"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Українцям у Великій Британії дали поради щодо продовження віз у 2025 році


Візи для українських переселенців у Великій Британії мають продовжити і після лютого 2025 року. Саме до цього часу поки триває програма тимчасового захисту для українців.
Таку інформацію озвучив представник НААУ в Шотландії, Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії (м. Единбург) Олександр Черних під час вебінару «Що очікує українців у Великій Британії: візові перспективи».
Висновок він зробив на основі дебатів з питань продовження віз українцям, що отримали захист у Великій Британії, які відбулись 6 лютого 2024 року у Палаті громад Сполученого Королівства.
«Немає жодного сумніву в тому, що британські парламентарі нас підтримують. Десь по українських чатах пройшла інформація, що прийдуть лейбористи і нам всі візи скасують. Навпаки, представники всіх партій висловились за те, що візи треба продовжувати і підтримувати українців стільки, скільки це буде потрібно», - запевнив О.Черних, посилаючись на виступ міністра міграції та державного кордону Тома Пергслова.
Під час вебінару англійський адвокат Лілія Скотт висвітила питання щодо продовження віз за схемою «Homes for Ukraine», переходу з цих віз на інші, вимоги до мови та доходу у разі переходу на Візу кваліфікованого працівника чи інноватора. Окрім цього, спікерами були досліджені питання підготовлення документів і підстав для отримання «сеттлед статусу» - дозволу на постійне проживання.
«Є питання суто практичні, щоб всі українці мали, в першу чергу, доступ до своїх акаунтів, через які вони подавалися на візу, щоб були доступи до телефонів, які заведені в базу. Перевірте пошти, зайдіть до своєї сторінки, через яку подавали аплікацію. Якщо у вас змінилися паспортні документи, це все теж треба перевірити і змінити, щоб у вас був актуальний паспорт і не було потім ніяких питань», - порадив О.Черних.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Навчання
Договір — не формальність: про що має знати майбутній адвокат
Як уникнути типових помилок у договорі, зокрема про надання правничої допомоги, коли адвокат несе не лише етичну, а й юридичну відповідальність? Які обов’язки варто прописати в угоді, а які — лишити поза її межами? І що має знати юрист ще до початку роботи адвокатом?

Анонс
У НААУ проведуть тиждень трудового права
З 28 квітня по 4 травня у Національній асоціації адвокатів України пройде п’ятий щорічний тиждень трудового права.

Законодавство
У спорах щодо витрат на дитину шаблонів доказування не існує –…
Коли дитина через свої особливості (розвиток здібностей, хвороба, каліцтво) потребує додаткових витрат, обовʼязок участі у цих витратах покладається на обох батьків. У разі спору розмір участі визначається судом з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Анонс
Проблеми експертного забезпечення адвокатської діяльності…
2 травня Національна асоціація адвокатів України у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами судових експертиз проведе круглий стіл з питань експертного забезпечення адвокатської діяльності.

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.

Гарантії діяльності
Україна посилить захист адвокатів: підписання Конвенції Ради…
Україна планує приєднатися до Конвенції Ради Європи щодо захисту прав адвокатів у травні. Це рішення стало актуальним на тлі справи НАБУгейт та інших порушень прав адвокатів.

Законодавство
Вибір чи обовʼязок? Зміни до СК щодо утримання пасинка чи падчерки…
Після шлюбу мачуха або вітчим фактично утримують дитину свого чоловіка чи дружини. Тому у ст. 268 Сімейного кодексу варто закріпити відповідний обов’язок на період шлюбу. Бо на практиці це відбувається і без норм закону.

Дискусія
Захист адвокатської діяльності: стартувала серія воркшопів від…
У системі правосуддя адвокат має бути незалежним захисником, але на практиці дедалі частіше стає обʼєктом тиску, переслідувань і дискредитації. Обшуки в офісах, вимоги розголошення таємниці, інформаційні атаки — такі способи впливу стають новою реальністю для професії.