До правової допомоги українським громадянам на Кіпрі долучився представник НААУ | НААУ

До правової допомоги українським громадянам на Кіпрі долучився представник НААУ

За кордоном
15:50 Ср 25.10.23 10779 Переглядів
Версія для друку

Представник НААУ в Республіці Кіпр щомісяця проводитиме особистий прийом українських громадян з питань правової обізнаності щодо їхніх прав за межами України. Зокрема, з питань взаємовідносин з Посольством України в Республіці Кіпр, питань спадщини, податкових питань та питань отримання документів.

Про це під час зустрічі домовились представник НААУ в Республіці Кіпр Вікторія Поліщук та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр Руслан Німчинський. Також на зустрічі був присутній Перший Секретар Владислав Ломако.

Сторони обговорили загальний стан правового захисту українських громадян у Кіпрі та домовились спільно працювати у напрямку вивчення досвіду у різних сферах суспільного життя і готувати юридичні аналітичні матеріали.

Крім того, дипломати запропонували представнику НААУ долучитися до вивчення питань зі створення можливостей для передачі Україні заморожених російських активів за прикладом Бельгії.

«Сьогодні дуже важливо усім нам за різними напрямами працювати на благо нашої держави. Співпраця Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Кіпр та Національної асоціації адвокатів України має відкрити нові можливості для захисту прав та інтересів українських громадян, які наразі перебувають на території Республіки Кіпр. Більше того, можливість отримати кваліфіковану юридичну підтримку створює сприятливі умови для перебування наших громадян, які шукають прихистку в Республіці Кіпр», - зазначила В.Поліщук.

У свою чергу, Р.Німчинський повідомив, що у Посольстві України в Республіці Кіпр постійно здійснюють моніторинг усіх проблем, з якими доводиться стикатись українським громадянами.

«Однак, взаємна співпраця з Національною асоціацією адвокатів України принесе більшу користь усім сторонам», - додав Р.Німчинський.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2863

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4296

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3295

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4467

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5478

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4498

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4972

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4247

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл