Адвокатам розкажуть, як розширити можливості молодих юристів у рейтингах | НААУ

Адвокатам розкажуть, як розширити можливості молодих юристів у рейтингах

Анонс
15:15 Пт 08.12.23 6128 Переглядів
Версія для друку

14 грудня 2023 року у НААУ відбудеться вебінар на тему «Акселератор визнання: розширення можливостей молодих юристів у рейтингах», ініційований Молодіжним Комітетом НААУ - UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association (EYBA).

Захід розпочнеться о 18:00 за київським часом у режимі онлайн і транслюватиметься на платформі Zoom та на Facebook-сторінці НААУ.

Мова заходу англійська з синхронним перекладом українською.

Організатори заходу ставлять собі за мету відкрити важливий діалог щодо підтримки молодих фахівців у юридичній галузі та забезпечити їм можливість більш активно робити свій внесок у суспільство через юридичну професію. Розуміння критеріїв рейтингів допоможе у формуванні власного бренду, зазначаю вони.

Питання до обговорення:

  • Стратегії для побудови успішної кар'єри в юридичній галузі: як молодим юристам планувати і розвивати свою кар'єру, щоб отримати визнання та позиції в рейтингах?
  • Інструменти розвитку: як особистий бренд, професійні мережі та публікації можуть допомогти молодим юристам залучати увагу і підвищувати свій статус?
  • Роль менторства і навчання: як вони можуть допомогти молодим юристам розвивати свої навички та розуміння в юридичній галузі?
  • Партнерство і співпраця: як взаємодія з іншими професіоналами в галузі може збільшити можливості молодого юриста для росту та визнання?
  • Виклики та перешкоди: які перепони можуть виникнути на шляху молодих юристів до визнання і як їх можна подолати?

Також всі учасники заходу отримають ексклюзивні поради щодо участі у юридичних рейтингах від World Trademark Review.

Модератором заходу буде голова Молодіжного Комітету НААУ - UNBA NextGen Сергій Барбашин. Серед запрошених спікерів: керівник практики Chambers and Partners у Європі Магдалена Паркітна, редактор «Legal 500 Canada» Майк Де Лука та партнер Strevas Дорон Девідсон-Відавскі.

Контактна особа: член команди координатора комітетів НААУ Олена Давидюк (o.davydiuk@unba.org.ua).

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2818

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4238

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3249

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4411

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5414

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4452

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4927

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4234

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл