Вища школа адвокатури відзначає 8-річчя | НААУ

Вища школа адвокатури відзначає 8-річчя

Привітання
15:23 Нд 17.12.23 5946 Переглядів
Версія для друку

Сьогодні, 17 грудня, виповнилося 8 років від дня утворення Радою адвокатів України наукового, освітнього та навчального закладу – Вищої школи адвокатури НААУ.

«За ці роки школа послідовно утверджувала свою основну місію – підвищення професійної кваліфікації адвокатів, - зауважила голова НААУ, РАУ, голова Експертної ради НААУ Лідія Ізовітова. - Сьогодні це потужна інституція, яка працює за найвищими міжнародними стандартами. Вітаю колектив з річницею створення. Переконана, що наша вища школа і далі робитиме вагомий внесок у розбудову інституту адвокатури та підтримання високих стандартів адвокатської професії».

Нагадаємо, Вища школа адвокатури сьогодні є адміністратором усього процесу підвищення кваліфікації адвокатів, а також самостійно виконує функції одного з операторів, проводячи відповідні заходи.

«Навіть в непростих умовах карантину, воєнного стану, викликів у веденні професійної практики, адвокати продовжують навчатись. Це є черговим підтвердженням міцності інституту адвокатури та професійності наших колег, - розповів директор Вищої школи адвокатури Савва Кузьменко. - Більше того, нам вдалось побудувати успішну співпрацю з програмою Ради Європи HELP, Міжнародною асоціацією адвокатів та іншими потужними як міжнародними професійними організаціями адвокатів, так і українськими правозахисними організаціями».

Як оператор навчання Вища школа адвокатури продовжує процес підвищення кваліфікації адвокатів в умовах воєнного стану. Так, було проведено 726 заходів, в тому числі 675 акредитованих вебінарів, 25 відкритих лекцій та 26 публічних дискусій. Крім цього, як адміністратор ВША опрацювала 6974 заявки на проведення заходів з підвищення кваліфікації.

Також за даними Школи, цього року спеціальну підготовку пройшли:

  • 1603 стажисти (адаптаційний курс у професію адвоката);
  • 691 помічник адвоката (спеціальний курс-інструктаж введення в професію помічника);
  • 197 адвокатів (спецкурс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю).

«Силами невеликого колективу здійснюється без перебільшення титанічна робота. І ми пишаємося тим фактом, що нам удалося побудувати одну з найкращих у Європі інституцій з професійного навчання адвокатів, - говорить заступник голови НААУ, РАУ, член Експертної ради НААУ Валентин Гвоздій. – Тому ми і надалі будемо приділяти велику увагу забезпечення належного професійного рівня адвокатів України. Адже це є базою для розбудови та укріплення довіри суспільства  до інституту адвокатури і ми створені, щоб надавати людям правничу допомогу!».

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 176

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 1858

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 1924

Законодавство

Місцеве самоврядування: огляд останніх законодавчих новел

З жовтня 2023 року по березень 2024 року розроблено та прийнято велику кількість законодавчих актів, що стосуються вирішення стратегічних завдань державних органів та органів місцевого самоврядування. Більшість з них пов’язані з подоланням наслідків воєнних дій в Україні.

11:34 Чт 11.04.24 1981

Дискусія

Усиновлення дітей за кордоном прокоментувала голова Комітету НААУ

Національне законодавство надає перевагу усиновлення українським громадянам. Разом із тим, коли вичерпано такі можливості, дітей можуть усиновити і іноземці. В умовах повномасштабного вторгнення, коли чимало дітей опинилися за кордоном, питання набуло особливого значення.

16:12 Ср 10.04.24 3244

Законодавство

Економічне бронювання краще за невизначеність, - голова Комітету…

Концепція економічного бронювання військовозобов’язаних працівників українськими підприємствами, яку мають утілити у проекті Закону №10449 про посилення мобілізації, покликана збільшити надходження коштів для потреб армії. Чого від неї чекати?

14:54 Ср 10.04.24 4154

Різне

Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22

НААУ повідомляє про те, що Київський окружний адміністративний суд прийняв до нового розгляду позовну заяву в адміністративній справі № 640/1859/22 за позовом Плескача В`ячеслава Юрійовича до Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» в особі Ради адвокатів України, за участю третьої особи Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

13:47 Вт 09.04.24 4690

Cудова практика

Хай спробують, а ми подивимось, - заступник голови ВС про…

«Якщо йдеться про те, чи можуть адвокати використовувати штучний інтелект для того, щоб створювати документи, які вони подадуть у судовому процесі, то, мабуть, тільки практика буде критерієм істини».

13:12 Вт 09.04.24 3551

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл