Адвокатам розкажуть, як розширити можливості молодих юристів у рейтингах
14 грудня 2023 року у НААУ відбудеться вебінар на тему «Акселератор визнання: розширення можливостей молодих юристів у рейтингах», ініційований Молодіжним Комітетом НААУ - UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association (EYBA).
Захід розпочнеться о 18:00 за київським часом у режимі онлайн і транслюватиметься на платформі Zoom та на Facebook-сторінці НААУ.
Мова заходу англійська з синхронним перекладом українською.
Організатори заходу ставлять собі за мету відкрити важливий діалог щодо підтримки молодих фахівців у юридичній галузі та забезпечити їм можливість більш активно робити свій внесок у суспільство через юридичну професію. Розуміння критеріїв рейтингів допоможе у формуванні власного бренду, зазначаю вони.
Питання до обговорення:
- Стратегії для побудови успішної кар'єри в юридичній галузі: як молодим юристам планувати і розвивати свою кар'єру, щоб отримати визнання та позиції в рейтингах?
- Інструменти розвитку: як особистий бренд, професійні мережі та публікації можуть допомогти молодим юристам залучати увагу і підвищувати свій статус?
- Роль менторства і навчання: як вони можуть допомогти молодим юристам розвивати свої навички та розуміння в юридичній галузі?
- Партнерство і співпраця: як взаємодія з іншими професіоналами в галузі може збільшити можливості молодого юриста для росту та визнання?
- Виклики та перешкоди: які перепони можуть виникнути на шляху молодих юристів до визнання і як їх можна подолати?
Також всі учасники заходу отримають ексклюзивні поради щодо участі у юридичних рейтингах від World Trademark Review.
Модератором заходу буде голова Молодіжного Комітету НААУ - UNBA NextGen Сергій Барбашин. Серед запрошених спікерів: керівник практики Chambers and Partners у Європі Магдалена Паркітна, редактор «Legal 500 Canada» Майк Де Лука та партнер Strevas Дорон Девідсон-Відавскі.
Контактна особа: член команди координатора комітетів НААУ Олена Давидюк (o.davydiuk@unba.org.ua).
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Війна
В.Гвоздій розповів фінським колегам про досвід діяльності…
Фінляндія, яка має близько 1300 км сухопутного кордону з Росією, у квітні 2023 року вступила до НАТО. Втім межування з агресивним сусідом очевидно залишає актуальними ризики конфлікту і навіть війни. Тому фінські адвокати цікавляться досвідом українських колег з організації роботи в умовах воєнного стану.
Доступ до професії
Освітянам і студентам розповіли про становлення та традиції…
Науково-методичний Центр досліджень адвокатури і права НААУ розпочав співпрацю з Національною академією педагогічних наук України. Першим спільним заходом двох інституцій став вебінар для викладачів та студентів.
Самоврядування
Як має діяти КДКА, якщо суд скасував її рішення у дисциплінарній…
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури регіону продовжує розглядати дисциплінарну скаргу після скасування судом рішення КДКА по суті дисциплінарної справи, якщо рішення про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката є діючим.
Дискусія
Інструменти розшуку активів у цифрову епоху обговорили експерти
Іноді фото улюбленого собаки, розміщене у соцмережі, може дати зачіпку для виявлення прихованих активів недобросовісного боржника. А для ефективного стягнення необхідний доступ до відповідних реєстрів та баз даних країн ЄС.
Cудова практика
За подачу однотипних заяв суд може накласти штраф – нагадали у ГСК
Синхронна подача однотипних заяв як однією особою, так і від імені різних осіб, можуть визнаватися зловживанням процесуальними правами, із притягненням винних осіб до відповідальності у вигляді штрафу.
За кордоном
Як українському адвокату почати практику у Чехії
Аби почати практикувати міжнародне право та право рідної країни у Чеській Республіці, українському адвокату необхідно набути статус іноземного адвоката в цій країні і потрапити до реєстру Асоціації адвокатів Чехії.
Війна
Захист прав осіб з інвалідністю під час мобілізації: адвокати…
Мобілізація осіб з інвалідністю проти їх волі та з порушенням установленого порядку звісно неприпустима. І хоча подальше звернення до суду забезпечує поновлення прав, утім це завжди зайві витрати часу, додатковий стрес та моральна шкода.
Дискусія
Чому українці побоюються штучного інтелекту пояснив експерт…
Попри швидкоплинність процесу розповсюдження штучного інтелекту в світі, в Україні більшість людей побоюються використовувати новітні технології на практиці. Це пов’язано необізнаністю та відсутністю правового регулювання використання ШІ.