До правової допомоги українським громадянам на Кіпрі долучився представник НААУ
Представник НААУ в Республіці Кіпр щомісяця проводитиме особистий прийом українських громадян з питань правової обізнаності щодо їхніх прав за межами України. Зокрема, з питань взаємовідносин з Посольством України в Республіці Кіпр, питань спадщини, податкових питань та питань отримання документів.
Про це під час зустрічі домовились представник НААУ в Республіці Кіпр Вікторія Поліщук та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр Руслан Німчинський. Також на зустрічі був присутній Перший Секретар Владислав Ломако.
Сторони обговорили загальний стан правового захисту українських громадян у Кіпрі та домовились спільно працювати у напрямку вивчення досвіду у різних сферах суспільного життя і готувати юридичні аналітичні матеріали.
Крім того, дипломати запропонували представнику НААУ долучитися до вивчення питань зі створення можливостей для передачі Україні заморожених російських активів за прикладом Бельгії.
«Сьогодні дуже важливо усім нам за різними напрямами працювати на благо нашої держави. Співпраця Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Кіпр та Національної асоціації адвокатів України має відкрити нові можливості для захисту прав та інтересів українських громадян, які наразі перебувають на території Республіки Кіпр. Більше того, можливість отримати кваліфіковану юридичну підтримку створює сприятливі умови для перебування наших громадян, які шукають прихистку в Республіці Кіпр», - зазначила В.Поліщук.
У свою чергу, Р.Німчинський повідомив, що у Посольстві України в Республіці Кіпр постійно здійснюють моніторинг усіх проблем, з якими доводиться стикатись українським громадянами.
«Однак, взаємна співпраця з Національною асоціацією адвокатів України принесе більшу користь усім сторонам», - додав Р.Німчинський.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Війна
В.Гвоздій розповів фінським колегам про досвід діяльності…
Фінляндія, яка має близько 1300 км сухопутного кордону з Росією, у квітні 2023 року вступила до НАТО. Втім межування з агресивним сусідом очевидно залишає актуальними ризики конфлікту і навіть війни. Тому фінські адвокати цікавляться досвідом українських колег з організації роботи в умовах воєнного стану.
Доступ до професії
Освітянам і студентам розповіли про становлення та традиції…
Науково-методичний Центр досліджень адвокатури і права НААУ розпочав співпрацю з Національною академією педагогічних наук України. Першим спільним заходом двох інституцій став вебінар для викладачів та студентів.
Самоврядування
Як має діяти КДКА, якщо суд скасував її рішення у дисциплінарній…
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури регіону продовжує розглядати дисциплінарну скаргу після скасування судом рішення КДКА по суті дисциплінарної справи, якщо рішення про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката є діючим.
Дискусія
Інструменти розшуку активів у цифрову епоху обговорили експерти
Іноді фото улюбленого собаки, розміщене у соцмережі, може дати зачіпку для виявлення прихованих активів недобросовісного боржника. А для ефективного стягнення необхідний доступ до відповідних реєстрів та баз даних країн ЄС.
Cудова практика
За подачу однотипних заяв суд може накласти штраф – нагадали у ГСК
Синхронна подача однотипних заяв як однією особою, так і від імені різних осіб, можуть визнаватися зловживанням процесуальними правами, із притягненням винних осіб до відповідальності у вигляді штрафу.
За кордоном
Як українському адвокату почати практику у Чехії
Аби почати практикувати міжнародне право та право рідної країни у Чеській Республіці, українському адвокату необхідно набути статус іноземного адвоката в цій країні і потрапити до реєстру Асоціації адвокатів Чехії.
Війна
Захист прав осіб з інвалідністю під час мобілізації: адвокати…
Мобілізація осіб з інвалідністю проти їх волі та з порушенням установленого порядку звісно неприпустима. І хоча подальше звернення до суду забезпечує поновлення прав, утім це завжди зайві витрати часу, додатковий стрес та моральна шкода.
Дискусія
Чому українці побоюються штучного інтелекту пояснив експерт…
Попри швидкоплинність процесу розповсюдження штучного інтелекту в світі, в Україні більшість людей побоюються використовувати новітні технології на практиці. Це пов’язано необізнаністю та відсутністю правового регулювання використання ШІ.