання кількості цивільних, сімейних, трудових і комерційних спорів із «українським елементом».

Навчання
Слово як інструмент захисту: адвокати вчилися ефективній…
Для адвоката мистецтво володіти словом – це не розкіш, а одна з ключових складових професійних навичок. Захисник повинен уміти доносити свою позицію до оточуючих від моменту знайомства з клієнтом і до отримання остаточного судового рішення.

Навчання
Особливості перекладу документів для Великої Британії та України…
У юридичній практиці переклад документів дедалі частіше стає предметом уваги не лише перекладачів, а й адвокатів, судів та державних органів. Яким має бути переклад, щоб мати юридичну силу в Україні та Великій Британії, які помилки можуть звести нанівець справу, і хто несе відповідальність за точність?

Анонс
Книгу оповідань українських адвокатів презентують у Києві
27 травня у Києві відбудеться презентація першої збірки художніх творів українських адвокатів «Щоденник мого адвоката. Книга оповідань №1».

Дискусія
Судові експертизи і бізнес: що адвокатам варто знати у 2025 році
Судові експертизи залишаються ключовим інструментом у кримінальних провадженнях проти бізнесу. Але практики стикаються з новими викликами: від нестиковок у процедурі списання майна до труднощів у формулюванні запитів і зборі належних доказів.

Навчання
Стрес і вигорання в адвокатській практиці: причини, наслідки,…
Юридична професія пов’язана з високим рівнем відповідальності, постійним емоційним напруженням і жорсткими дедлайнами. У таких умовах хронічний стрес і професійне вигорання стають звичним явищем серед адвокатів. Це не лише позначається на їхньому здоров’ї та особистому житті, а й знижує якість правничої допомоги.

Анонс
Відкрито прийом заявок на конкурс для адвокатів Prix Mario Stasi 2025
Паризька колегія адвокатів запрошує молодих українських адвокатів долучитися до Prix Mario Stasi 2025 - престижного конкурсу з ораторського мистецтва, присвяченого праву на захист та ролі адвоката у суспільстві.